Kavga sonrası eşim sorunu çözmek yerine kaçmayı istiyor

Çocuklar için sabrettim kısmına istinaden şunları söylemek istiyorum,evlilikte huzur yoksa birlikte olmanız çocuklara daha çok zarar verir.Evlilik terapisine devam edin ancak düzelme yoksa ve mutlu değilseniz,bence bu evliliği çocuklar dahil kimse için sürdürmeyin.En önemlisi iletisim,iletisim kuramıyorsanız zaten olmaz.Güvenmiyorsanız olmaz

Şu çocuklarım için sabrediyorum safsatasına kim çıkardıysa Allah onun binbir türlü belasını versin..

Ben çocuklarım için sabrediyorum denilen çocuklardan biriydim, bir allahın günü iyi ki bizim için sabretmişsiniz demedim, diyenide görmedim aksine keşke sabretmeseydiniz de kavgasız, gürültüsüz günlerimiz olsaydı dedim...

Kendi ayakları üzerinde durmaya gücü yetmeyen, çekinen, korkan, Kadınların bir numaralı silahı "Çocuklarım için sabrediyorum."

Biletler biletix'te ve Mahkeme günü gişelerden temin edebilirsiniz...

Çocuklarım için elbette bayanlar benim mesleğim var anne baba ayrı bir çocukluk yaşadım benimkilerde boşandı kavga ediyorlardı evet ama birinden biri ile eksik yaşamak nedir çok iyi biliyorum. En büyük kızım 8 yaşında ona da ayrı psikologa gidiyorum babasına düşkün diğerleri o kadar değil. Benim de hatalarım var yok değil abdest namaz ama eksiğim çok elbette ama çabalıyorum en azından.
Terapistte bana ve eşime severek mi görücü mü diye soruldu o kısma bozuldu sanırım ondan içti ama yinede normal mi bu?
Benim sevdiğim vardı babam vermedi anne baba ayrı olduğundan evde huzur yoktu üvey sataşıyordu eşime iyi dediler öylelik evlendim.

Son düzenleme:
Çocuklar için sabrettim kısmına istinaden şunları söylemek istiyorum,evlilikte huzur yoksa birlikte olmanız çocuklara daha çok zarar verir.Evlilik terapisine devam edin ancak düzelme yoksa ve mutlu değilseniz,bence bu evliliği çocuklar dahil kimse için sürdürmeyin.En önemlisi iletisim,iletisim kuramıyorsanız zaten olmaz.Güvenmiyorsanız olmaz
Soyle evlilik yorumlarin coguna bkiyrm hep bosanin diye yorumlar var bnde cekmedm degil cktm ama duzeltene kadar da cabaladm smdi iyi cok sukur burda her evlilik skntisi olan bosansa ohooo ikinci evlilik yapilsa o daha mi iyi olacak hanimlar kader denen seyi kabul etmemiz lazim taki son sey su bosanmak icin buyuk aldatilma fazla ezilme kole yerine konma dayak siddet oldugu zaman bunlar kabullenilmiyor gel gorelim ki ozmn ayrilirlarsa ayrilirlar

Soyle evlilik yorumlarin coguna bkiyrm hep bosanin diye yorumlar var bnde cekmedm degil cktm ama duzeltene kadar da cabaladm smdi iyi cok sukur burda her evlilik skntisi olan bosansa ohooo ikinci evlilik yapilsa o daha mi iyi olacak hanimlar kader denen seyi kabul etmemiz lazim taki son sey su bosanmak icin buyuk aldatilma fazla ezilme kole yerine konma dayak siddet oldugu zaman bunlar kabullenilmiyor gel gorelim ki ozmn ayrilirlarsa ayrilirlar

Şu açıdan yorumunuza katılmıyorum,2.evlilik 3.evlilik pekala ilkinden kat kat güzel olabilir.Kader diyip,hiçbir şey yapılmazsa asıl hayata en büyük ihanet budur.Bir kez hayata geliyoruz ve mutlu olmak huzurlu olmak,gerçekten kendimize etrafımıza bir şeyler katabilmek için dizginleri elimize almalıyız.Kader diyip kaçmak en kolayı.Elbette aile olmak önemlidir ama boşanmak için illa şiddet,aldatma gerekmez.İki insan artık bir şey paylaşamıyorsa,sevgi saygı eksikse bundan ala boşanma sebebi de olmaz.

Helal olsun bee

Şöyle ben baştan anlatayım evin yada benim ihtiyacım olduğunda erteliyor tamam diyor ama hatırlatmayıca üstüne durmayınca olmuyor, o da bu hatırlatmalarımdan sıkılıyor. Banyonun derzini evimiz 2 senelik onu da söyleyeyim yeniledim olmado eşime öidare ermeden kendim yapmak istedim rica ettim tatlı dille söktü duvar diplerini yapmadı oralarıda sen yap diye bıraktı, sonra uslubu değişti bana dediki kafana gmre iş yapma bidaha dedi. Bende sen yaoma ben yapma kim yapacak deidm dursun beklesin dedi. Bende evle ilgilenmeyeceksen çocukları alır giderim dedim. Oda çocuklar babanın evinden gelirken yoktu dedi bende sinirlendim vurdum üstüne. Mahkeme bana verir ufaklar deidm sülaleni kurutr alırım dedi. Somra kalktı sigara içmeye babanı arıyorum dedim seni asar keserim dedi bogazıma yapıştı. 1 hafta konuşmadım. Sonra çocuklar evin içinde mahvoluyorlar düşündüm taşındım

