kasık ağrısı, adet olcakmış hissi ve akıntı gebelik belirtisi mi ?

Folik asit kullanan var mı gebelik öncesi

Ben 1,5 aydır kullanıyorum. Hamile kalmadan en az 3 ay kullanın diyor doktorlar. Ama asıl konu çocuk yapmaya başladığında karnında tutunabilsin diye bir destekmiş. Folik asidi kullan 3 ay sonra hamile kalmayı düşün diye birşey yokmuş. Ben öyle sanıyordum biraz araştırdım bunları öğrenebildim :)

Slm arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz adetim düzenlidir 28 günde olurum normalde dün gelmesi lazımdı gelmedi 2 eylül sabah kahverengi akıntı oldu geçti ama kasık ağrım var göğüslerim elektrik çarpması gibi oluyor ara ara acaba gebelik olabilir mi

Slm arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz adetim düzenlidir 28 günde olurum normalde dün gelmesi lazımdı gelmedi 2 eylül sabah kahverengi akıntı oldu geçti ama kasık ağrım var göğüslerim elektrik çarpması gibi oluyor ara ara acaba gebelik olabilir mi
Olabilir canım hemen bi test yap varsa çıkar

Merhaba kızlar yeni sayılırım burda ve bir şey sormak istiyorum. Reglime bir kaç gün var ve benim adet döngüm düzensizdir bu arada. Gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı ama sanki her an adet başlayacak gibi hissediyorum ve hani regl öncesi sanki sadece kadınların aldığı bir kan kokusu olur, onu bile hissetmiyorum sanki. Test sonuçlarımin fotoğraflarını paylaşıyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Eklentiler

• IMG_20190102_231353.jpg
    IMG_20190102_231353.jpg
    143,4 KB · Görüntüleme: 647
Merhaba ben 2 senedir yasmin kullanıyordum bıraktım adet 18 ekimde bitti bu güne kadar her gün ilişki yaptım.suan kasıkta aralıklı sizi meme ucu acısı bel agrisi ve ip gibi kopmayan açık sarı kokusuz akintim var BAT 10 kasım gibi sizce gebe olabilri miyim

İlk deneyişin mi canım?
Olabilir de olmayabilir de biraz daha bekle sonra test yaparsın daha regline var.Ama inşallah hamilesindir 😊😊

Selam Kızlar;

Son Adet Tarihi: 16 Aralık
Adet döngüsü : 32-34 gün
Adet günü: 5 gün
Yumurtlama günü 2-3 ocak 2018 (ovulasyon testi ile yapıldı)
Beklenen Adet Tarihi: 19 Ocak 2018

Arkadaşlar tüm bilgileri yukarıda paylaştım. 7-8 gün önce yumurtlamam gerçekleşti ve biz bu günleri değerlendirdik. Şu an da da adetime 7-9 gün arası var. Yumurtlamadan bir süre sonra kasıklarımda ağrı oluştu sanki hastalanacakmışım da ama hastalanamıyormuşum gibi. Sürekli tuvalete gittiğimde bakıyorum olmuş muyum yoksa diye ama aslında günüme de var. 1-2 defa da kasıklarıma iğne batması oldu ama geçti sonrasında bir daha tekrarlamadı. Ama akıntımda var. Bazen beyaz kremsi bazende açık sarı gibi. Acaba tekrar yumurtluyor muyum diye 2.ciye mi yumurtluyorum diye 2-3 gün önce ovulasyon testi yaptım ama negatif çıktı. Adet olcakmışım gibi sancı hala arada oluyor devam ediyor.

Hamile olma ihtimalim olabilir mi ? Böyle bir durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı ?

Şim
Benimde aynı adet olacağım gibi karınım ağrıyor tuvalette gidiyom ama hiçbir şey gelmiyor inşallah hamiliyizdir
diden çok teşekkür ederim

canım bence olabilir bir iki gün sonra elinde varsa ovulasyon testi yap onu herkes yazıyor forumda onunla gebeliğini erken öğrenen çok kişi varmış. Belki senin de bu şekilde öğrenme ihtimalin olabilir
Benim adetime 2 gün var ovulasyon testlerim pik yaptı gün içinde 2-3 tane yaptım inanamadım , 2 tane gebelik testi aldım bunun üstüne biri çok çok az silik çıktı diğerinde bişey çıkmadı kahverengi bi akıntı da başladı . Çok kafam karışık acaba regl mi gebelik mi ?

Selam Kızlar;

Son Adet Tarihi: 16 Aralık
Adet döngüsü : 32-34 gün
Adet günü: 5 gün
Yumurtlama günü 2-3 ocak 2018 (ovulasyon testi ile yapıldı)
Beklenen Adet Tarihi: 19 Ocak 2018

Arkadaşlar tüm bilgileri yukarıda paylaştım. 7-8 gün önce yumurtlamam gerçekleşti ve biz bu günleri değerlendirdik. Şu an da da adetime 7-9 gün arası var. Yumurtlamadan bir süre sonra kasıklarımda ağrı oluştu sanki hastalanacakmışım da ama hastalanamıyormuşum gibi. Sürekli tuvalete gittiğimde bakıyorum olmuş muyum yoksa diye ama aslında günüme de var. 1-2 defa da kasıklarıma iğne batması oldu ama geçti sonrasında bir daha tekrarlamadı. Ama akıntımda var. Bazen beyaz kremsi bazende açık sarı gibi. Acaba tekrar yumurtluyor muyum diye 2.ciye mi yumurtluyorum diye 2-3 gün önce ovulasyon testi yaptım ama negatif çıktı. Adet olcakmışım gibi sancı hala arada oluyor devam ediyor.

Hamile olma ihtimalim olabilir mi ? Böyle bir durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı ?

Şimdiden çok teşekkür ederim
Zaman herşeyin ilacı ama ah şu beklemek olmasa benımde 3 gğn gecikmem var kasık aprısı cekıyrum sankı adet olacakmsm gibi bugun akşam kahverengi akıntı geldi birdaha gelmedi. Yerleşme mı yoksa adet öncesi mi bilmiyorum. 3 gebelik geçirdim üçünüde de kaybettim. En güzeli kan testi ver rahatla

Benim adetime 2 gün var ovulasyon testlerim pik yaptı gün içinde 2-3 tane yaptım inanamadım , 2 tane gebelik testi aldım bunun üstüne biri çok çok az silik çıktı diğerinde bişey çıkmadı kahverengi bi akıntı da başladı . Çok kafam karışık acaba regl mi gebelik mi ?
Sizde nasıl oldu hamilelikle mi sonuclandi?

X