Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Tam olarak bunu bende soracaktım ama o kadar çok şey sordum ki utandığım için sesimi çıkarmıyordum 😂 aynı bende de var
Ay niye utaniyorsun canim sie ne istersen burasi bunun icin zaten bildiklerimizi tecrübelerimizi paylasabilelim diye 😍 hatirlamiyorum canim ama gaz olusuyordur o yüzden olabilir belki

Ne diyosun yaaaa 😍😍😍 aşkım Inşaallah koyulaşsın gün gün 🤩🤩🤩 5. Gün testi yapmis oluyosun. Transfer gününü sayma. 26,27,28,29,30. 5 gün. Yani 5. Gün yapmışsın testi ama sabah. Dolu dolu 4 gün. Bugün dolu dolu 5 gün bitmiş. Beta yüksek çıkıcak demek ki ♥️♥️♥️
Bugun ayin biri canim 5.gun yaptigimda ayin 30 undan hic yoktu iste bugun aralik 1yaptigimda belli belirsiz cok silik cikti bak bakalim bu sekilde cikti cok silik gorunuyo ama😊😊inslalah devami gelir

Eklentiler

• 20201201_135633-01.jpeg
    20201201_135633-01.jpeg
    235,4 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar bugün 3. Günümün akşamı. Çatlatma iğnesinin etkisinin geçip geçmediğini anlamak için test yaptım. Negatif çıktı yani etkisi geçmiş opuda iğne olmuştum çünkü 9 gün olmuş geçmiş oldu erki. Bundan sonra da sizden öğrendiklerimle 5. Gün yapmayı düşünüyorum acaba çıkacak mı.. bissürü belirtim var inş ilaçlardan ya da psikolojik değildir. En önemlisi kasık batması ve göğüste mavi damarlar çıkması. Bir de burundan zor nefes alıyorum burun etlerim şişmiş gibi 😀 pozitif çıkanlar nize belirtilerinizi yazsanıza☺️

25 kasımda transfer olmamis miydin 12 gün beklenir mi ya😂 daha bugün benim 10.günüm gidip dün kan verdim 😂
Evt 25 kasımda oldum ayin 6 si dedi pazara denk geliyo hemde yasak var 7 sinde veririm inslalah😊😊dayanirim ya sonra katlanacakmi az vs diye cok kafaya takarim o yuzden beklicem insalalh😊

X