Göz Makyajı kaş hemen küser mi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
İnternette tekrar aynı şekilde uzamadığını sadece az az rahatsız edici şekilde kenardan çıktıklarını falan yazmışlar:KK43:(( çok moralim bozuldu ya
Valla benimkiler gümbür gümbür çıkıyorlar
Gerçi ben 2 ayda bi aldırıyorum
Çok takmam kaş modeli filan çok kalın değilse

Ben de kuaförün ilk aldığı halini genelde beğenmem 1 ya da 2.hafta uzamış hali daha hoş geliyor bana benimkiler küsmedi hiç

Uzar çıkar canını sıkma bunun için kaş serumları sarımsak da iyi gelebilir denemek istersen

Merhaba 19 yaşındayım kaşlarımı 2,5 aydır falan aldırmıyodum bugün kuaföre gittim başka bir kız vardı incelmesin ama fazlalıklar gitsin dedim baya bir yukardan kesmiş aşağıdan da almış o an anlayamadım tam ne olduğunu.
Bitti baktım inceldi mi biraz dedim o da yok çok güzel duruyor dedi şuan eve gelip net baktım o kadar incelmiş ki ağlıcam, kalem gibi hissediyorum. Çok incelmemiş diyo evdekiler ama eski haline göre baya baya ince ve orantısız hadi orasına çok takılmıyorum ama inceliği çok kötü ya. İnternette badem ve hint yağından bahsetmişler ama kaşıma onları sürersem zaten 2 tel kaşım kaldı o da dökülecek diye korkuyorum. Sizce kaşım hemen küser mi? Uzun bir süre aldırmayı veya bir şey sürmeyi düşünmüyorum uzamasını bekleyeceğim:KK43: Düzelir mi sizce?
Tuyler kadinlarin en sadik dostlaridir.Siz ne kadar gitmesini istesinizde o hep yaninizdadir. :)
Merak buyurmayin,gelecek..Size geri donecek.
Hatta benim vucudumdakiler komple gitse de kurtula kalsam :)

Devamlı o şekilde alırsanız bir süre sonra küserler yoksa hemen küsmez, çıkar yine; takmayın kafaya. Hem bir kaç güne sizin gözünüz alışır, hem de bir süre sonra onlar çıkıp uzayıp eski haline gelirler. İstiyorsanız badem yağı sürebilirsiniz.

Kuaförüm sarımsağı ikiye böl, kürdanla delip kaşlarına sür demişti. Dediği gibi yaptım, 2000ler Ebru Gündeş modeli kaşlarım eski haline döndü. Tavsiye ederim

Koku sorununu nasıl hallettiniz peki?
Ben seneler önce bir defa "nasılsa evdeyim ve yalnızım" diyerek denedim bunu.
Her gün duş alırım ve şampuan ve duş jelini de bol kullanırım. Bu konuda tam bir servet düşmanıyım.
2 gün içinde yüzümü ayrı olarak da yıkadım defalarca ve koku geçti sanmıştım. 2 gün sonra arkadaşlarla görüştüğümde "Sarımsak kokuyor, kim mantı yedi?" demişti biri ama kimse yememiş :KK53:
Bir daha da cesaret edemedim. Şimdi bunu okuyunca tekrar bir çılgınlık yapasım geldi :110:

ay keske benim de kusse biraz yani deliricem sapsari saca simsiyah kasim cikiyor sinirimden kudurucam artik. :kızgın:

ben yurtta kalirken bir arkadasim sarimsak surmustu yukarida da yazilmis zaten. gece surup uyuyordu sonra ertesi gun gul yagi gibi bir sey surup kas fircasiyla masaj yaparak yikiyordu. sonra normal dus iste. ama hic kokmuyordu yikadiktan sonra. cilek.yagmuru cilek.yagmuru bir de bu sekil dene istersen, once yag kullanip temizliyordu yani.

