Kaş ektiren ya da Dövme yaptıran arkadaşlara sorum var!

imready

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
500
472
41
Merhabalar,
Elbet içinizde kaş ektiren ya da dövme yaptıran ve ya sildiren arkadaşlar vardır. Ben iğneli epilasyon yaptırıyorum ve bazı bölgelerde acısına dayanamıyorum.. Sizler bu işlemleri yaparken ne gibi ilaçlar kullandınız? Nasıl uyuşturuyorlar teninizi? yardımcı olursanız sevinirim.

kaş ekme diye birşey yok ya bildiğim kadarıyla dövme ie kaşın çıkış yönünde yapılıyor.
bir kere lazer daha az acıtıyor. ben lazere çok dayanıklıydım alışım nasıl olsa diye gayet rahat uzandım 45 dakika işkence çektim.adam sırf ben kıvranıyorum diye durdu dinlendirdi tekrar uyuşturucu sürdü falan normalde 25 dk da bitiyormuş :)

Emla krem işlemden yaklaşık yarım saat önce sürüp kullanabilirsiniz yada soğutucu spreylerden alıp işlem sırasında kullanabilirsiniz.

Teşekkürler yanıtlar için. Emla kreme benzer bir krem sürdüm. Hiç işe yaramadı. o dudakla burunun birleştiği yerler varya.. İşte oralarda hiç dayanamıyorum. Kadın oralara yapmadı bile iğneli bıraktı yapmayı. Ama bir ara dişime dolgu yaptırmıştım. O bölgeler de uyuştu ve o gün iğneliye gittim. Hiç acı hissetmedim oralarda. Bu dişçiler falan da kullanıyor ya bu iğneyi. Resmen harika uyuşturuyor. Onun gibi birşey arıyorum.

Yok canım epilasyon için o iğneden olunur mu:) o soğuk spreyler işinizi görür

Sporcuların kullandığından. Hani maç anında sakatlanmalarda sıkıyorlar ya bacağa fln. Eczaneye söyleseniz bilirler.

Sporcuların kullandığından. Hani maç anında sakatlanmalarda sıkıyorlar ya bacağa fln. Eczaneye söyleseniz bilirler.
Anladım. Tamam bundan alayım o zaman. Yoksa mümkün değil ya. Ölüyorum acıdan bir de sürekli hapşırtıyor oralardan kıl yakmak. Çok teşekkür ederim yardımın için.

X