Şöyle ben baştan anlatayım evin yada benim ihtiyacım olduğunda erteliyor tamam diyor ama hatırlatmayıca üstüne durmayınca olmuyor, o da bu hatırlatmalarımdan sıkılıyor. Banyonun derzini evimiz 2 senelik onu da söyleyeyim yeniledim olmado eşime öidare ermeden kendim yapmak istedim rica ettim tatlı dille söktü duvar diplerini yapmadı oralarıda sen yap diye bıraktı, sonra uslubu değişti bana dediki kafana gmre iş yapma bidaha dedi. Bende sen yaoma ben yapma kim yapacak deidm dursun beklesin dedi. Bende evle ilgilenmeyeceksen çocukları alır giderim dedim. Oda çocuklar babanın evinden gelirken yoktu dedi bende sinirlendim vurdum üstüne. Mahkeme bana verir ufaklar deidm sülaleni kurutr alırım dedi. Somra kalktı sigara içmeye babanı arıyorum dedim seni asar keserim dedi bogazıma yapıştı. 1 hafta konuşmadım. Sonra çocuklar evin içinde mahvoluyorlar düşündüm taşındım
Ah yaaa ah😔

Sinirli eşim bende kendi anne babam ayrı büyüdüm sinirliyim, kavgadaki hareketlerini barıştığında işte ben seni istiyorum da ondan sinirliyime bağlıyordu artık onu da yemiyorum karakteri zayıf

Boğazınıza yapışmış, tehdit etmiş.
Çocuklar için sağlanması gereken ortam bu değil.
Dövüş, kavga olmasındansa anne babanın anlaşamayıp yollarını ayırması daha makul değil mi?
Karar aşamasındayım 3 6 ve 8 yaş tek başıma sorumluluk kalbim sıkışıyor

Karar aşamasındayım 3 6 ve 8 yaş tek başıma sorumluluk kalbim sıkışıyor
Biliyorum kolay değil. Biliyorum maddi manevi çok zor oluyor. Ama üstesinden geliniyor. Mesleğiniz de varmış hem. Biraz zorlanır feraha çıkarsınız. Böyle bir yaşamdan iyidir.

Şu açıdan yorumunuza katılmıyorum,2.evlilik 3.evlilik pekala ilkinden kat kat güzel olabilir.Kader diyip,hiçbir şey yapılmazsa asıl hayata en büyük ihanet budur.Bir kez hayata geliyoruz ve mutlu olmak huzurlu olmak,gerçekten kendimize etrafımıza bir şeyler katabilmek için dizginleri elimize almalıyız.Kader diyip kaçmak en kolayı.Elbette aile olmak önemlidir ama boşanmak için illa şiddet,aldatma gerekmez.İki insan artık bir şey paylaşamıyorsa,sevgi saygı eksikse bundan ala boşanma sebebi de olmaz.
Cevrelerimizde gordugum icin boyle dedim canim tabiki olabilir neden olmasin babam da bana cok kati dururdu oda neler yasadim ben bir bilsen dayak ezilme kotu soz aldtma babamin yuzunden sineye ceke ceke 4 .5 yilimi devirdim iki cocugum oldu duzelme yok desem yalan olur ama neler yapmadimli evdenmi kacmadm cocuklari birakip yasadigim sehri tek basjma terk edicektm oda heralde benim cok sinirli oldugumu ve birgun cekip giderim diye mi uzerime fazla gelmiyor bilmiyrm ama ben ona hep sunu derim babam sahip cikmiyor sanma senin evlatlarin nasil degerliyse bende onun icin okadar degerliyim ha diyelim istemedimi senden ayrilmami ucunda olum olsa bosarim seni derim ama bende sinirlendigimde gozum birseyi gormez evde kirip dokup herseyi terk ettgm cok oldu benim tek avantajim bunun ailesi cocuklara cok duskundu kendiide fazlasiyla cok duskun bana hep sey der sen bunlari anasiz birakip gidecem de oldururum seni beni sevmiyorsan cocuklarin icin sus otur der bende cocuklar icin nereye kadar oturim hayatim gidiyor yaninda oldum bittim derdim en son kavgamizda bu telefonun sifresini acmiyordu kavga ettik bu beni dovmeye basladi ama benim canm o an yanmiyor nedense vuruyo Ben buna diklesiyorum yuzume belime kafama neresi gelirse bende ustumden bi ittim bunu kostum mutfaga aldm elime bicagi al lan yiyorsa oldur beni seninle zehir zaten hayatim bosamaya bosamiyosun oldur dedim eline bicagi verdim dayadim gogsume bu bi dondu kaldi sonra manyakmisin be cek git dedi sonra Ben Sen yapmazsan Ben yaparim dedim bogazima dayadim bicagi elimden alirken artik nasil gozum donmusse hafif kesmisim bigazimi elimden aldi sonra bana skin ol kendine gel tamam bidaha yapmicam diye optu bende yuzune vurdum karaktersizsin senden 10 yas kucugum gozunde birsey koymadim ailene bi saygisilik etmedim evime her gelene fort dortluk by yasimda hizmt ettm ozmn yasim 19 Daha o ooldu ben diger tarafa gidip uyumusum gece ateslenmisim alnimda bi bez basucumda o baktim oturuyor geri gozumden yaslar ve oan sinirden attigi tokatlari yeni hissediyordum halim yok ateslenmeyi cok yuksek geciren biriyim oglumu baktm uyutuyor ayaginda bana da iyimisin su getirimmi neren ariyo masaj yapim o gunden sonraa tam 20 gun knsmadm bunla ayni ev icinde o oldu su an bunlari aglayarak yaziyorum biz kadinlar boyleyiz yuvamiz icin sabr ediyorz

Eşiniz bağımlığı mı ? Herhangi bi madde kullanıyomu ? Yazdıklarınızdan böle anladım madde bağımlıları kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor

X