Merhaba 19 yaşındayım kaşlarımı 2,5 aydır falan aldırmıyodum bugün kuaföre gittim başka bir kız vardı incelmesin ama fazlalıklar gitsin dedim baya bir yukardan kesmiş aşağıdan da almış o an anlayamadım tam ne olduğunu.
Bitti baktım inceldi mi biraz dedim o da yok çok güzel duruyor dedi şuan eve gelip net baktım o kadar incelmiş ki ağlıcam, kalem gibi hissediyorum. Çok incelmemiş diyo evdekiler ama eski haline göre baya baya ince ve orantısız hadi orasına çok takılmıyorum ama inceliği çok kötü ya. İnternette badem ve hint yağından bahsetmişler ama kaşıma onları sürersem zaten 2 tel kaşım kaldı o da dökülecek diye korkuyorum. Sizce kaşım hemen küser mi? Uzun bir süre aldırmayı veya bir şey sürmeyi düşünmüyorum uzamasını bekleyeceğim:KK43: Düzelir mi sizce?
Kaşlarınızın kıl kökleri güçlü ve kalın mı? Eğer öyleyse tek seferde bir şey olmaz, ince ve cılız köklü kaşlar daha çabuk küser.
Badem yağı vb kaş kirpik bakımı için kullanılan yağlar dökmez merak etmeyin, doğal zeytinyağı da E vitamini içerdiğinden kaş ve kirpik için kullanılabilir.

Sarımsak saçkırana da birebir, ikiye bölüm sorunlu bölgeyi tahriş edene kadar sürmek gerekiyor ama, kokusu bir yana saçkıran olan yeri iyileştirip yeniden saç çıkmasını sağlıyor.
Vazelin içine badem yağıyla doğal zeytinyağı da ilave edilirse ve bu karışım düzenli olarak en az 6 ay her gece kaşlara ve kirpiklere sürülürse kaş olmayan yerden kaş, kirpik olmayan yerden kirpik çıkarıyor, kirpikleri uzatıyor da, kirpiklerim için acaba ne olur diye karışımı kafamdan uydurarak yapmıştım kirpikler uzadı ve olmadık yerlerden kirpik çıkmaya başladı🤣🤣🤣

Sarımsak saçkırana da birebir, ikiye bölüm sorunlu bölgeyi tahriş edene kadar sürmek gerekiyor ama, kokusu bir yana saçkıran olan yeri iyileştirip yeniden saç çıkmasını sağlıyor.

Vazelin içine badem yağıyla doğal zeytinyağı da ilave edilirse ve bu karışım düzenli olarak en az 6 ay her gece kaşlara ve kirpiklere sürülürse kaş olmayan yerden kaş, kirpik olmayan yerden kirpik çıkarıyor, kirpikleri uzatıyor da, kirpiklerim için acaba ne olur diye karışımı kafamdan uydurarak yapmıştım kirpikler uzadı ve olmadık yerlerden kirpik çıkmaya başladı🤣🤣🤣
Miktarlar ne sayın mune

Miktarlar ne sayın mune
1 yemek kaşığı dolusu vazeline 1 çay kaşığı badem yağı ve 1 çay kaşığı zeytinyağı, hepsini iyice karıştırıp kapaklı bir krem kutusu veya küçük bir kavanoza koyun, her gece yatmadan evvel sürün, yalnız dediğim gibi hemen mucize beklemeyin, benim 5-6 ay sonra hiç kirpik olmayan yerde kirpiklerim çıktı, düzenli kullanım sonrası o çıkan kirpikler ve var olan kirpiklerim uzadı, kirpiklerde kırılma dökülme gibi sorunlara da iyi geliyor, nemlenmiş yumuşak kirpikleriniz oluyor ve hiçbir özelliği olmayan rimel bile sürseniz kirpikleriniz hacimli ve olduğundan uzun görünüyor, en azından bende yaptığı etki aynen bu.
İşe yarayacağını bilseydim karışım öncesi kirpiklerimi çekerdim, öncesi-sonrası kıyaslamak için iyi olurdu.

