Kaybolan ikinci çizgi

Zbyde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
145
25
24
Kızlar ben üç kere gebelik testi yaptım üçünde de silik çıktı ama kurudukdan sonra kayboluyo normal renksiz çizgiye dönüyor kurumadan önceki resmini yükleyeceğim üçüde bu şekil oluyor kan verdim yarın çıkacak sonucu heyecanlıyım benim gibi olup hamile olduğunu öğrenen varmı

Eklentiler

• Screenshot_20210629-182956.png
    Screenshot_20210629-182956.png
    401,3 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20210629-182946.png
    Screenshot_20210629-182946.png
    450,7 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar ben üç kere gebelik testi yaptım üçünde de silik çıktı ama kurudukdan sonra kayboluyo normal renksiz çizgiye dönüyor kurumadan önceki resmini yükleyeceğim üçüde bu şekil oluyor kan verdim yarın çıkacak sonucu heyecanlıyım benim gibi olup hamile olduğunu öğrenen varmı
Ben öğrenmiştim canım bu kadar çizgi ile geçen ay, kimyasal ile sonuçlandı ama inşallah gebesindir ve sağlıklı ilerler gebeliğin.. Kaçıncı günü yumurtlamanın

Ben birşey göremedim cnm
Burda yine konu açmıştım herkes gördü telefondan daha belli olmyo ama yarın kesin sonuç alıcam ibi
Ben öğrenmiştim canım bu kadar çizgi ile geçen ay, kimyasal ile sonuçlandı ama inşallah gebesindir ve sağlıklı ilerler gebeliğin.. Kaçıncı günü yumurtlamanın
Bende 3 kere kimyasal geçirdim şimdi gebe kalıp iğneye başlıycam şuan adetim gecikti 6 gün oldu geç döllenmemi yaşıyorum aceba diye düşünüyorum

Burda yine konu açmıştım herkes gördü telefondan daha belli olmyo ama yarın kesin sonuç alıcam inşallah
İnşallah Allah in izniyle alırsın Allah dan umut kesilmez. Hakkında hayırlısı olsun canım benim ♥️

X