Katiplik başvuru

eder ins 😊 hepsi nasip aslinda。 katiplige hazirlaniyor isen bilirsin nasrettin hoca metni var ondan 91 yazan katip oldu😊 ne kadar basit bi metin bilirsin 。onlisans diplomam adaletti guya oncelikliydik ortaogretimler yerlesti。 gireceksen sansin bol olsun😊
Tesekkur ederim ☺️☺️

Kizlar merhaba .bi konuda bilgi almak icin açtım bu konuyu.ben mühendislik mezunuyum.malum bu devirde mühendislere iş yok kpss ye girdim ve katipliğe başvuru yapmak istiyorum.mühendisler katipliğe başvurabilir mi
Canım herkes başvuru yapabiliyor.. Baraj puanı geçtiysen hakkın var.. Fakat yaşadığın şehirde kaç kişi alınıyor o da önemli bazı şehirlerde sadece 4 5 kişi alınıyor bazı şehirlerde hiç alınmıyor mesela istanbulda 150 200 kişi falan alınıyor.. Tabi sayılar değişiyor da çokluk olarak söyledim..

Canım herkes başvuru yapabiliyor.. Baraj puanı geçtiysen hakkın var.. Fakat yaşadığın şehirde kaç kişi alınıyor o da önemli bazı şehirlerde sadece 4 5 kişi alınıyor bazı şehirlerde hiç alınmıyor mesela istanbulda 150 200 kişi falan alınıyor.. Tabi sayılar değişiyor da çokluk olarak söyledim..
Tesekkur ederim baraji gectim de bu bilgisayar sertifikasina takildm sadece onu alana kadar sinav flan olursa diye korkuyorum.halk egitim merkezleri veriyor bildigim kadariyla ama korona dolayisiyla oralarda kapali olmaz mi

Tesekkur ederim baraji gectim de bu bilgisayar sertifikasina takildm sadece onu alana kadar sinav flan olursa diye korkuyorum.halk egitim merkezleri veriyor bildigim kadariyla ama korona dolayisiyla oralarda kapali olmaz mi
Canım bildiğim kadarıyla o şart değil.. Bilgisayar dersi aldığına dair okuldan belge alıyorsun o yeterli diye biliyorum.. Yani onu sıkıntı etme. Ama bi araştır tabi..

Canım bildiğim kadarıyla o şart değil.. Bilgisayar dersi aldığına dair okuldan belge alıyorsun o yeterli diye biliyorum.. Yani onu sıkıntı etme. Ama bi araştır tabi..
Universite 1 deyken bilgisayar programlama dersimiz vardi umarim o ise yarar onu bi arastirayim ben cok tesekkur ederim🥰

Kizlar bu katiplik icin nereye basvuruyosunuz.?
Kpss puani belli olur olmaz mi gidip basvuruluyo.
Bu surec nasil oluyo bilgisi olan varmi

X