Kaybetme Korkusu

karmaşık duygular .. nedense şuanki halimin anlatımısın :) sende sadece kendini yıpratanlardansın .. adeta saçını süpürge edenlerden . ben gibi.. sonucu kocaaa bi hüsran . sonucu kocamaann bi çıkmaz yol .. ben evliyim 6 yaşında kızım var ve drumum senden farklı değil .. bi avamtajın var evli değilsin ve yaşın çookk genç .. yüzün gülmüyorsa mutlu değilsen bırak gitsin .. eminim ki çoookk güzel bir genç kızsın :) elini sallasan ellisi hesabııı :) yol yakınken bırak .. ve beni tehtit durumu çok rahatsız ettii .. senin bu yönünü kullanıyor gibi geldiii.. kendine gel diyorumm :)

karmaşık duygular .. nedense şuanki halimin anlatımısın :) sende sadece kendini yıpratanlardansın .. adeta saçını süpürge edenlerden . ben gibi.. sonucu kocaaa bi hüsran . sonucu kocamaann bi çıkmaz yol .. ben evliyim 6 yaşında kızım var ve drumum senden farklı değil .. bi avamtajın var evli değilsin ve yaşın çookk genç .. yüzün gülmüyorsa mutlu değilsen bırak gitsin .. eminim ki çoookk güzel bir genç kızsın :) elini sallasan ellisi hesabııı :) yol yakınken bırak .. ve beni tehtit durumu çok rahatsız ettii .. senin bu yönünü kullanıyor gibi geldiii.. kendine gel diyorumm :)

Senin adina uzuldum. Sanirim sana oranla şanslıyım. Sen bu durumda kendini kaybetmiş ve asla bulamayacakmış gibi hissediyor musun ? Duygularini anlatmayi gozune soka soka gostermeyi dusundun mu ?

Cok kotu bir durum adeta elin bağlı, ne birakmak istiyorsun ne caba harcamak o bir adim gelse zaten telafi olur gibi hissediyorsun ama o adim hic gelmiyor ve gelmeyecek biliyorsun. Herkesle mucadele ederim ona ragmen onla da mucadele ederim ama kendimle edemiyorum. Kendimle savasmak beni tuketiyor. Yok oluyorum ve o bunu görmüyor, sinirliyken yaninda ölsen de umrunda degil. Ama iyiyken adeta bulutlara cikartiyor. Ben garanticiyim kotuyken kaybetmemek icin cabaliyorsa seviyordur diyorum o ise kotu iken yaninda olamam cunku sana kizginim diyor. Bilmiyorum ne geri ne ileri adim atmak istemiyorum. Tartışma meselemiz cok cok cok basit ama bunu bile çıkartması abartmasi beni üzüyor. Yoruyor.
Onu savunmak istemiyorum ama bana seni cok seviyorum kaybetmek istemiyorum beni kaybet istemiyorum ama ben gidersem dönmem lutfen bu olmasin dedi.

Valla sorduğun için söylüyorum yanlış anlama ama burdan bakınca çok aciz görünüyorsun. Her tartisma da gönlünün alınmasını bekleyen erkeğin peşinden kosuyorsun resmen. Hatta senin ona olan bağımlılığını kullanıyor ve gidersem dönmem diye de tehdit ediyor. Bütün bunların olmasına taviz veren sensin ve bir an önce kendini toparlayip yol vermen gerek. Az öz güvenli ol be arkadaşım simartmissin hemde coooook. :işsiz:

İnsanın kendine yaptığını harbiden başka kimse yapmıyor.

Bi erkek nasıl oluyor da senden daha kıymetli olabiliyor. Sevgi, aşk, bağlılık, alışkanlık bunları yaşamış bi insanım. Dibine kadar hem de.

Ama asla kimse benden önemli olmadı, olamaz. Bi duruşun olsun. Kimseyi kendinden daha fazla sevme. Sonra bu hallere düşersin. Önce sen kendine değer vericen.

Adama gelince de sal gitsin. Dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır diye bi söz varya. İşte bu işler tam da öyle. Yapacağını yapmışsın zaten. Daha fazla kendini düşürme, yorma, yıpratma. Kimse için değmez.

X