Kasim annesiyimm

Merhaba hamislerr, bizde varizz :anneadayı::anneadayı:
Benim ilk gebeligim, ovi testi ile piki yakaladim ve degerlendirdik. Cuma gunu gebelik testi ile hamile oldugumu ogrendim, cok sukur:dua:
Gelen cuma gunude kan vermeye gidecez bakalim hayirlisi:KK200:
Hosgeldin canmm ay masallah size iyi dayaniyosnz valla niye daha once kan vermiyosn kii

Hosbulduk canlar,
@nonan insAllah guzel bi deger gorursun cnm, idrarda gordugum icin bekliyebiliyorum yoksa sabirsizlanirdim herhalde :)))

Merhaba hamislerr, bizde varizz :anneadayı::anneadayı:
Benim ilk gebeligim, ovi testi ile piki yakaladim ve degerlendirdik. Cuma gunu gebelik testi ile hamile oldugumu ogrendim, cok sukur:dua:
Gelen cuma gunude kan vermeye gidecez bakalim hayirlisi:KK200:
Hosgeldin canmm ay masallah size iyi dayaniyosnz valla niye daha once kan vermiyosn kii

Cnm ben İstanbula yeni yerlestim bilmiyorum buralari. Esimede dogum gunu suprizi olsun diye demedim, dun yaptik suprizi ona sevincimizi paylastik :))) simdi cumaya izin aldi beraber gidecez, keseyede bakarlarmiki?

Cnm ben İstanbula yeni yerlestim bilmiyorum buralari. Esimede dogum gunu suprizi olsun diye demedim, dun yaptik suprizi ona sevincimizi paylastik :))) simdi cumaya izin aldi beraber gidecez, keseyede bakarlarmiki?
Valla kalp atislarini bile duyma ihtimalinz var batin ne zamandi canm :KK22:

Fotografini atsana testinin bebisin ayak izlerini gorelm bizde.:KK55:

Buyur teysezi :)) 5 tane testen birtanesi
Np3BVO.jpg

Bat dundu cnm, bugun tam 4 haftalik olduk, sat 1 subat.

Neden kiz neresi karisik hepsi ayni sadece kalin olan daha kaliteli dige incelere bakarak ikinci cizgiöee görünyo

Gebelik testlerini kirsan icine baksan bu striplerden var. Farki birinin paketli olmasi :))) sende benim gibi sabirsizmissin kiz :KK70: hergun bi test hehe

Gebelik testlerini kirsan icine baksan bu striplerden var. Farki birinin paketli olmasi :))) sende benim gibi sabirsizmissin kiz :KK70: hergun bi test hehe
Aynen ben paket olarak aldim 12 tane cikti netten o innce olanlar eiger iki kalinda eczaneden onlsr fsha kaliteli digerleri ucuz ve bazen yanlis sonuc verebilirmis o yuzden eczaneden aldm emin olmak icin bide ilki hamileligimde ikinci cizgi hic koyulasmadi hcg degeri yükselnedigi icin düsük oldu....bende korkuyom bundada hergün yapiyom. Sence koyulasms varmi cizgilerde?

Kızlar banada dua edin çatlatma iğnesi vuruldum 1 hafta içinde sonuc belli olacka bende cok istiyorum pco var bende o yüzden umudum tükeniyor
Umudunuz tükenmesin. Bende pco luyum şuan 16 aylık kızım var :) 2 yıl uğraştık ama doğal yol ile geldi çok şükür bence sıkıntı yapmamak çok önemli

Cannm senfe akinti varmi yOksa kurumu? Bende kuru arada bi biseyler geliyo affefersin sümük gibi beysz sma akintim yok normalmi

X