Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Kızlar merhaba tedavisi tutanlar hayırlı olsun. Hayırlı gebelik ile sonunda hayırlı sağlıklı evlat olsunlar inşallah 🥰🤲
bilenler biliyor transferim geçen ay iptal olmuştu kist ve hormonlar yüzünden. Bu ay kist erimiş hormonlar düzelmiş başladık hazırlığa. Bugün estrofemde 3.günüm 18 aralıkta kontrole çağırdı.

İlaca başlangıç ile kontrol arası çok uzun geldi bana ama sizlerde nasıldı?
Yok canim uzun degil benimde oyleydi ilk gititgimde adetin 3.gunuydu 12 gun sonraya cagirmisti tekrar😁

Sorma bende hergun kefir ve kuru kayisi ac karnına yiyordum ama bakalim bu igneler yuzundende oluyo galiba dikkat etmeye calisiyorum ama ekemk vs bile yemiyorum hic😊😊
Ekmek yemezsen de kabız olabilirsin kuzum az olmak kaydıyla yemen daha iyi. sebebi de lifli Gıdaları toparlayan ve belli bi kivama getirip rahat tuvalete çıkmanı saglayan karbonhidrattir. 😊

Koku alamama, baş ağrısı, göğüs ağrısı covid enfeksiyonu olmasın?? Çok dikkat edin, en ufak kötüleşmede hastaneye gidin. İnşallah bebeğinizi sağ salim kucağınıza alırsınız :)
Bende şüphelendim ve test yaptrdim negatif çıktı. Göğüs ağrısı derken meme ağrısı yani hormonlardan olduğunu düşünüyorum. Bogaz agrim öksürük burun akıntısı kas ağrısı vs hic yok. Allah razı olsun güzel dileklerin için teşekkür ederim 😊

Ekmek yemezsen de kabız olabilirsin kuzum az olmak kaydıyla yemen daha iyi. sebebi de lifli Gıdaları toparlayan ve belli bi kivama getirip rahat tuvalete çıkmanı saglayan karbonhidrattir. 😊
Olabilir canim haklisin tam.bugday fslan arada yiyorum ama bakalim ıkınmak da istemiyorum korkuyorum bakalim zeytinyagi ictim az😊😊

Merhabalar 😊 ben de Aralık sonu transfer için son düzlüğe girenlerdenim. Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah 🙏🏻 bugün kontrole gittim estrofeme ve coraspine başlayacağım akşama 🙄

Bana yardim edebilicek Biri var mi, bogun transfer oldum allaha sukur💕 ve transferden bir 20/25 dakika sonra tuvalete gittim, bir zarari olur mu?

Bana yardim edebilicek Biri var mi, bogun transfer oldum allaha sukur💕 ve transferden bir 20/25 dakika sonra tuvalete gittim, bir zarari olur mu?
Hayırlı olsun. Benim de bugün 3.günüm.bana sonda takmışlardı. Yarım saat 40 dk gibi bir dinlenme sonrası tuvalete gidebilir miyim dedim git dediler. Zararı olsaydı gitme derlerdi sanırım. İnşallah iyi haberler alırız 🙏🏻

Transferden bir saat önce progrestrona baktilar cnm
Transferden 3-4 gün önce bakmışlardı bende de. 0.05 çıkmıştı. Şimdi pazartesi tekrar çağırdılar e2, progesteron ve tsh bakmak için. 21 Aralık ta da beta hcg🙏🏻inşallah ben de sizler gibi pozitifi görürüm. İdrar testi yapamıyorum.dondurulmuş embriyo ama çatlatma iğnesi verdiler. Bugün vurdum. Offf zor çok zor beklemek

ben de eş kaynaklı gittim tedaviye . kayınvalidem önceden cocuk düşğnmedigimiz bile bile bana laf söylemişti o günden sonra ne tedviden bahsettik ne bişeyden.
aşlah nasip ederse 3 ayluk olunca söyleyecegim onlara . onların ailesinde de biri tüp bebek deniyor 10yıldır . onun tedavisinden bahsediyordu bana , bilmiyordu biz de tam ondan 1 hafta sonra başladık tedaviye.
bazı şeyler dile düştü mü tadı kacıyor o anlamda dedim.
beniö eşim testis kanseri gecirdi , cok şükür saglıgı yerinde. benim ailem kırk defa düşünür yanında kullandıgı cümleleri.
kayınvalidemler düşünmüyorsa ona göre davranıyorum bende 😂
herkes etme bulma dünyası agzından cıkana dikkat edecek .
Hah ne güzel demişsin kuzum aynı durum bende de var üç yılı geçti evleneli evlendiğim günden itibaren kayın validem benim çocuğum olmuyor diye imaları oldu hep sonra öğrendik sorun eşimde hoş yine aynı tavırda bende kimseye söylemedim sonuç güzel olursa söyleyeceğim transfer oldum ayın 10da bekliyorum inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz🤲🏻❤️

Canım ben çok sıkısmıstım senin gibi 20 25 dakika sonra wc ye gittim sonra her yarım saatte bir gitmeye devm ettim 😁 kan değerime göre şu an pozitif görülüyor bir zararı olmaz sıkıca tutunsun sana bebeğin 🙏🏻💕

X