Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Evt 25 kasımda oldum ayin 6 si dedi pazara denk geliyo hemde yasak var 7 sinde veririm inslalah😊😊dayanirim ya sonra katlanacakmi az vs diye cok kafaya takarim o yuzden beklicem insalalh😊
Gülüm ben de senin gibi düşünüp 9.gunun sabahına kadar evde test yapıp koyulaşmasını izledim. Dün akşam kan verdim 200 300 çıkar derken 800e dayanmıştı değerim. Cizgi varsa ve 6.gün çıktıysa değerin 8-9. günde az çıkmaz rahat ol😊

Kızlar estrofem e yumurta toplamadan önce mi başladınız benim doktorum sabah 2 akşam 2 verdi toplam 2 yumurta var 10milim olmuşlar haftaya opu planlıyor
Yok canım ben transfer hazırlığında başladım estrofeme. Senin taze transfer olacak bence😊

Kızlar bugün 3. Günümün akşamı. Çatlatma iğnesinin etkisinin geçip geçmediğini anlamak için test yaptım. Negatif çıktı yani etkisi geçmiş opuda iğne olmuştum çünkü 9 gün olmuş geçmiş oldu erki. Bundan sonra da sizden öğrendiklerimle 5. Gün yapmayı düşünüyorum acaba çıkacak mı.. bissürü belirtim var inş ilaçlardan ya da psikolojik değildir. En önemlisi kasık batması ve göğüste mavi damarlar çıkması. Bir de burundan zor nefes alıyorum burun etlerim şişmiş gibi 😀 pozitif çıkanlar nize belirtilerinizi yazsanıza☺️
Goguste mavi damarlar hamilelik belirtisimiymis 🙉 minik mimilerim büyüdü ilaclardan diyordum ama mavi damari görünce bende cok şaşırmıştım 😂 bide burun eti sismesini de ilk kez duydym 😊

Gülüm ben de senin gibi düşünüp 9.gunun sabahına kadar evde test yapıp koyulaşmasını izledim. Dün akşam kan verdim 200 300 çıkar derken 800e dayanmıştı değerim. Cizgi varsa ve 6.gün çıktıysa değerin 8-9. günde az çıkmaz rahat ol😊
Gordum seninkini masallah senin 2 embiyoydu birde benim tek bakalim bende izlerim idrarla bi gelişmeleri 😊yarin adet gunum bugun biraz agrim var altta adet olacakmisim gibi nornal demi

Sen kaçıncı haftandasın?
Benim 3 günde bir proluton iğnem vardı şimdi durumdan dolayı progestan iğneye çevirdi 20 gün devam edip prolutona geri dönmek istiyorum. Belki keser benimkini de komple😐
Ben yarın 6.haftama giricem sanırım 8 kasım transfer iğneleri hemen kesmeyin bence doktor
Hay maşallah ne güzel haberim yoktu benim 😊 kardeş kardeş büyüsünler ♥️♥️
amin koficim inşallah sağlıkla dünyaya gelsinler hepimizin yavruları darısı sana inşallah

Goguste mavi damarlar hamilelik belirtisimiymis 🙉 minik mimilerim büyüdü ilaclardan diyordum ama mavi damari görünce bende cok şaşırmıştım 😂 bide burun eti sismesini de ilk kez duydym 😊
Sen sadece memelerden mi anlamıştın? Ben mi çok dinliyorum kendimi acaba🤪 3 gün zar zor geçti 😂 daha ne belirtileri yaşayacağım acaba😂😂😂

Kızlar bugün 3. Günümün akşamı. Çatlatma iğnesinin etkisinin geçip geçmediğini anlamak için test yaptım. Negatif çıktı yani etkisi geçmiş opuda iğne olmuştum çünkü 9 gün olmuş geçmiş oldu erki. Bundan sonra da sizden öğrendiklerimle 5. Gün yapmayı düşünüyorum acaba çıkacak mı.. bissürü belirtim var inş ilaçlardan ya da psikolojik değildir. En önemlisi kasık batması ve göğüste mavi damarlar çıkması. Bir de burundan zor nefes alıyorum burun etlerim şişmiş gibi 😀 pozitif çıkanlar nize belirtilerinizi yazsanıza☺️
Ben transferden beri beş dakikada bir tuvalete gidiyorum. Bel ağrısı kasık batması oldu başka da belirti diyebileceğim bir sey olmadi. Inşallah tutmuştur seninki🤗

Sen sadece memelerden mi anlamıştın? Ben mi çok dinliyorum kendimi acaba🤪 3 gün zar zor geçti 😂 daha ne belirtileri yaşayacağım acaba😂😂😂
Yok kuzu memelerden hic ihtimal vermedim çünkü yaklaşık 6 aydır sürekli bir ağrım vardı. Gecen aynanin önünden gecerken gözüm takıldı baktım ki büyümüş açtım ucunda koyuluk varmi diye o yoktu ama ucu da şişmişti bide mavi damar gözüme çarptı işte 😊 bende 3. Günün gecesinde belime bi ağrı girdi canım. 4. Gün sabah uyandığımda da sanci girdi gün içinde sanci oldu. 5. Gün hem sanci hem bel ağrısı oldu sonra iflak olmadım zaten adet sancisi ve bel ağrısı devam 😊

Ben yarın 6.haftama giricem sanırım 8 kasım transfer iğneleri hemen kesmeyin bence doktor

amin koficim inşallah sağlıkla dünyaya gelsinler hepimizin yavruları darısı sana inşallah
Yav şu tüp bebekte gebelik haftası yine son adete göre mi hesaplanıyor? Benim transferin 10.günü ama son adete göre 6 haftaligim çözemedim.
Keseleri gördüğünde hcg kacti peki baktırmış miydin?

Bugun ayin biri canim 5.gun yaptigimda ayin 30 undan hic yoktu iste bugun aralik 1yaptigimda belli belirsiz cok silik cikti bak bakalim bu sekilde cikti cok silik gorunuyo ama😊😊inslalah devami gelir
Ay çok belli ya vallahi güzel bir beta seni bekliyor p.tesi 🤩🤩🤩 inşaallah hep böyle güzel devam etsin 😘

Ben transferden beri beş dakikada bir tuvalete gidiyorum. Bel ağrısı kasık batması oldu başka da belirti diyebileceğim bir sey olmadi. Inşallah tutmuştur seninki🤗
Ben de geceleri sürekli uyanıyorum ve tuvalete gidiyorum ama heyecandan mıdır nedir uyuyamıyorum ☺️ İnş tutmuştur canım sağol😄

X