Doğal Saç Bakım Kürleri katkısız keratin yüklemek :)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

poncikedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2016
28
5
29
Arkadaşlar Merhaba hepinize :) ben sinameki kürü yapıyorum saçlarına daha yeni başladım. Saçlarım kuru yıpranmış ve uclari çatal çatal duzlestiri nce iğrenç duruyo anca maşa yapınca iyi duruyo sacima katkısız keratin yüklemek istiyorum ama sinameki kürü de yapıyorum acaba olurmu hem o Hem o lütfen fikir verin :)

Arkadaşlar Merhaba hepinize :) ben sinameki kürü yapıyorum saçlarına daha yeni başladım. Saçlarım kuru yıpranmış ve uclari çatal çatal duzlestiri nce iğrenç duruyo anca maşa yapınca iyi duruyo sacima katkısız keratin yüklemek istiyorum ama sinameki kürü de yapıyorum acaba olurmu hem o Hem o lütfen fikir verin :)
Şu sıvı bilmem ne keratin ise yapmayın derim.
Buraya sırf o ürünün reklamını yapmak için 40 çeşit insan geldi. Ben artık güvenmiyorum bu ürüne. Zaten kaliteli olan bir ürün kendini satar, ama kaç kişi reklamını yapmaya geldi; kalan son ürün olsa da almam artık.

Hatta sizin önceki mesajlarınıza bile baktım, yine o reklamcılardan biri mi diye.

keratin bakım kuaförlerde yaptırdım çok güzel oluyo ama etkisi kısa sürede geçiyo saç kopmalarına iyi geliyo

aybuss aybuss katkısız olduğunu nerden anlarız kuaför beni kandırma olasılığı varmıdır bazı yerde fiyat çok yüksek bazısı fiyat uygun cunku

davines adlı keratin iyi diye biliyorum bana o fayda etmişti

Davines, sizin araştırdığınız katkısız keratinden (sıvı keratin) farklı bir şey.
Gayet güzel markadır, kullandığım her ürünü vaat ettiği şeyleri gerçekleştirmektedir.

Kuaförüne göre bir bakımı 50-75 arası oluyor. Dikkat edilmesi gereken, keratinden önce saçı aynı markanın şampuanı ile yıkamaları, bu şart bir adım. Önce şampuan, sonra keratin.

Tavsiyem, küçük boyu var 250 ml. 3lü set halinde satılır, şampuan, keratin ve krem. Bu şekilde alın, hem taksitle alabilirsiniz, hem 250 mlden 5 kür çıkar hem de kuaförden ucuz olur.

Bu üçlü seti 150-200 arası bir şeye satıyorlar, kuaför seansını 60a yapsa 5 kerede 300 tl tutar.

Saçlarım çok boya işlem gördü uzasin diye kestirme yorum kaç seneden beri ama kırık çok var uzamiyor yıpranmış bir şekilde duzlest isem mısır Püsküllü gbi uclari tiftik gibi anca maşa yapınca güzel duruyo aybuss aybuss

Saçlarım çok boya işlem gördü uzasin diye kestirme yorum kaç seneden beri ama kırık çok var uzamiyor yıpranmış bir şekilde duzlest isem mısır Püsküllü gbi uclari tiftik gibi anca maşa yapınca güzel duruyo aybuss aybuss
o zaman uçlarından biraz kestirin sonra da keratin bakım bakımdan 1 hafta sonra saç uölarına faydalı yağlarla bakım yapın dipten de uzatmak için yağlar havuç kür uygulayın

sinameki kürü bende kopmalara neden oldu

Peki ben sac uzatma kuru yapiyorim sinameki diye duymussunuz dur. Onunla birlikte yapsam zararı olurmu bu keratin dip lerde sürülüyor mu kavun kokusu kavun kokusu
Davines keratin diplere sürülmüyor, sinameki hiç yapmadım fikrim yok. Uzatma amaçlı ise Dax supergro diye bir ürün var, muazzam uzatıyor, diplere dip boya yapar gibi sürülüyor. Hem Davines Hem Dax düzenli kullanıyorum.

X