Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Ee süper o zaman. Ama bence yine de bi baktır amh bir yerde. Aynı merkezle devam edecek misin bilmiyorum ama. Tedaviyi ona gore şekillendirirsin
Yok bahceciye gittim orada yapacam hsg çektirecem gen testi yapacam eşimle birlikte tahlillerimi verecem rahmine çizik atacam tutunma serumu ignesi onlarda yapacam artik

Yok bahceciye gittim orada yapacam hsg çektirecem gen testi yapacam eşimle birlikte tahlillerimi verecem rahmine çizik atacam tutunma serumu ignesi onlarda yapacam artik
Yapmadığımız şey kalmadi gerçekten Allah kokusunu içimize çekmeyi nasip etsin.
Bana yapıştırıcı kullandılar sonuç bekliyorum. Pozitif çıkarsa onu da bi araştır😊

Ee süper o zaman. Ama bence yine de bi baktır amh bir yerde. Aynı merkezle devam edecek misin bilmiyorum ama. Tedaviyi ona gore şekillendirirsin
Ben yumurta takibinde ilaçsız yumurtam 20 oluyor dengeli beslenecem diyetsiyene gidecem avakado ( sevmesem de) ananas balık cig badem devam edecem çikolatayı hayatımdan çıkardım makarna yok kızartma yok bol bol su icip yürüyüş yapacam bahcecide ki doktor baktı kilo ver kendiliğinden olabilir dedi 1.75 boy kilo 75 ama hiç 75 gibi gözükmüyorum gören daha zayıfsin diyor bakışım hayırlısı artik

Merhaba hangi
Aynen oyle herkesde olmuyo kanama ama gorsem oyle bi kan yerleşmemi diye dusunurum agrıları dusunmem.
Merhaba hangi ilaçları 550 ye aldınız. Ben gonalf900 u 850ye aldım tanıdıktan. Bı eczaneye sordum 1400 dedi 1200 yaparız dedi ama biz 850ye aldık. Tanıdık eczacı bize 790a geliyor dedi

Merhaba,
Binim de 17 kasim 5. Gun embriyo transferi. Ben de yarin idrar testi yapacagim. Zaten 9. Gunde de kan testi istemisti dr.

Masallah embriyo sayin cok iyiymis. Negatif ciksa da test dikkat etmeye devam et bir umut kan testine kadar. Ama kendini hirpalamadan hazirlikli olmakta fayda var tabi. Ben de kan test sonucunu beklemeye kalbim dayanmadigi icin bir gun once idrar testi yapiyorum. Daha once 2 kere negatif sonuc aldim. Kan testi yine uzdu ama daha rahattim
Ben de öyle düşünüyorum daha sonra çok daha fazla etkileniyorum.onun için kendimi önceden alıştırmaya çalışıyorum.yine dikkat etmeye devam.inşallah pozitifi görürsün🙏🏻zaten maddi manevi çok yıpratıcı bir süreç

Ben yumurta takibinde ilaçsız yumurtam 20 oluyor dengeli beslenecem diyetsiyene gidecem avakado ( sevmesem de) ananas balık cig badem devam edecem çikolatayı hayatımdan çıkardım makarna yok kızartma yok bol bol su icip yürüyüş yapacam bahcecide ki doktor baktı kilo ver kendiliğinden olabilir dedi 1.75 boy kilo 75 ama hiç 75 gibi gözükmüyorum gören daha zayıfsin diyor bakışım hayırlısı artik
E 175 cm boya 75 kilo cok degil ki yani doktor kilo ver deyince ben 150 cm boy 90 kilo sandım. Boy uzun olunca kemik yapısından kaynaklı belli bir kilonun altı sağlıksız oluyor zaten.
Avokadoyu nasıl yiyorsun?

Yapıştırıcı nasıl bişey ?
Nezaman yapiliyor
Embryo glue diye bir solüsyon. Türkçe çevirisi embriyo yapıştırıcısı. Tutunmayı kolaylaştırdığı söyleniyor. Embriyolar 30 dakika kadar solüsyonun içinde bekletilip öyle transfer ediliyor.
40 yaş üstü veya birkaç başarısız denemeden sonra genelde öneriliyormuş. Benim ilk denememdi onu da verin dedim 😂 embriyo başına ücret alınıyor diye biliyorum solüsyon için.

