Kasılma ve adet gibi sancı

Ayeaye

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
287
225
Selam kızlar 38+1deyim 3 gecedir karnımda kasılma ve sertleşme var ve bebek bi yerde toplanıyor ama düzensiz yani yalancı sancılar. Sabahları da adet gibi sancı vuruyor kasıklarıma. Aynı durumu yaşayan var mı ne kadar zaman sonra doğumunuz oldu paylaşalım💕 kız bebeğe hamileyim

Bence düzenli olana kadar beklemeliyiz. Benim de var. Bu sabah da bıçak saplanır gibi ağrı oldu geçti.

Ama ne su var ne nişan
Tamam ama nst ye bakılsın sancı sıklıkları nasıl arkadaşımda birebir yaşadık sancısı kasılması var ama o da ufak tefek sancı deyip gitmedi Allah
tan kontrol zamanıydı doktor hemen yatış verdi korkutmak istemem ama zamanı gelmiş sonuçta nst ye baktırın derim

Dün heyecanlandım ben de 15 dkda bir sancı oldu. Ama saydım seyreldi arası sonra geçti. Bu akşam yarım saatte bir oluyo mesela.
Ayyy ilk sancı kasılma olduğunda gerçekten çok heyecanlanmıştım ve değişik bi stres mi korku mu desem o geliyor 🙈 hastane çantamı daha yeni hazırladım bu yüzden baktım kızım gerçekten her an gelebilir

Tamam ama nst ye bakılsın sancı sıklıkları nasıl arkadaşımda birebir yaşadık sancısı kasılması var ama o da ufak tefek sancı deyip gitmedi Allah
tan kontrol zamanıydı doktor hemen yatış verdi korkutmak istemem ama zamanı gelmiş sonuçta nst ye baktırın derim
Yarın doktorumda randevum var inanın banada aynısını diyecek gibi hissediyorum tek korkum suni sancı 🥺 Şimdiden spor yapayım diyorum

Ayyy ilk sancı kasılma olduğunda gerçekten çok heyecanlanmıştım ve değişik bi stres mi korku mu desem o geliyor 🙈 hastane çantamı daha yeni hazırladım bu yüzden baktım kızım gerçekten her an gelebilir
Ay ben hazırlayalı yıl oldu :rolleyes: Hayırla gelsinler inşallah. 🤲🏻

Ne su ne nişan vardi düzensiz agrilarim vardi 37+9 da hastaneneye gittik nst de sanci cikti serum verdiler bitaz daha dursun die yarim saat sora seruma ragmen sancilarim 8 dakka da bir olmaya basladi ve hala nisan sanci yokdu sonuc 1 saat içinde aldilar sezeryana o gece doğum oldu sancilarim cok yüksek di benim ve yürürken de otururkende gecmiyordu ikinci doğumum bu arada ilki de sezeryan oldu acilmam ilerlemedigi icin

Ne su ne nişan vardi düzensiz agrilarim vardi 37+9 da hastaneneye gittik nst de sanci cikti serum verdiler bitaz daha dursun die yarim saat sora seruma ragmen sancilarim 8 dakka da bir olmaya basladi ve hala nisan sanci yokdu sonuc 1 saat içinde aldilar sezeryana o gece doğum oldu sancilarim cok yüksek di benim ve yürürken de otururkende gecmiyordu ikinci doğumum bu arada ilki de sezeryan oldu acilmam ilerlemedigi icin
Bebeğinizin cinsiyeti neydi acaba

25.haftadan beri var kasılma bazen doğurcam sanıyorum doktor normal dedi günde bazenn15 kere oluyor ilk hamileliğimde olmamıştı hiç

32 haftaılığım ben..dediğim gibi doktor yalancı sancı bunlar normal dedi bazen günde 3,4 kere oluyor çok yorgunluk artırıyor bilginiz olsun yayın dinlenin..

X