Koku sorununu nasıl hallettiniz peki?
Ben seneler önce bir defa "nasılsa evdeyim ve yalnızım" diyerek denedim bunu.
Her gün duş alırım ve şampuan ve duş jelini de bol kullanırım. Bu konuda tam bir servet düşmanıyım.
2 gün içinde yüzümü ayrı olarak da yıkadım defalarca ve koku geçti sanmıştım. 2 gün sonra arkadaşlarla görüştüğümde "Sarımsak kokuyor, kim mantı yedi?" demişti biri ama kimse yememiş :KK53:
Bir daha da cesaret edemedim. Şimdi bunu okuyunca tekrar bir çılgınlık yapasım geldi :110:
Çevremdekilere soruyordum hiç koku almıyorlardı. Sadece duşta sıcak suyla temas edince kokusu ortaya çıkıyordu, işte o çok kötüydü :bicak:

Bence denemenin tam zamanı. Sosyal mesafeyi koruyun yeter ki :KK53:

Bu arada kuaförüm vazelin sür demişti, ikisini de yaptım. Vazelinin içeriğinden dolayı önermek istemedim. Onun yerine hint yağı gibi bakım yağları kullanılabilir

Evet abla bende bir ara vazelin sürüyordum cidden iyi geliyor.
Eğer sarımsak kokmayayım derseniz de 1 tane bütün yutun diyorlar.
Oda işe yarıyormuş :süslü:

ay keske benim de kusse biraz yani deliricem sapsari saca simsiyah kasim cikiyor sinirimden kudurucam artik. :kızgın:

ben yurtta kalirken bir arkadasim sarimsak surmustu yukarida da yazilmis zaten. gece surup uyuyordu sonra ertesi gun gul yagi gibi bir sey surup kas fircasiyla masaj yaparak yikiyordu. sonra normal dus iste. ama hic kokmuyordu yikadiktan sonra. cilek.yagmuru cilek.yagmuru bir de bu sekil dene istersen, once yag kullanip temizliyordu yani.

Ayy kıymetini bil kaşlarının, sev onları güzel şeyler söyle :)
Önceden gürdü benimkiler. Kaş aldırdığımda dayak yemiş gibi kıpkırmızı çıkardım kuaförden. Şimdi yamalı yamalı bir tuhaf oldu. Kendim alıveriyorum 2 dakikada :KK43:

Söylediğin yöntemi deneyeceğim. Daha önce de gül suyu öneren görmüştüm ama gül o kokuyu bastırmaz diye düşünüp denememiştim. Bastırıyor demek ki.
Deneyeyim bakalım. Teşekkür ederim :KK16:

Çevremdekilere soruyordum hiç koku almıyorlardı. Sadece duşta sıcak suyla temas edince kokusu ortaya çıkıyordu, işte o çok kötüydü :bicak:

Bence denemenin tam zamanı. Sosyal mesafeyi koruyun yeter ki :KK53:

Bu arada kuaförüm vazelin sür demişti, ikisini de yaptım. Vazelinin içeriğinden dolayı önermek istemedim. Onun yerine hint yağı gibi bakım yağları kullanılabilir

Evet vazelinden hoşlanmıyorum ben de. Bir ara badem yağı denemiştim ama bir etkisi olmadı gibi geldi bana.
Neyse hazır 2 gün evdeyken yine sarımsağa döneyim. Olmadı soğuk suyla duş alırım yapacak bir şey yok :KK48:

Badem yağı ve hint yağını göz içine ve gözün altına akıtmamaya çalışın kızlar bu arada göz için tehlikeli göz altına da kıl çıkarma ihtimali var en azından benim aptallığım yüzünden kesinlikle göz altımda dahi kıl çıkartmıştı aman dikkat

Valla ben kaç farklı kişiye aldırdım hiç küsüp darılmadı

baslığı okuyunca gur siyah kalin telli kaslari olan biri olarak keske benimkilerde kusse diye düşündüm.:halay:

anladıgım kadariyla konu sahibinin kaslari seyrek ve ince ondan korkuyor bir daha uzamazlarsa diye.

baslığı okuyunca gur siyah kalin telli kaslari olan biri olarak keske benimkilerde kusse diye düşündüm.:halay:

anladıgım kadariyla konu sahibinin kaslari seyrek ve ince ondan korkuyor bir daha uzamazlarsa diye.
Yok valla benim de incedir
3 ayda bi aldırıyorum işte düşün
Ama hala küsmedi kimseye 😂

X