kaş şekli analizi

supermerwish

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2013
7
0
kızlar acil yardıma ihtiyacım var!!! lütfen kaştan anlayan bir arkadaş bana cevap versin aşağıdaki kaş üstten mi alttan mı kavis verilip alınmış bir kaş sanki bana üst başlardan kesilmiş alınmış alta pek dokunulmamış gibi geliyor. ben bu kaş şeklini istiyorum lütfen bana yardım edin :KK59: :KK24: $fft2mm932618.jpg

canım, kaşları kesinlikle üstten almamak gerekiyormuş.
Artık son yıllardaki tüm güzellik uzmanları böyle söylüyor.
Mümkün olduğunca etrafa yayılmış olanları alıp, ger kalanı bırakmak son yılların en trend kaş alım yöntemi,
dağınık ve doğal durmaları için. Sen gene alttan bi miktar al istersen ama üstten mümkün olduğunca almayın diyorlar.

canım, kaşları kesinlikle üstten almamak gerekiyormuş.
Artık son yıllardaki tüm güzellik uzmanları böyle söylüyor.
Mümkün olduğunca etrafa yayılmış olanları alıp, ger kalanı bırakmak son yılların en trend kaş alım yöntemi,
dağınık ve doğal durmaları için. Sen gene alttan bi miktar al istersen ama üstten mümkün olduğunca almayın diyorlar.

teşekkür ederim ilgine bir sen cevap vermişsin.yani bu kaş üstten alınmış diyorsun?

muhakkak üstten müdahale edilmiştir ama asıl alttan alınmış.sen de üstten alma derim ben.ama istersen kendi kaşının resmini koy ona göre bu kaşa benzemesi için nerden alınması gerektiğini söyliyim :KK34:

bence bu kaş modelinin yüzünüze gidip gitmeyeceği çok önemli.. kendiniz mi alacaksınız? eğer öyle ise sakın yapmayın. bulunduğunuz yerde ki en iyi kuaföre gidin derim. bu kaş modeli uçlardan alttan alınmış, üstlerden de alınmış kaşların başladığı yerlerden özellikle. iyi anlarım kaş alımından annemin ablamın kaşlarını da ben alıyorum zaten. ama size önerim yüzünüze giden kaş modelini tercih edin. evet kavisli güzel ama artık doğal kaşlar trend

Canım birine benzemeye çalışmaktansa sana en iyi giden kaş şeklini tercih etmen gerek O da kaşının etrafındaki tüyleri topladığında ortaya çıkar Kimisine kavisli kaş gider kimisine düz ve öyle bir şey ki bir bu bir tüyün alınması bile bakışı etkiler, yüzünün vereceği anlamı değiştirir Dolayısıyla ona benzemeye çalışmaktansa yüzüne giden kaşı bulman gerekir ki sonra pişman olmayasın Bir de alınan yerler küser sonra badem yağları ile tekrar çıkartmaya çalışmak gerekir vs Şimdi kuaföre git diyeceğim ama kaşı kaale alıp yüzüne giden en uygun şekli bulup uğraşan bir kuaför görmedim her gittiğim farklı kuaförden farklı kaşlarla çıktım En iyi çözümü de kendi kaş stilimi bularak ve kendim kaşımı alarak buldum Bunları sonra pişman olma diye diyorum Bir de yanlış alındı mı küsüyorlar neyin tribinde oluyorlarsa:KK52::KK52:

X