Kayın valide sorunu

Konunuz facia, siz korkunç, anneliğiniz kabus. Keşke bu konuyu hiç okumasaydım. Şimdi o 14 yaşındaki çocuğa üzüldüm. Ne kadar eziksiniz. Seni oğlunla kabul ettim diyen adamı oğlunuzdan üstün tutup AMA YHA O ZAMANLAR DAVDANIŞLARINA ANLAM VEREMİYORDUM.. ne demek? Siz anaokuluna gidiyorsunuz da bizim mi haberimiz yok?.
o çocuğa o kadar icim acıdı ki... Kardeşinin doğum gününe katılma hakkı bile elinden alınmış...

Benlik bir durum yok burada eşimin ailesi oglumu istemiyor.oglumu ben oraya götürürsem laflariyla olamasa bile bakışlarıyla anlatıyorlar (oğlum bizde kalırken her telf görüşmesinde sizde kalıyor mu o oğlan diye soruyorlarmış bana bunu eşimin arkadaşı söyledi cok üzülmüştü oda
Gerçekten yazmadan duramayacağım. Siz ne kadar kötü bir annesiniz ya? Bu nasıl bir vicdan? Alın kocanızı başınıza çalın koca çok değerli çünkü değil mi? Yazık değil mi oğlunuza? Gerçi ben kime ne anlatıyorum. Her doğuran anne olamıyor.

3 çocuğumla gitmedim 1. oğlum 14 yaşında ilk eşimden annanesinde kalıyor rahatsız oluyorlar diye götürmüyorum
İlk evliliğinizden olan çocuğunuzu ailesi rahatsız oluyor diye kardeşinin doğum günününe götürmemek anneannesinde bırakmak mı ????? Allah size vicdan versin de ondan sonra sorgulayın kv neden bana laf sokuyor diye.

Esim baskin ve disiplin bir kisiligi vardir oglum yanimizda yasarken kayinvalidemlere veya onlarla pikniğe gittiğimiz zaman anneme birakirdık ben oglumu gotürmek istedigim zaman eşim ( ben seni oglunla kabul ettim ailem kabul etmek zorunda değil derdi )o zamanlar anlam veremiyordum ,istemediklerini şimdi anlıyorum
Şimdi oğlum annemde kalıyor☹
Ya her yazdığın ayrı bi vahşet . Gece gece sinirlerimi bozdun. Eşinde sende eşinin aileside 14 yaşındaki çocuğunun vebalini nasıl ödeyecek nasıl bir vicdansızlık bu . Oğlunu annene bırakacağına keşke kocanı kapının önüne bırakabilseydin ama tabii o zaman havuzlu evlerde doğum günü partisi derdine düşemezdin !!!! sizin gibileri gördükçe insanlığımdan utanıyorum . Tiksindim senden bide utanmadan üzgün surat koymuşsun üzülecek karaktere sahipmiş gibi

Size çok şey yazmak isterdim ama değmez insan olmayana ne anlatabilirsin kiii yazık o 14 yaşında dışlanmış oğlunuza... sizde yaşlanıp umarım o çocuğun eline düşersiniz... eşinizi de alın başınıza çalın ... eşiniz de tam bir leş siz de ... sizin anneliğinize tüküreyim ben... ne biçim bir insansınız yaaa . Yazık herkes anne olmamalı işte.... bambaşka şeyler yazacaktım ama konuyu okuyuncaa tüylerim ürperdi... gerçekten ortada 14 yaşında bakın sizin olannn sizin yaniiii dışlanmış bazı hakları elinden alınmış bi oğlunuz var sırf eşiniz ve ailesi rahat etsin diye annenize attığınız oğlunuz var ama sizin baştaki konunuz kayınvalidenizin havuz başında arkadaşına snnkiler de evlenince evinde rahat edemiyceksin dini ve kızınıza süsleme niye getirmesin demesine takılıp konu açmışsnnn o kayınvalide ve koca varyaaa sana az bile yapıyoooo yazıkk sanaaa o çocuğun o minik kalbinin ahı iki cihan da da yakandadır... ama sende bunları anliycak ne merhamet nede kapasite var... eziklenmeye doyma sen layığın bu çünküüü....

1.5 senedir kimseye gidip gelmiyorum yasakları bende biliyorum onlar istedikleri için kalıyordum
Demek ki istenmiyormuşsun ama eşin rahat bu konuda 3 çocuk ile bir yere sığınamazsın çok kalabalıksınız

X