Kasim annesiyimm

Kızlar banada dua edin çatlatma iğnesi vuruldum 1 hafta içinde sonuc belli olacka bende cok istiyorum pco var bende o yüzden umudum tükeniyor
Asla umudun tukenmesin allahhmm senn icin en dogru zamanda vericek emin ol dualarmz sennle canm cok dusunmemeye calis olurmuv:110:

Sizde yerleşme kanaması oldu mu ben çatlatma iğnesi vuruldum 36 saat içinde çatlar dedi doktor olursa gebelik olmazsa regl olursun 14 gün içinde dedi değerlendirdik 3-4 gün bende merak ediyorum tuttumu tutmadımı

Sizde yerleşme kanaması oldu mu ben çatlatma iğnesi vuruldum 36 saat içinde çatlar dedi doktor olursa gebelik olmazsa regl olursun 14 gün içinde dedi değerlendirdik 3-4 gün bende merak ediyorum tuttumu tutmadımı
Yok canm kanamam olmadi bhcg takibi yapiyorz sen kan verdinmi kac cikti

bende cok mutluyum yaaa ben daha dun ogrendim canim 4.haftanin icindeyiz 3 gun gecikmeyle degerim 410 senin degern nasildi ilkinde
Benm bat 2 -4 mart arasi bisey bugun hcg 225. ilk degerim 53 tu katlanarak gidiyo 48 saatte 3 katina cikiyo yani erken ogrendim ben azcik :anneadayı:

Benm bat 2 -4 mart arasi bisey bugun hcg 225. ilk degerim 53 tu katlanarak gidiyo 48 saatte 3 katina cikiyo yani erken ogrendim ben azcik :anneadayı:
aaa sen baya erken yumurtlamissin ozman canim benim bat 24subatti 4.haftamizin icindeyiz cok sukur.erken ogrenmekte sknti ya beklemek cok stresli o_Okeseyi gormedim daha iki gun oldh ogreneli

slm kızlar Allah nasip ederse bende kasımda anne olucam inş. Henüz kesemizi görmedim inş pazartesi görebilirim dr o güne randevu verdi

Arkadaslar bnde bi kasim annesi olucam allahn izniyle degerlerim cok guzel artiyo dr 2 hafta sonra kalp atislarini duyarz dedi tabi insallah :anneadayı:varmi bnm gibi cok yeni anne adayi sizin degerler nasil ne durumdasinz .bn cok heycanliyimm :dua::anneadayı:

Bende varim canim ama benimkide coook yeni
Daha yeni ögrendim hamile oldugumu bir düsük yaptim bir ay önce bakalm insallah bu sefer iyi ilerler. Hayirlisi olsun ben suan 4+2 deyim. Allah hepimizede kalp atislarini büyüdüklerini görmeyi nasip etsin benim bat 28.2. di

Bnde haftaya cuma kalp atislarini duymaya gidicem .degerlerin nasildi. Gozun aydin bu arada

X