Kayınpeder altınlarımı aldı ,borç diye!!

5 bilezik değil isterse bi tane olsun bu gibi şeylerde sormadan etmeden almak son derece ayıp eşiniz size söylemeliydi rızanızı almalıydı. Ben olsam bende çok sinirlenirdim insanlar ne kadarda pişkin.

haklısın aldıkları yetmıyomuş gıbı surat yapıyolar bıde. acaba bu neyın suratı? vermek ıstemıolar acaba ondan mı? daha ne anlamadım kı? kocamda farkettı sonunda . bı tuhaflar ya dıyo . sonunda anladı oda. bakalım.

5 bilezik değil isterse bi tane olsun bu gibi şeylerde sormadan etmeden almak son derece ayıp eşiniz size söylemeliydi rızanızı almalıydı. Ben olsam bende çok sinirlenirdim insanlar ne kadarda pişkin.

haklısın aldıkları yetmıyomuş gıbı surat yapıyolar bıde. acaba bu neyın suratı? vermek ıstemıolar acaba ondan mı? daha ne anlamadım kı? kocamda farkettı sonunda . bı tuhaflar ya dıyo . sonunda anladı oda. bakalım.

gerçekten cok uzuldum durumuna . neden boyle neden ya ? bana kötu davranıyolar artık gecen gıttık işte ne bııcm suratları asıktı. nıye bılmıyorum keke dıyorum cekıp gıtsem kocamla buralardan onlardan cok uzak bır yerlere... senın durumda gercekten cok zormuş Allah yardımcın olsun canım yaa:KK43:

Bana kötü davranmıyorlar el üstünde tutmaya çalışıyolar hatta ama ben pek fazla gtmiyorum..Ya adamdada yok şuanda battı zaten ama benim artık yapabiliceğim bişi kalmadı onun için.şimdi biz eşimle sıfırdan başladık herşeye ev için kredi çekeceğiz nasipse önümüzdeki ay yeni evimize taşınacağız.Benim ailem yardım etti hep bizede ev almamız için..

benim kayınpeder de 7 bin tl min üstüne yattı canım helal etmedim etmicem de..her bir kuruşu zehir zıkkım olsun misli misli çıksın inşallah.

benim kayınpederde beni saf görüp aldı altınlarımı.alırken yerine 10 tane bilezik yapıcam geri sana diyodu.artık unuttu aklına bile gelmiyor.evime doğru düzgün eşya bile almamış.3.5 sene oldu evleneli başlarda yeniden eşya alırız diyodu.şimdi onuda unuttu.eşiminde hiç umrunda değil zaten.yüzsüz bir aile geldi beni buldu yaaaaa....:KK47::KK47:

sizi hiçe saymışlar resmen asla hiç abartmıyorsunuz eşinizi güzelce bir paylamanız çok iyi olacak ama öyle hemen geçmemeli ki birdaha zahmet etsin sormaya aile olduğunuzu unutmasın

böyle durumlarda dinsizin hakkından imansız gelir diyerek her ortamda bu borcu hatırlatmak gerekir yani borç kelimesinin üstüne basa basa söylenicek yoksa hibe edildi sanıyolar galiba

okuyunca sinir oldum neler varmış dedim. canım senin tek hatan bankaya yatırmak olmuş kolunda durmalıydı en güvenlisi. benden isteseler ben açıkca veremem derdim. kocama canım feda ama başkasına gramını veremem gerçekten üzüldüm içime dert oldu:KK43:

en azından nezaketen sorması lazımdı öyle telefonda falan da değil adam gibi karşı karşıya..
ama düşününce bizde de olsa böyle bişey bana da sormazlar,eşime sorarlar o da tabi alın der eliyle verir hatta.onlarda borç-kazanç ortak mantığı var çünkü..bense 2,5 senelik evliyim hala alışamadım bu mantığa...

okuyunca sinir oldum neler varmış dedim. canım senin tek hatan bankaya yatırmak olmuş kolunda durmalıydı en güvenlisi. benden isteseler ben açıkca veremem derdim. kocama canım feda ama başkasına gramını veremem gerçekten üzüldüm içime dert oldu:KK43:

benım yatırınmlarım her zaman banka kasasında dururr ,evımde bırakmam allah korusun bıse olur duıye. koluma takmadım hıc 9 aylık evlıyım. cunku takmayada korkuyorum gelıp ısterler dıye. keşke kolumda duraymış zaten odesın kendım muhafaza edıcem.. senınde dedııgın gıbı kocama canım feda ama aldılar işte. beklıcem bakalım , cok uzgunum bu duruma zaten

sizi hiçe saymışlar resmen asla hiç abartmıyorsunuz eşinizi güzelce bir paylamanız çok iyi olacak ama öyle hemen geçmemeli ki birdaha zahmet etsin sormaya aile olduğunuzu unutmasın

payladım tabı 3 gun o gerızekalılar yuzunden kavga ettık esımle. mafettıler huzurumuzu. babam odesın ddıyo gelı elıne saycam bılezıklerı dıyo... huzurumuzu ne bıcım kaçırdılar ya

benim kayınpeder de 7 bin tl min üstüne yattı canım helal etmedim etmicem de..her bir kuruşu zehir zıkkım olsun misli misli çıksın inşallah.

:KK43:( Allah kahretsın boyle ınsaları gercekten cok sınır bozucu mafoldum ya kafam ruhum beynım mafoldu. huzur kaçırmakta bırebırleer. haram etmekte haklısın canım. zaten bana da odemezlerse bende helal etmem netıcede mehırımdı kızlık hakkımdı

X