Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Yaa çok teşekkür ederim bende yiyip duruyorum arada hem kendimi hem kocam beyi adamı da bıktırcam ama oda çeksin bir zahmet napayım 🤣

Senin hamileliğin de çok güzel ilerlesin inşallah rabbim kucağınıza alıp kokusunu duymayı da nasip etsin 🥰🤲
İnşallah 🙏🏻 teşekkür ederim hep birlikte umarım. Ben hiç test yapmadan bekledim nasıl durdum bilmiyorum ama tavsiye ederim. Eşine de gelinice daha çok çekecek zaten sen hele kredileri bitirme şimdiden 🙈🙈🙈

Benim pozitiften sonra arada bi hafif ağrılarım olmuştu. Aşırı ve sürekli olmadığı sürece endişelenmeyin sıkıntı yoktur Allahın izniyle.
Pozitif gören arkadaşlar hala arada hafif yumurtalıklarda ağrı hisseden oluyor mu normal mi sizce dış gebelik olursa diye korku sardı. Hayırlısıyla şu ultrason günü bi gelseydi hala endişeliyim🥺

Merhaba ben de beş senelik evliyim ve dort senedir çocuk istiyoruz 5 Aralık'ta transfer oldum çift ve 4. Gun embriyosu 17 su de sonuç günüm ama hiçbir belirtim yok bel ağrısı dışında sizin belirtilerinin olmuş muydu
Merhaba benim de hiç ağrım olmamıştı belim bile ağrımamıştı hatta bir iki gün ağrıdı kısa süreli oda. Çok şükür ğozitifi gördüm darısı başına :)

X