Gebeliğe Hazırlık Kaset test bakma uzmanları bakabilir mi 🤭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

EceCigdem

Kalbimin prensine bir prenses..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
3.455
3.925
29
Hanimlar test yaptım cok hafif bir cizgi goruyorum sanki. Cok az beklemis idrar ile yaptim sabah tekrarlasam mi testi acaba ?
Kisaca durumumu da anlatayim. Gec adet olurum ama birkac aydır surekli erken adet oluyorum. Öncesinde kahverengi pembe akintilar geliyor peceteye sonra adet oluyorum. Bu ay gecen ayki adet araligimi gectim hala adet olmadım. Birkac gun peceteye kahverengi akıntı geldi ama sonrasinda kesildi. Suan hicbirsey yok. Kasık agrim var ama gripte oldum acaba gripten dolayi adet olacakken geciktim mi yoksa pozitif cikabilir mi

Eklentiler

• 20210726_201149.jpg
    20210726_201149.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 230
Hanimlar test yaptım cok hafif bir cizgi goruyorum sanki. Cok az beklemis idrar ile yaptim sabah tekrarlasam mi testi acaba ?
Kisaca durumumu da anlatayim. Gec adet olurum ama birkac aydır surekli erken adet oluyorum. Öncesinde kahverengi pembe akintilar geliyor peceteye sonra adet oluyorum. Bu ay gecen ayki adet araligimi gectim hala adet olmadım. Birkac gun peceteye kahverengi akıntı geldi ama sonrasinda kesildi. Suan hicbirsey yok. Kasık agrim var ama gripte oldum acaba gripten dolayi adet olacakken geciktim mi yoksa pozitif cikabilir mi
İkinci bir çizgi görüyorum hayırlı olsun kan testi yapririn daha net oluur

Cizgi yok gibi duruyor. O gördüğünüz yüksek ihtimal testin gebelik durumunda boyanacak cizgi yeri. Yani o bolge cukur gibi durur normalde, orasi bana kalirsa ama tekrarlayin tabii

Ben gördüm gibi hayalet çizgi ama bence direk kan verin daha net olur dediğiniz gibi testler yanıltıcı da olabiliyor en garantisi kan

Sabah ilk idrarla yaptığım test negatif. Adet olana kadar iki güne bir tekrarlarim

X