Merhaba kızlar.benim 16 kasımda transferim oldu.bugün 8. Günümdü idrar testi yaptım negatifi gördüm.zorla kırmızı çizgiyi görmeye çalıştım olmadı.bikaç saat sonra hafif belirdi.o da okuduğuma göre buharlaşan idrardanmış.5.gün iyi kalite embriyoydu.ilk transfer ve öncesinde yaşadığım bir sürü sağlık sorunum oldu.yazdıklarınızı her gün heyecanla okudum ve takip ettim.acaba mı dedim ama olmadı😔bu arada 39 yumurtam toplandı 25 i döllendi 12 si iyi kalite olarak 5. Güne gitti.çok umutluydum
Kaset test mi yaptığın canım

E 175 cm boya 75 kilo cok degil ki yani doktor kilo ver deyince ben 150 cm boy 90 kilo sandım. Boy uzun olunca kemik yapısından kaynaklı belli bir kilonun altı sağlıksız oluyor zaten.
Avokadoyu nasıl yiyorsun?
Canım zor yiyorum bal ceviz yapıyorum ama şekeri kesiyorum artık şimdiki ballar hep şeker gibi yoğurt ile zorla direk boğaza birakiyorum🤣

Canım zor yiyorum bal ceviz yapıyorum ama şekeri kesiyorum artık şimdiki ballar hep şeker gibi yoğurt ile zorla direk boğaza birakiyorum🤣
Çatalla ezip bol limon sık karabiber ek. Sarımsak da dövebilirsin ama limonu basınca ekşisinden avokado tadı falan gelmiyor 😂

Evet ama erken gebelik testi değildi normal testti
Hımm çıkmayabilir aynı gün transfer olmuşuz bi arkadaş yazdı bana erken gebelik testi pozitif çıkmış ama normal test yapmış akşamına negatif benim bile sevincim kırsağımda kaldı acaba yanılgımı var diye bugın den beri yere basmıyodu. Sevinçten çıkmayabilir yani en iyi sonuç kan testi

Hımm çıkmayabilir aynı gün transfer olmuşuz bi arkadaş yazdı bana erken gebelik testi pozitif çıkmış ama normal test yapmış akşamına negatif benim bile sevincim kırsağımda kaldı acaba yanılgımı var diye bugın den beri yere basmıyodu. Sevinçten çıkmayabilir yani en iyi sonuç kan testi
Sizin kan testinizi gördüm bence kesin var gibi duruyordu.inşallah olumlu sonuçlanır🙏🏻ilk idrarla yaptım ben.o kadar alışmışımki negatif çıkmasına insan hemen kabulleniyor.umarım vardır.adet sancısı gibi sancılarım vardı bugün o da kayboldu.sizde belirti var mı?erken tabi ama

Merhaba arkadaşlar, listede adım yoktu ama konuyu takip ediyordum, bugün yazmak istedim:)bende ilk tüp bebek tedavimi oldum, 12 kasımda transferim olmuştu, bugün 13. Gün çok şükür kan testinde güzel sonucu aldık, inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin, en güzel şekilde geçirelim bu süreci ve devamını...

Canım ben de aynı şekilde düşük yaptım, bir anda bir ağrıyla kanama başladı tuvalete gittiğimde, beta güzel gidiyordu ama dediğin gibi doktor sağlıksız gebelik dedi ve ilaçları kesti, 10 gün sonra da kanamayla birlikte beta düşmeye başladı, kürtaj olmadım kendi kendime düşürdüm. Sen düşükten sonra ne zaman başkayacaksın tedaviye, benim 24 eylülde transferim olmuştu, 25 ekimde düşük yaptım regl oldum, şimdi bu ay reglden sonra başlayacaktım doktor 1 ay daha bekleyelim dedi
cok gecmis olsun, benim dusuk 8 sene once oldu. bu seneye kadar tup bebek yaptirmiycam diye dr lara giderek tedavi olmak istedim ama hersey normal gorundugu icin sadece TSH a takilip onun icin ilac verdiler (TSH tada az bir fark var). gecen ay 3.tup bebek tedavime basladim tutmadi, kismetse dondurulmuslari deniycem.. dondurulmuslarin var mi, tedaviye bastan mi baslayacaksin?

Benim hiç ahm bakilmmais fsh ile aynı mi tsh tsh 3 tsh 4 e2 lulestirilimis hormon ahm hangisi oluyor
Fsh yumurta uyarıcı hormon bazen yükselip bazen düşebilir ve doğru bakılma zamanı adetin 2. günüdür, amh ise yumurta rezervinizi gösteren hormondur. Kaç yumurta çıkacağı vs. amh'a bağlıdır. Lh ise bildiğim kadarıyla yumurtlamahı tetikleyen hormondur.

X