Aşılama Kasım'da aşılama yaptıracaklar sizlerde durum ne?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben de de sebepsiz intilite var tüp bebek harici her yolu denedim. Ama tutmadı sırada tüp bebek var.
Rabbim emeklerini ziyan etmesin ve tez zamanda saglikla bebegine kavus insallah.
Bende o asamalardan sonra kasim da asilama yaptik tutmadi. Ocak ayinda tup bebek karari aldik. Hemen hemen herseyimiz hazirdi. Aralikta kendiliginden hamile kaldim. 2 aylik olacagim bir iki gune. Insallah gerek kalmadan sende hamile kalirsin

Hayirli olsun arkadasim. Allah anali babali buyutsun. Bende kasimda asilama yaptim tutmadi. Aralik ayinda kendiliginden hamile kaldim. Simdi 7+2 gunluk hamileyim. Saglikla dogsunlar insallah
amin canim allah razi olsun. senin bebeginde hayirli ugurlu olsun. rabbim ol degince oluyor iste, hersey bahane. insallah saglikla hayirla aliriz bebislerimizi kucagimiza.aminn

Slm kızlar bende 4 yıllık evliyim tuplerinden biri kapalı diğer ay asilama düşünüyoruz endişeliyim doğuda görev yapıyoruz. Diyarbakıra bahçeci kliniği ile gorustum diğer ay adet olunca 2. Günü gıtcem aceba ağrı falan hissediyormuyuz. Ben 107 kiloydum şimdi 85 kiloya düştüm halada veriyorum. İnsallah olur 4 yıldır klomen o bu derken çok üzüldüm. Esim askeri personel yanımda yok simdi bu ay gelcek diğer ay gıtcez insallah hayırlısı olur. Bende aranıza alın ınslalah bebek haberi bekleyenlere Rabbım bu ay hayırlı haberler verir...

Kızlar birde ben 3 yıl klomen başka şeyler yaptım ama başka şehirlerde rapor çıkaracak olsam nasıl yapcam bilemiyorum yapanlar yardımcı olur mu aceba

Rabbim emeklerini ziyan etmesin ve tez zamanda saglikla bebegine kavus insallah.
Bende o asamalardan sonra kasim da asilama yaptik tutmadi. Ocak ayinda tup bebek karari aldik. Hemen hemen herseyimiz hazirdi. Aralikta kendiliginden hamile kaldim. 2 aylik olacagim bir iki gune. Insallah gerek kalmadan sende hamile kalirsin
İnşallah bacım 3 senedir koşturuyoruz. Tüp bebek anlaşması yaptık artık 3 haftaya başlayacağız..insallah kardeşim

Merhaba hanımlar bu konuyu açtığımda kasımda aşılama yaptırıcaktım ama bazı sebeplerden ertelemek gerekti şimdi başladım tedaviye bugün ilk gonalf iğnemi vuruldum c.tesi kontrol var bir aksilik olmazsa da aşılama çöl heyecanlıyım ve çok korkuyorum umarım herkes dileğine kavuşur🙏

Merhaba hanımlar bu konuyu açtığımda kasımda aşılama yaptırıcaktım ama bazı sebeplerden ertelemek gerekti şimdi başladım tedaviye bugün ilk gonalf iğnemi vuruldum c.tesi kontrol var bir aksilik olmazsa da aşılama çöl heyecanlıyım ve çok korkuyorum umarım herkes dileğine kavuşur🙏
AMin inşAllah Rabbim nasıp etsın ınsallah

X