Göz Makyajı Kaş gürleştirmenin kesin çözümünü buldum ama

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

edasu

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
318
24
Arkadaşlar ben 37 yaşında bir bayanım ve bir ay önce anti aging ürünü olan SELENYUM E aldım.Tamamen farklı bir amaçla almıştım aslında.Kullandıktan bir ay sonra aynaya baktığımda birden kaşlarımın gürleşmiş ve siyahlaşmış(rengi koyulaşmış) olduğunu farkettim.Normalde kaşlarım seyrek ve rengi de soluktu.Kirpiklerim dersen özellikle altta hiç yok denecek kadar azdı.Kirpiklerimede fayda etmiş ama kaşlara etkisi çok daha fazla.Sonra araştırdımki, meğer kaşları en iyi besleyen,en gerekli vitamin E VİTAMİNİYMİŞ.Buraya kadar herşey çok güzel ama birde baktımki,vücudumda koltukaltı ve diğer bölgede de kılların kuvvetlenmesine,çoğalmasına sebep olmuş.Şu an ben hala kullanıyorum.Günde 1 tablet alıyorsunuz.Kutu içinde 60 adet var ve tam 2 ay gidiyor.Mecburen bu kutuyu bitirmek istiyorum.Kaşlarıma bu kadar kısa sürede gürleştiği için çok seviniyor,bir taraftan da kollarımın,bacaklarımın kıllanmasından korkuyorum.Eğer sizde kaşlarım gürleşsinde diğer yerlerin çaresinede ayrıca bakarım diyorsanız kullanın derim.

Bu ürün Anti Aging yani yaşlanma karşıtı bir ürün.Tamamen gençlik ve güzellik vermesi amacıyla almıştım.Selenyum, bağışıklık sistemini güçlendirerek kansere karşı koruyucu etki gösterir.Selenyum, vitamin E ile birlikte güçlü bir antioksidandır ve dokuların ,hücrelerin yaşlanma sürecini yavaşlatır.Ayrıca E vitamini cildi güzelleştirir.

X