kayınpederimin sözleri üzerine eşimle ortak kararımız sizden yorum istiyoruz

Çok uygunsuz.Ay ne ayıp,o yaşta müsbet bir insana hiç yakıştıramadım.

Bence tamamen bebeğe odaklandı o an sizin orda olduğunuzu falan unuttu kendince sevdi işte
Kötü niyet düşünemiyorum ama üslup kötü
Bence o da söyledikten sonra yanlış yerlere gittiğini fark edip utanmıştır bence bekleyintekrarlarsa eşiniz uyarsın kendi farketmişse tekrarlamazsa ne ala

ha bide söylemeden edemiycem bana kayınpederim böyle bişey yapsa ben o adamın olduğu ortama birdaha girmek istemem ve aslada evimde kalsın istemem yalnızda durmam o sözleri söyleyen biriyle :KK19:

kızabilirsiniz ama kayınpederin sözleri görmezden gelincek gibi değil çok iğrenç bence :KK19:

Bence niyeti kotu değildir ama sozler hic olmamis... Ben olsam bende rahatsiz olurdum.. Bir daha tekrarlarsa kayinvalidenizden uyarmasini isteyebilirsiniz..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yani bizde çocuğun emzirilmesi bile erkeklerin yanında konuşulmaz kaş göz ile anlatılır ki benim ailemde tek tesettürlü benim.bunun tesettürle ilgisi olmadığını biliyorum yanlış anlaşılmasın. küçük kaynımda(23 yaşında) hep "ooo emmiş memeleri yanakları kızarmış" der, eşimi daha önce uyardım ailesiyle konuşmasını bu muhabbetlerden çok rahatsız olduğumu söyledim. annesine söylemiş o da beni haklı bulmuş aslında kendiside aynı şekilde konuşur.fakat değişen bir şey yok.benim memeler gündemde :KK52: ben söylersem ağır konuşurum kalp kırarım,susuyorum.aslında empati kurmaya çalışıyorum kötü niyetten söylemediklerini memeyi biberon gibi falan gördüklerini düşünmeye çalışıyorum,yine de çok utanıyorum, çok rahatsız oluyorum onlar meme dedikçe!

Ayyy o ne öyle :KK53: yani oyyy icmismi sütünü pasam afiyet olsun falan dese neyse, ama vurgulaya vurgulaya meme demesi cok abes! Offf bidaha o varken emzirmeyin bence...Esinizde olaya objektif bakamiyor babasi olunca sanirim...

Son düzenleme:
iyi geceler hanımlar.Başlıktan anladığınız üzere bir konuda yorumlarınızı merak ediyoruz eşimle. kendisi buraya yazmamı ve sizlere sormamı önerdi. kendi yorumumu katmadan yazacağım. önce eşimin aile yapısını kısaca özetlemek istiyorum. kp namaz kılan,orucunu tutan bir insan.içkisi sigarası yok.kv aynı şekilde,çarşaflı muhafazakar bir aile yani.(aile yapısını belirtmek için yazdım bunları) bende tesettürlüyüm çarşaflı değilim onun bir alt level ındayım diyelim:) neyse konu şu 7 aylık bebeğim var kp evinde onu emzirdim,tekrar salona geldim, kp bebeği kucağımdan aldı ve şöyle sevdi "ohh oğlum emmişmi memesini cop cop cop (ağız şapırdatma hareketi), aferin oğlum memeleride yemiş gelmiş".ben sinirlendim, eşim bunda abartılacak bir şey olmadığını söylüyor. sizlere sormak istedik.yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler

dedenin dışı muhafazakar içi Avrupai mübarek ne de rahat konuşmuş :KK9:

bana da ters geldi durum..
cop cop kısmını bırak emdin mi sen denmesi bile itici geliyor bana.
demese, yorum yapmasa ölecek sanki millet.

yani bizde çocuğun emzirilmesi bile erkeklerin yanında konuşulmaz kaş göz ile anlatılır ki benim ailemde tek tesettürlü benim.bunun tesettürle ilgisi olmadığını biliyorum yanlış anlaşılmasın. küçük kaynımda(23 yaşında) hep "ooo emmiş memeleri yanakları kızarmış" der, eşimi daha önce uyardım ailesiyle konuşmasını bu muhabbetlerden çok rahatsız olduğumu söyledim. annesine söylemiş o da beni haklı bulmuş aslında kendiside aynı şekilde konuşur.fakat değişen bir şey yok.benim memeler gündemde :KK52: ben söylersem ağır konuşurum kalp kırarım,susuyorum.aslında empati kurmaya çalışıyorum kötü niyetten söylemediklerini memeyi biberon gibi falan gördüklerini düşünmeye çalışıyorum,yine de çok utanıyorum, çok rahatsız oluyorum onlar meme dedikçe!

he o zaman zaman ortada art niyet yok. patavatsızlık var :)
dilleri alışmış belli ki, mevzu senin memeler değil yani :KK9:
ama çok itici orası ayrı.

Kusura bakmayın da kahkaha attım ,şaka gibi! Hay allah!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ooo, o zaman bu aile içinde daima söyleniyor. Esin nasil bunlari normal görebilir? Ben hiç muhafazakar sayilmam, dindar bile degilim mesela fakat ahlak var, edep var. Meme, biberon ile esit degil yahu! Halen o kp nasil söyledi, ses efekti ile beraber aklim almiyor.

Esime okudum oyle sey mi denir dedi bir erkek olarak..
Sinirlenmekte haklısınız Esinizde ne babacıymıs ..

Kayın babanız çok ayıp etmiş bunu ancak eşiniz söyleyebilir ,ona ne
cop,cop emmek bizde ve eltilerimizde çocuk emdirdik böyle bu tarzda duymadık ki, gelinin organını dile getirmesi hoş olmamış ,sizde epey utandınız herhalde

emmis mi cop cop a kadar idare ederdi de memeleri yemis mi ne ya? asla normal degil. kendi baban da dese normal degil .

bu arada heralde dunyada cogu ulke anne sutune meme sutu breast milk diyor. bizim turk milleti olarak memeye oZel hassasiyetimiz var sanirim. genel de meme diyemeyiz gogus deriZ zaten. :KK33:

X