Kasım 2021 aşılama/ tüp bebek planlayanlar

papatyamveben

Sen yıldız ıstersn Allah sana ay nasip eder sabret
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
1.384
937
30
Canım gidelibildin mi doktora ne dedi tedaviye basladin mi
kuzu bugun sabah gittim muayene oldum reglın 3.günü bugun.
bir tane diğerlerinden büyük yumurtam oluşmuş onu takıp edecekler, klomen verdı yıne ona tepkı verıyor vucudun dıye bakalım başladık hayırlısıyla :)
senın bıttımı ılacların devam edıyor musun

Efolis

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2021
541
312
31
Ben sadece 5 gün klomen kullandım günde 1 kere özel çok fazla hormon yukluyo ve çok hızlı hareket ediyo devlet hormonu çok kullandirmiyo süre uzasada kendiliğinden ilerlemesini istiyo sürecin
Merhaba. Ben 3. denemeyi yaptırıyorum. Bana da ilk 2 denemede çok hormon yüklemesi yapmışlardı. Şimdi doktor değiştirdim bu doktor da sadece Klomen verdi günde 3 kez. Sizin yumurtalarınız Klomenle yeterince gelişti mi acaba?

gizlidunyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
321
150
42
Merhaba. Ben 3. denemeyi yaptırıyorum. Bana da ilk 2 denemede çok hormon yüklemesi yapmışlardı. Şimdi doktor değiştirdim bu doktor da sadece Klomen verdi günde 3 kez. Sizin yumurtalarınız Klomenle yeterince gelişti mi acaba?
canım eğer yaşın genç ise bir sorunun yoksa ilaçla yumurta büyütürler ama benim gibi yaş ileri ise pek riske atmıyorlar, direk iğne ile yapıyorlar ama devlet hastaneleri ilaçla yapıyor, özeller iğneyi tercih ediyor benim bildiğim :)

Efolis

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2021
541
312
31
canım eğer yaşın genç ise bir sorunun yoksa ilaçla yumurta büyütürler ama benim gibi yaş ileri ise pek riske atmıyorlar, direk iğne ile yapıyorlar ama devlet hastaneleri ilaçla yapıyor, özeller iğneyi tercih ediyor benim bildiğim :)
Çok teşekkürler cevabınız için. Aslında ben de özele gidiyorum ama, değişik :)

Peldanur

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
234
232
24
Iyiyim allah razı olsun sürekli dinleniyorum vala benim aşılamanın ilk günü olduğumda yarim saat masada kaldım daha sonra eve geldim sürekli yataktaydim özel olarak hiç birşey almadım beslenme olarak sadece yataktan çıkmıyordum zaten aşılamanın ilk günleri karin agrım çok vardı sağda solda göğüs agrım vardı hala devam ediyor 10 cü gün test yaptım tabi adet sancısı hafif vardı test yarim silik cikti diğer sonra kan verdim 36 cıktı diğer gün gittim 73 cıktı 3 14 cü gün 135 cıktı yarın tekrar kan verecem doktorum öyle dedi şimdi süt ceviz fındık yumurta yiyorum yeni 2 gündür başladım yani anlayacagin canım aşılamada 10 gün yatakta kaldım iş yapmadım eşim sürekli ilgileniyordu böyle işte canim😊inşallah en kısa zaman da allah size de nasip eder canım benim🤲

papatyamveben

Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
1.384
937
30
konu bana sorulmamıs ama yazmak ıstedım, pko yok ıse adeınız duzenlı ıse klomen ıse yarar dıye dusunuyorum benım ılk asılamam klomen ıle olmustu yumurtalarım buyudu ama kımyasal gebelık yaşadım

papatyamveben

Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
1.384
937
30
Iyiyim allah razı olsun sürekli dinleniyorum vala benim aşılamanın ilk günü olduğumda yarim saat masada kaldım daha sonra eve geldim sürekli yataktaydim özel olarak hiç birşey almadım beslenme olarak sadece yataktan çıkmıyordum zaten aşılamanın ilk günleri karin agrım çok vardı sağda solda göğüs agrım vardı hala devam ediyor 10 cü gün test yaptım tabi adet sancısı hafif vardı test yarim silik cikti diğer sonra kan verdim 36 cıktı diğer gün gittim 73 cıktı 3 14 cü gün 135 cıktı yarın tekrar kan verecem doktorum öyle dedi şimdi süt ceviz fındık yumurta yiyorum yeni 2 gündür başladım yani anlayacagin canım aşılamada 10 gün yatakta kaldım iş yapmadım eşim sürekli ilgileniyordu böyle işte canim😊inşallah en kısa zaman da allah size de nasip eder canım benim🤲
cok tesekkur ederımm cevabın ıcın, inşallaaahh Rabbım bızede nasıp eder en yakın zamanda dualarını eksık etme.
Rabbım saglıkla kavustursun senıde bebegınle ınsallah

7thstreet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
231
128
38
İlk testi 10. Gün mü yaptın?birde erken gebelik testi mi yaptın?benim bugün 10. Günüm de daha çıkmaz diye düşünüyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2006 gün geçti.

Peldanur

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
234
232
24
Evet canım 10 cü gününde sabah erken gebelik esti yaptım sende yarın dene istersen inşallah seninledir bebiş 🤰🤲😊