Göz Makyajı kas seklimi koruyamiyorum- ne onerirsiniz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Osso

sıfırdan başlamak
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
339
2
merhaba kizlar. benim bir sorunum var ve yardimlarinizi ,onerilerinizi bekliyorum.
kuafore kas aldirmayi sevmeyen biriyim,bu konuda daha once bir kac basarisiz tecrubem var o yuzden kuaforlere soguk yaklasiyorum. hatta hic yaklasmiyorum desem yeridir.

neyse, hal boyle olunca ben kaslarimi nerden baksaniz 5-6 yildir kendim aliyorum.
ama eski fotograflarima baktim da bi, her model kasi denemisim nerdeyse. zaman zaman istemeden belki de degismis benim kas modelim.
begendigim modellerim varmis ama demekki dogru alamadigimdan midir nedir goremedigimden mi, o sekli kaybetmisim sonralari ve kaslarim bugunku halini almislar.
yani kas seklim surekli degisiyor ben hep ayni model kasi istiyorum ama nedense oyle olmuyor. kaslarini kendisi alanlara soruyorum? hep ayni modeli nasil elde ediyorsunuz? ben neyi yanlis yapiyor olabilirim? benim kas modelim neden surekli degisiyor olabilir?

merhaba kizlar. benim bir sorunum var ve yardimlarinizi ,onerilerinizi bekliyorum.
kuafore kas aldirmayi sevmeyen biriyim,bu konuda daha once bir kac basarisiz tecrubem var o yuzden kuaforlere soguk yaklasiyorum. hatta hic yaklasmiyorum desem yeridir.

neyse, hal boyle olunca ben kaslarimi nerden baksaniz 5-6 yildir kendim aliyorum.
ama eski fotograflarima baktim da bi, her model kasi denemisim nerdeyse. zaman zaman istemeden belki de degismis benim kas modelim.
begendigim modellerim varmis ama demekki dogru alamadigimdan midir nedir goremedigimden mi, o sekli kaybetmisim sonralari ve kaslarim bugunku halini almislar.
yani kas seklim surekli degisiyor ben hep ayni model kasi istiyorum ama nedense oyle olmuyor. kaslarini kendisi alanlara soruyorum? hep ayni modeli nasil elde ediyorsunuz? ben neyi yanlis yapiyor olabilirim? benim kas modelim neden surekli degisiyor olabilir?

Kas seklin ayni kalsin istiyorsan.. her gün çikanlari alacaksin.. ben öyle yapiyorum sekli hic bozulmuyor.. :icecream:

aynı dert bende de var valla.. hergün alıyosun ama ay şurdan şu çıkmış burdan bu var diye bi giriyosun giriş o giriş :KK70: ama uzasınlar bende uslu olcam artık :KK70:

ahahaha ben de canm :KK70: her gün çıkanları temizliyim derken şekil mekil kalmıyo..şimdi badem ve hint yağı kullanıyorum çabucak uzayıp gürleşsinler diye.ben de uslu olucam bu sefer

kaşlara alarmmı taktırsak ne yapsak kızlar :KK70: tehlikeli alana girince ötsün :KK70: :KK70: ahahaa

evet ister istemez bozuluyor ama kaş rengine uygun bir kaş kalemiyle fazla aldığın yerleri hafifçe boyayarak istediğin şekli biraz daha koruyabilirsin.

X