Kasık ağrısı ve kramplar

Benim yumurtlama oldu sonra 1 hafta sonra kasik agrisi başladı hiç olmazdı sonra kesildi adet günüm geçti hamileyim ben mesela kesin hamileyim diyordum .adetten 2 gün önce test yaptım negatif cikti ama 1 hafta sonra kan verdim beta 500 küstürdü. Olabilir Yani bekle

Benim yumurtlama oldu sonra 1 hafta sonra kasik agrisi başladı hiç olmazdı sonra kesildi adet günüm geçti hamileyim ben mesela kesin hamileyim diyordum .adetten 2 gün önce test yaptım negatif cikti ama 1 hafta sonra kan verdim beta 500 küstürdü. Olabilir Yani bekle
Darısı başıma inşallah sağlıcakla gelsin bebeğin kavuş mutlu mutlu büyüt

Normalde yarın adet olmam lazım olacakmış gibi hissediyorum gebelik belirtim yok hiç bi şekilde.

Normalde yarın adet olmam lazım olacakmış gibi hissediyorum gebelik belirtim yok hiç bi şekilde.
Darısı başıma inşallah sağlıcakla gelsin bebeğin kavuş mutlu mutlu büyüt

Inşallah isteyen herkese nasip olsun.

Bekle adetini benimde sonradan adet olacak gibi ağrılarım oldu asiri kasik cekmesi batmasi vs bunlar fazlalaştı halada var gerçi:) inşallah güzel haberleri verirsiniz

Bekle adetini benimde sonradan adet olacak gibi ağrılarım oldu asiri kasik cekmesi batmasi vs bunlar fazlalaştı halada var gerçi:) inşallah güzel haberleri verirsiin

Bekle adetini benimde sonradan adet olacak gibi ağrılarım oldu asiri kasik cekmesi batmasi vs bunlar fazlalaştı halada var gerçi:) inşallah güzel haberleri verirsiniz
İnşallah ☺️ sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebişinizi 🙏🏼

Benim bugün adet günümdü olmadım ve az önce vajinadan peçete ıslağı gibi birikmiş akıntı geldi süt kesiği gibi baş parmağım kalınlığında sizde böyle şeyler yaşadınız mı ?

Kızlar selaam.
10 aydır deniyoruz ama düzensiz olduğum için tutmamıştı 4 ay önce doktora gittim adetimi düzene soktuk ve folik asit kullanmaya başladım.
Bu ay yumurtlama günümü değerlendirdik ve adetime 12 gün kala kasık ağrılarım başladı adet ağrısı gibi ağrılar ve batmalar var sürekli olmuyo ama ara ara vuruyo 3 4 gündür yaşıyorum. Doktora gittim ağrı için kan testi yaptı ama ilişkiden 5 6 gün sonraydı test negatif çıktı ağrılarıma da bişi demedi kan testi erken mi yapıldı sizce internette ilişkiden 17 gün sonra kesin sonuç alırsınız yazıyo. Bu ağrıların üstüne bu ay tutmuş olsun inşallah benim gibi yaşayıp hamile kalan var mı ?
Canım test yaptınmi sonuç nedir

Merhaba öncelikle hayırlı uğurlu olsun bebeğiniz, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbım, size sorum olacaktı, ben de korunmayı bıraktım yumurtalama günümde iliski oldu, bugün adet günümdü ama 4.5 gün öncesinden adet sancım başladı ve kasiklarimda ağrım var sol taraf batıyor ara ara ayyy falan dedirtiyor sonra geçiyor dün test yaptım çokkkk silik çıktı testi ne zaman tekrarlamaliyim yardımcı olur musunuz 🌸

Merhaba öncelikle hayırlı uğurlu olsun bebeğiniz, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbım, size sorum olacaktı, ben de korunmayı bıraktım yumurtalama günümde iliski oldu, bugün adet günümdü ama 4.5 gün öncesinden adet sancım başladı ve kasiklarimda ağrım var sol taraf batıyor ara ara ayyy falan dedirtiyor sonra geçiyor dün test yaptım çokkkk silik çıktı testi ne zaman tekrarlamaliyim yardımcı olur musunuz 🌸
Silik çıktıysa pozitif olabilir. Hatalı değilse test,bana kalırsa adetin 4-5 gün. Geçsin testi yaptır . Normlde doktorlar 1 hafta. Geçince test yapin diyrolar kimyasal gebelik filan varsa diye. Yok bekleyemem diyorsanız pazartesi asm de kan.verin daha iyi. Olur

Silik çıktıysa pozitif olabilir. Hatalı değilse test,bana kalırsa adetin 4-5 gün. Geçsin testi yaptır . Normlde doktorlar 1 hafta. Geçince test yapin diyrolar kimyasal gebelik filan varsa diye. Yok bekleyemem diyorsanız pazartesi asm de kan.verin daha iyi. Olur
Tamamdır çok teşekkür ederim biraz daha bekleyeyim o halde 🌸

X