Karşılaştığınız en sinir bozucu erkek tavırları

Benim bi sevgilim vardı mesela, başta çok efendi, her detaya dikkat eden böyle her dediğime ilgili adam gitti yerine şöyle biri geldi zamanla: bana yardım ediyorsa emir kipiyle konuşuyordu, şunu ver, al şunu, tut vs...Ayrıca bişey falan tamir ediyorsa evimde bi sinirli haller böyle neymişim ben , sen salaksın bundan anlamazsın tavırları...
Takıldığında mesela şöyle mi yapsan diye fikir verdiğimde hadi yaaa çok biliosun sen demeler...Sonra da dediğim yere geldiği halde özür dilememesi..Önce bişey istemişsem veya demişsem sonra bi sebepten vazgeçmişsem (keyfi değil) benle dalga mı geçiosun diye bağırmalar.
Bi işi ilk defa yapıyorsam, bişi alırken veya bişi yaptırmışsam ve orda bi detayı düşünemeyip hatalı bişi olmuşsa ve erkek işi bişeyse, düşünemedim onu dediğimde, şaşırıyorum yaa her şeyi biliosun ya bunu mu düşünemedin de soruosun demeler...sormazSam da maşallah her şeyi beceriosun bana ihtiyacın yok başına buyruksun demeler

Saygısızlığa tahammül edemedim ayrıldım..

Sizlerin nelerdir
Aaaa adama bak egoist kendini bişey sanann ezik psikolojisi işte bulmuş sessiz sedasız kızı onun üstünden egosunu ve eziklik duygusunu tatmin ediyor ayy en gıcık olduğum insann modeli aman dilimi ıstırayınim Allah kimseye vermesin böylelerini

Benim bi sevgilim vardı mesela, başta çok efendi, her detaya dikkat eden böyle her dediğime ilgili adam gitti yerine şöyle biri geldi zamanla: bana yardım ediyorsa emir kipiyle konuşuyordu, şunu ver, al şunu, tut vs...Ayrıca bişey falan tamir ediyorsa evimde bi sinirli haller böyle neymişim ben , sen salaksın bundan anlamazsın tavırları...
Takıldığında mesela şöyle mi yapsan diye fikir verdiğimde hadi yaaa çok biliosun sen demeler...Sonra da dediğim yere geldiği halde özür dilememesi..Önce bişey istemişsem veya demişsem sonra bi sebepten vazgeçmişsem (keyfi değil) benle dalga mı geçiosun diye bağırmalar.
Bi işi ilk defa yapıyorsam, bişi alırken veya bişi yaptırmışsam ve orda bi detayı düşünemeyip hatalı bişi olmuşsa ve erkek işi bişeyse, düşünemedim onu dediğimde, şaşırıyorum yaa her şeyi biliosun ya bunu mu düşünemedin de soruosun demeler...sormazSam da maşallah her şeyi beceriosun bana ihtiyacın yok başına buyruksun demeler

Saygısızlığa tahammül edemedim ayrıldım..

Sizlerin nelerdir
Ayrılarak en doğrusunu yapmışsınız böyle kendisine saygısı olan kadınları çok beğeniyorum 😊

Cimri erkek, yavşak erkek ve ter kokan erkeklerden hiç ama hiç hoşlanmıyorum..

Neyse ki evliyim kocam bu özellikleri taşımıyor bekar kardeşlerime de Allah öylesini nasip etmesin 🤗

Kırmızı odayı izledim bu akşam ve erkeklerden bir kez daha nefret ettim ☹️ Selvinin kocası, babası,Boncuk’un babası zaten şok etti beni yazık kocası da öküz çıktı 🥺 İyi erkekler de var tabi eşine insan muamelesi yapan... Allah hepimizi öyleleriyle karşılaştırsın 🙏🏻

Erkeklerle ilgili o kadar sevmedigim detay var ki hangisini anlatayim!
Emir kipi ile konuşulması falso zaten tabii ki laf arasinda "hayatim şunu uzatsana/versene" denmesi batmaz da devamli amir tavrinda olmasi itici
Saygi yoksa zaten ne sevgi ne iliski olur
Ben de bastan ben şöyle bir insanim diye sözler verip vaatlerini yerine getirmeyen tutarsiz insanlardan hoslanmam
Kaypak, yanar doner tiplerden de...
Ezik nazli trip atanlardan da...
Baska da kalmadi zaten bir cok erkekte bu yazdiklarima denk geldim hem flort anlaminda hem is ortamında.

Ayyyy berbat...bi de su var ben sinema film seviorum, benim anlattıgım kişi de film izlemek zaman kaybı demişti kendi sanki bunun yerine atomu parçalıyordu
Film izlemek zaman kaybi diyenle kitap okumam ben ne gerek var cok gereksiz bir sey diyenler ayni kafa zaten, cehaleti matah sanan tipler iste.
Genelde ünv okumayanlarda bi kompleks oluyor...
İşte mühendisler aptal, o kadar okumus ama boş..hayat okulu olayı var cogunda, 10 tane mühendise tas cıkartırım vs...valla bayıcı seyler bunlar...okumadıysan okumadın sanki ezen var
Ay evet sosyal medya profillerinde bile hayat okulunda okudum yazar kıro mu desem, ne desem bilemedim :) hayat tecrübem fazla, insan sarrafiyim diye dolaniyorlar buna da denk geldim. Bunlar hep ezikliği bastirma cabalari.
Kırmızı odayı izledim bu akşam ve erkeklerden bir kez daha nefret ettim ☹️ Selvinin kocası, babası,Boncuk’un babası zaten şok etti beni yazık kocası da öküz çıktı 🥺 İyi erkekler de var tabi eşine insan muamelesi yapan... Allah hepimizi öyleleriyle karşılaştırsın 🙏🏻
Kirmizi odadaki bu tipler aslinda toplumun icinde fazlasiyla var, hatta diziyi tam izlemesem de sadakatsizdeki volkan da aldatan tiplere uygun bir örnek. Evlense de eski karisini kiskanmalar sahiplenmeler, seviyorumlarin arkasina siginmalar... Yabancı bir diziden uyarlanmis ama hic uyarlama degil senaristi bizden gibi.

