Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Anladım canım ama yine de iyi kötü yardımı dokunmuştur yemekte bulaşıkta vs.. yoksa tabi ki bire bir ilgilenen sensindir. Benim de kayınvalidem gelcek ilk birkaç gün sonra yalnızız. Hiç oturtmuyor ki şu videolar olmasa halim harap. Böyle bile açıyorum izletiyorum mecburen
Ya ayn3n cocuklar ilgi istiyor tabiki yardimi cok oluyor saolsun senin ilki tupbebekmi

Her merkez farklı oluyor canım. Benim hastanede cozdurme ücreti aliniyor. Ekstra ne veririz yarın gidince öğrenicem bende. Bazı yerlerde transfer ücreti diyerek çözdürme + transfer bir fiyat soyluyor
2200 dondurma çözme de içinde. Epi topu oda ısısına dışarı çıkarıyolar çözdürmek için. Söylesinler ben gider çıkarırım dondurucudan 😅

2200 dondurma çözme de içinde. Epi topu oda ısısına dışarı çıkarıyolar çözdürmek için. Söylesinler ben gider çıkarırım dondurucudan 😅
Aynen yaa cozdurmede kolay transferde kolay Bi yığın para veriyoruz 😁

Amh 7 mi 😳 emin misiniz? Eğer eminseniz şuan rekorlar kitabında adınızın altın harflerle yazması gerekir 😅 en yüksek sınır 7 zaten. 41 yaş için rekor ister yani.
Çok eminim çünkü doktor da şaşırmıştı tahlil fotosu göndermiştim :) 7.08 di sanki, küsuratından emin değilim :) ama cidden sonuç önemli. 13 yumurta toplandı, 12 embriyo oldu, 10 embriyo 5. güne devam etti.
10 embriyoyu 2şer 2şer genetik teste gönderdik, hepsi kusurlu çıktı. Son iki taneyi genetiğe göndermeden transfer ettirdik. Allaha tevekkül ettik, verdiğine xe de şükür vermediğine de

Çok eminim çünkü doktor da şaşırmıştı tahlil fotosu göndermiştim :) 7.08 di sanki, küsuratından emin değilim :) ama cidden sonuç önemli. 13 yumurta toplandı, 12 embriyo oldu, 10 embriyo 5. güne devam etti.
10 embriyoyu 2şer 2şer genetik teste gönderdik, hepsi kusurlu çıktı. Son iki taneyi genetiğe göndermeden transfer ettirdik. Allaha tevekkül ettik, verdiğine xe de şükür vermediğine de
Hayırlısı olsun inşallah ve sağlıklısı🙏🏻

X