Kaş, bıyık ne ile alıyorsunuz? Benim çok hızlı çıkıyor.

EloraViolet

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
4.015
16.890
Artık çıldıracak hale geldim. :mad:

Kaşlarım, bıyık yerim 3 gün temiz kalmıyor. Ağda yapıp, kalan kılları iple alıyorum. Çok hızlı uzuyorlar. Kökünden kılı aldığım halde neden böyle oluyor anlamıyorum. Yeşil, azulen ağda kullanıyorum.

Acaba nerde yanlış yapıyorum?

Kaşlarım, bıyık yerim 3 gün temiz kalmıyor. Ağda yapıp, kalan kılları iple alıyorum. Çok hızlı uzuyorlar. Kökünden kılı aldığım halde neden böyle oluyor anlamıyorum. Yeşil, azulen ağda kullanıyorum.

Dört bes ayda bir gidip kaslarimi aldiriyorum biyik zaten yok. Yazdiklarinizi okuyunca bikere daha sukrettim. Zor olmali gercekten. Bilgisi olan hanimlar muhakkak yazacaktir

Dört bes ayda bir gidip kaslarimi aldiriyorum biyik zaten yok. Yazdiklarinizi okuyunca bikere daha sukrettim. Zor olmali gercekten. Bilgisi olan hanimlar muhakkak yazacaktir
Okuyup kendinizi övüp halinize şükredin diye yazmamış tavsiye istemiş 😁

EloraViolet EloraViolet Benim de çok hızlı çıkar. Veetin yüz ağdasıyla alırdım. Lazere gidiyorum valla dünya varmış dedim. 3-4 seans oldu baya bir azaldı.

Benim de öyle ama burada konu ne kadar bıyıksız olduğumuz mu Allah aşkına sjsjsjjs

Lazere git kuzum hem o siyah görüntü azalıyor zayıf çıkıyor tüyler hem de geç çıkıyor

EloraViolet EloraViolet Benim de çok hızlı çıkar. Veetin yüz ağdasıyla alırdım. Lazere gidiyorum valla dünya varmış dedim. 3-4 seans oldu baya bir azaldı.
Allahtan olan birseyin övmeyle ne alakasi var ben istedigim icin boyle deil yani😂 sadece okuyunca sukrettim. Esime arada soylenirim her ay hatta ayda iki uc kere kuafore gidiyo millet ben dort ayda bir gidiyorum diye her ay bende gitmek istiyorum ama cikmiyo yani. Okuyunca sukrettim dedim sadece🥴

Allahtan olan birseyin övmeyle ne alakasi var ben istedigim icin boyle deil yani😂 sadece okuyunca sukrettim. Esime arada soylenirim her ay hatta ayda iki uc kere kuafore gidiyo millet ben dort ayda bir gidiyorum diye her ay bende gitmek istiyorum ama cikmiyo yani. Okuyunca sukrettim dedim sadece🥴
Allah'ım bu dertten istiyorum.🤲

3 gün çok hızlı değil mi ya? Ben 6 haftada bir kuaföre gidiyorum kas bıyık,yetiyor.
Bence bu çileyi hiç çekme, git iğneli lazere. Ömürlük kurtul. Nelere para vermiyoruz

Lazer ömürlük bir kurtuluş mu? Lazere giden tanıdıklarım geri çıktığını söylüyorlar da bu yüzden cesaret edemiyorum.

Lazer ömürlük bir kurtuluş mu? Lazere giden tanıdıklarım geri çıktığını söylüyorlar da bu yüzden cesaret edemiyorum.

Ömürlük olmasa bile kesin azaltıyorsa işe yarar. Bıyıklarım böyle siyah kıl gibi değil tüy gibi çıkıyor ama ağda yap, iple al, kısalt derken cilt çok hırpalanıyor. Kıldan çok artık cildime acır oldum

İpl yaptırmıştır onlar. Veya hamilelik gibi bir durum olduysa hormonlardan dolayı birazı tekrar çıkabilir. İpl ve lazer aynı değil. Ben tüm vücut lazer yaptırdım şu anda da yüzümü yaptırıyorum. Yıllar oldu hala çıkmadı geri. güzellik merkezlerindeki ipl cihazlara (genelde buz lazer diyolar) gitme derim. Lazer çok daha pahalı ve acılı ancak işe yarıyor.

Ömürlük olmasa bile kesin azaltıyorsa işe yarar. Bıyıklarım böyle siyah kıl gibi değil tüy gibi çıkıyor ama ağda yap, iple al, kısalt derken cilt çok hırpalanıyor. Kıldan çok artık cildime acır oldum
Benim de bıyıklar açık renkli ve zayıf ama Max 4 günde geri çıkmaya başlıyorlar. Kaşlarımdan bahsetmiyorum bile.😑

Galiba en sonunda tüm vücuduma lazer yaptıracağım gibi.🥲

Bende de bıyık bölgesinde batık çıkıyor kıldan ziyade batık .önerisi olan varsa söylesin 😂 lazere bende cesaret edemiyorum jiletle almak gerektiği için nolcak bende bilmiyorum

Bende de bıyık bölgesinde batık çıkıyor kıldan ziyade batık .önerisi olan varsa söylesin 😂 lazere bende cesaret edemiyorum jiletle almak gerektiği için nolcak bende bilmiyorum
Batık için lazer çok iyi. Benim kardeşimin de bacakları full batıktı. Dermotolog lazeri önermişti gerçekten iyi geldi. Eğer bıyıklarınız ibrahim tatlıses ayarında değilse lazer öncesi kesilmiyor bu arada. Jilet vurma vücut için yapılıyor

Allah'ım bu dertten istiyorum.🤲
Kiz gercekten insan hep olmayana ozeniyo. Boyle kara gür kaslar hosuma gidiyo keske benimde boyle gür olsa ayda uc dört kere gitsem diyodum. Konu sahibini okuyunca simdide sukrettim. Falan fistan iste 😃 Adama soylenme sebebim kuafor masrafim bile yok cok konusma anlamindaydi. Benim hormonlar ters takla atti cok sacmalayabiliyorum bu aralar ben bende deilem 😂😂

Batık için lazer çok iyi. Benim kardeşimin de bacakları full batıktı. Dermotolog lazeri önermişti gerçekten iyi geldi. Eğer bıyıklarınız ibrahim tatlıses ayarında değilse lazer öncesi kesilmiyor bu arada. Jilet vurma vücut için yapılıyor
Peki nasıl alınıyor lazer öncesi yani

X