Kadın düşmanı cahil erkeklerden nefret ederim en çok ve o yüzden bunlardan biriyle ilişki yaşamadım. Yaşadığım ilişkilerden birini anlatmam gerekiyordu dimi :KK45:
Gerizekalı bi arkadaş vardı ben öğrenciyim kendisini mezun ama çalışmıyor iş bulamadığından değil baba parası yiyorum ne gerek var diye düşünüyordu. Neyse bu çomar kendisini zengin gibi de tanıtıyordu ama bana bi çay bile ısmarlamadı. Bunda sorun yok hesabımı her zaman kendim öderim zaten ama insan bi hediye alır bi kahve ısmarlar ben yapıyorum o yapmıyordu bunları. Bir defa benden arabasının benzinine ortak çıkmamı istemişti, beni gezdirse içim yanmayacak adam evinden kalkıp benim yanıma geliyor onun parasını istemişti resmen. Ha bir de ben öğrenciyim şükürler olsun param var ama ucu ucuna yetiyor işte. Adam bunu bildiği halde beni yemek yemeye en lüks yerlere gitmeye zorluyordu. İlkinde dedim ki buraya getirdiğine göre hesabı ödeyecek, teklif bile etmedi 😂 sonraki sefer söyledim açık ve gayet net şekilde bak ben öğrenciyim öyle lüks yerlere gitmeyi karşılayamam ya öğrenci tarzı yerlerde yemek yiyelim yada ayrı ayrı yemek yiyip öyle buluşalım. Benim hesabımı öde bile demedim yani. Sonraki buluşmada adam diyo ki nusrete gidelim 🤦🏻‍♀️ Pislik aldattı da öyle ayrıldık. Bende de salaklık var işte böyle cimri düşüncesiz bi domuzla ne işim varsa. Neyse ders oldu bana da. Yine hesap ödetmem ama en azından ödemeyi teklif bile etmeyen veya bi çay bile ısmarlamayan adam görürsem uzarım direkt. Pis cimri ıyy

Kadın düşmanı cahil erkeklerden nefret ederim en çok ve o yüzden bunlardan biriyle ilişki yaşamadım. Yaşadığım ilişkilerden birini anlatmam gerekiyordu dimi :KK45:
Gerizekalı bi arkadaş vardı ben öğrenciyim kendisini mezun ama çalışmıyor iş bulamadığından değil baba parası yiyorum ne gerek var diye düşünüyordu. Neyse bu çomar kendisini zengin gibi de tanıtıyordu ama bana bi çay bile ısmarlamadı. Bunda sorun yok hesabımı her zaman kendim öderim zaten ama insan bi hediye alır bi kahve ısmarlar ben yapıyorum o yapmıyordu bunları. Bir defa benden arabasının benzinine ortak çıkmamı istemişti, beni gezdirse içim yanmayacak adam evinden kalkıp benim yanıma geliyor onun parasını istemişti resmen. Ha bir de ben öğrenciyim şükürler olsun param var ama ucu ucuna yetiyor işte. Adam bunu bildiği halde beni yemek yemeye en lüks yerlere gitmeye zorluyordu. İlkinde dedim ki buraya getirdiğine göre hesabı ödeyecek, teklif bile etmedi 😂 sonraki sefer söyledim açık ve gayet net şekilde bak ben öğrenciyim öyle lüks yerlere gitmeyi karşılayamam ya öğrenci tarzı yerlerde yemek yiyelim yada ayrı ayrı yemek yiyip öyle buluşalım. Benim hesabımı öde bile demedim yani. Sonraki buluşmada adam diyo ki nusrete gidelim 🤦🏻‍♀️ Pislik aldattı da öyle ayrıldık. Bende de salaklık var işte böyle cimri düşüncesiz bi domuzla ne işim varsa. Neyse ders oldu bana da. Yine hesap ödetmem ama en azından ödemeyi teklif bile etmeyen veya bi çay bile ısmarlamayan adam görürsem uzarım direkt. Pis cimri ıyy

Berbat biriymiş...
Benim konuyu açarken bahsettiğim kişi de şehirdışına gezmeye gidersek, tüplü arabasının gaz parasının yarısını benden istiyordu....Gittiğimiz yerde de yiyip içilrn kahve dahil her seyin parasının yarısını alıyordu...Bunu benden istediği anda ayrılmalıymışım ama eşşşşşşşek kafam işte...durumu yok diye diye kandırdım kendimi...salak ben...Bana değer veriyor diye düşünüyordum baska iyi davranıslarından ama paraya gelincr boyle. Bi de benle evleneceğini sanmışım ...evlenip benle maaşını imkansız paylaşmazmış eve ortak olarak yani....1 kahvenin parasını isteyen adam ...gerçi sonra ben cok soylendim 4-5 yıl içinde vazgecmişti hep kendi ısmarlıyordu artık ama yaptıkları yetti

X