Kasayı kayınpedere emanet etmek

Bence
Çirkin duruyorsa niye aldınız , aldırdınız.

Guzelliginden alinmiyor ki. Yatirim tamamen.
Dugun takilarini bir kere bile takmadim (kendi dugunum disinda😁) hala yatirimlik altinim var kullanmadim.

Taktigim altin bilezik en fazla şudur, bir de bunun desensiz tamamen düz modeli var o.😬

Konu sahibi konu acip millete kiziyorsunuz. Boyuna ne kadar guvenli baglariniz oldugunu guzelliyorsunuz. Madem oyle kpin ustune yaptirin hemen konuya ne gerek vardi. Yorum yapacak bisey yok

Eklentiler

• Screenshot_20210519-142927~2.png
    Screenshot_20210519-142927~2.png
    407,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Ben dahil herkese yürüdü konu sahibi. Sanki biz salt kötüyüz ve o sonsuz güven içinde diye.

Konu sahibinin eski konularına baktım. Görücü usulü, eşini pek tanımadan evlendiğini yazmış.
Muhtemelen ailelerin eşleştirmesi.
Evet bu şartlarda kayın ailenize sonsuz güvenmelisiniz. Çünkü başka şansınız yok.

Goradaki gibi olacak ama, sen seçilmişsin. Seçilmenin bazı bedelleri vardır. Biz seçtiğimiz için böyleyiz.

Ben dahil herkese yürüdü konu sahibi. Sanki biz salt kötüyüz ve o sonsuz güven içinde diye.

Konu sahibinin eski konularına baktım. Görücü usulü, eşini pek tanımadan evlendiğini yazmış.
Muhtemelen ailelerin eşleştirmesi.
Evet bu şartlarda kayın ailenize sonsuz güvenmelisiniz. Çünkü başka şansınız yok.

Goradaki gibi olacak ama, sen seçilmişsin. Seçilmenin bazı bedelleri vardır. Biz seçtiğimiz için böyleyiz.
Evet görücü usulü evlendim ve zerre pişman olmadım ama bu seçilmişsin lafını asla kabul etmiyorum lütfen bu kadar kadınlığınızı yerlere sermeyin çok merak ettiyseniz söyliyim evet görücü usulü oldu ama kimse kimseyi seçmedi ne eşim beni ne ben onu seçtim bir nişanda birbirimizi gördük hoşlandık ve bakıştık çevremizdekilerde bunu fark etti ve eşimin ailesine söylemişler zaten o günün gecesi biz eşimle mesajlaşmaya başladık ailelerin haberi yoktu iki gün sonrada kayınvalidem geldi bize anneme eğer rızan varsa görüşsünler dedi kimse mesajlaştığımızı bile bilmiyordu kayınvalidem habersiz gelip söyledi o şekilde tanışıp evlendik yani koyun gibi seçilme falan olmadı

X