Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Canım baya olmuş bu konuyu konuşalı ama bnim doktorum da çift koyacagız dedi bnde araştırıyorum ikisşdr blast 5. Gün embriypdu 1.kalitedeymiş bn ikiz istemiyorum Allah affetsin :KK43:. Ne yapayım tek mi koymasını istiyim sence
canim selam, beni hatirlar misin bilmem seninle ayni gunlerde transfer olmustuk hemen hemen, sen erkenden test yapip negatif gormustun, sonra kanda pozitif cikmisti hepimizi korkutmustun🤣 nasilsin nasil ilerliyor hamileligin, belli olmustur cinsiyet de.🤩

Ben raporlu yaptriyorum ilaclara 850 odedim sonradan bi kutu daha aldım o raporsuzdu 350 bi kutuya verdim. Tüp bebek ücreti 6000 tl 2 kez de muayene ücreti kesildi 175+175 tl toplamda ilaclar muayene tüp bebek dahil 7550 tlye geldi adana başkent tüp bebek pınar çağlar Aytaç 'ta yaptırıyorum
Pınar hocadan memnun musunuz? Bende tüp bebek yaptıracağım da

Benim doktorum hastaneden bağımsız çalışıyor Ahmet önoğlu şirinyerde muayenehanesi çok pozitif bir doktor ekibi de öyle. 8.500 artı ilaçlar bide eşim yurt dışında çalıştığı için ekstra sperm dondurma ücreti ödedik 2 tüpe 1350 verdik. Transfer ve opu işlemleri tavmergen tüp bebek merkezinde yapılıyor.
Merhaba tüp bebegeniz dondurulmuş spermle mi döllendi acaba.
Şuan onun için uğraşıyoruz spermler donduruluyor ama doktorlar pek dondurulmuş sperm onermiyor.
bizim de basska şansımız yok eşim yurt dışına gidiyor .

X