Kayınvalıdem başardı boşanmak üzereyim eşimden

sedef4309

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2017
121
46
33
Merhaba
Kayınvalidem yuvamı yıkmayı başardı 5 hazirandan beri annemin evindeyim eşim gel eşyalarını topla ve git benımle bir işin yok dedi. Üstüne görümcem dünya kadar hakaret mesajı attı . Ve bunca şeye rağmen benim o eve dönmemi istiyor. Ortada bisey yokken bu raddeye getirdi. Ben genelde anneme geldgmde pazar günü eve dönüyorum yasaklardan kaynaklı ama

Pat diye bu raddeye gelmiş olamazsınız, öncesinde bir şeyler yaşanmış olmalı.

Olayın arkasında sadece kvniz yok, eşinizin de payı var.
Kendinizi düşünün, anneniz eşinizi kovmanızı sağlayabilir mi? Eşinize kötü davranmanızı sağlayabilir mi? Boşanmanızı sağlayabilir mi? Hayır, çünkü karşı çıkarsınız. Eşiniz işte bu karşı çıkmayı yapmamış, annesi kadar eşinizde de hata görmelisiniz.

Konuları yazmadığınız için başka yorum yazamıyorum. En kısa sürede yoluna girer umarım.

Canım evet yukarda arkadaşın dediği gibi bu anlık olacak bişe değil Allah yardımcın olsun inşallah senden kıymetli hiçbir şey yok unutma sağlam ve dirayetli ol

Bebeğiniz doğdumu? yani önceki yazılarda hamile yazmıssınız, cok üzüldüm hakkınızda hayırlısı olsun.

Pat diye bu raddeye gelmiş olamazsınız, öncesinde bir şeyler yaşanmış olmalı.

Olayın arkasında sadece kvniz yok, eşinizin de payı var.
Kendinizi düşünün, anneniz eşinizi kovmanızı sağlayabilir mi? Eşinize kötü davranmanızı sağlayabilir mi? Boşanmanızı sağlayabilir mi? Hayır, çünkü karşı çıkarsınız. Eşiniz işte bu karşı çıkmayı yapmamış, annesi kadar eşinizde de hata görmelisiniz.

Konuları yazmadığınız için başka yorum yazamıyorum. En kısa sürede yoluna girer umarım.
Elbette eşimdede hata var tek yanı annesının sürekli agzına bakması etmesi annesıyle altlınüstlü oturuyrz fakat kayınvalıdem sureklı bızde mısafrm geldıgnde bende annem geldıgnde bende hıc bır zaman kendı evınde olmadı malesef en son tartsna konusuda ben pzar eve gelıcem dedım oda ctesı gel dedı hayır dedı pzar mesaj attım eve geliyorum dıe gel esyalarını topla benmle bır işin yok artım dedi

Yok daha doğmadı kısmetse 6 haftamız kaldı doğuma amin inş
İyi düşün iyi şeyler olsun ablam bak hamilesin duaların kabul olur kötüyü aklına getirme kocanı seviyorsan yuvana sahip çık Allah yar yardımcın olsun inşallah

İyi düşün iyi şeyler olsun ablam bak hamilesin duaların kabul olur kötüyü aklına getirme kocanı seviyorsan yuvana sahip çık Allah yar yardımcın olsun inşallah
Kocamı sevsemde bısey degısmıcek cnkü annesni dinlediği müddetçe mutlu olmamz cok zor ben eşimi anneci olarak bılmıordm nişanlıyken boyşe degıldı evlendıkten snra değişti. Evlendkten sonra onceliğin eşin olması lazm ama suan hamıle halimle bile benden cok annesini arıyordu gün içinde.

Merhaba
Kayınvalidem yuvamı yıkmayı başardı 5 hazirandan beri annemin evindeyim eşim gel eşyalarını topla ve git benımle bir işin yok dedi. Üstüne görümcem dünya kadar hakaret mesajı attı . Ve bunca şeye rağmen benim o eve dönmemi istiyor. Ortada bisey yokken bu raddeye getirdi. Ben genelde anneme geldgmde pazar günü eve dönüyorum yasaklardan kaynaklı ama
Kayınvalidem yuvamı yıkmayı başardı deyince gözümün önüne böyle iri yarı elinde balyozla evin temelini darbeleyen bir görüntü geldi
Biri sizin yuvanızı nasıl yıkabilir ya Allah aşkına
Kocanızı hipnotize edip bilinçsiz hale getirip boşanma dilekçesine imza attırıp mahkemeye mi çıkardı
Kocanızın gazozuna aklını vicdanını kalbini durduran bir ilaç atıp avukata boşanma vekaleti mi verdirdi

Kocamı sevsemde bısey degısmıcek cnkü annesni dinlediği müddetçe mutlu olmamz cok zor ben eşimi anneci olarak bılmıordm nişanlıyken boyşe degıldı evlendıkten snra değişti. Evlendkten sonra onceliğin eşin olması lazm ama suan hamıle halimle bile benden cok annesini arıyordu gün içinde.
Peki sen ne düşünüyorsun? Yarana tuz basmaya ne kadar hazırsın?

Eşin önce eş olmayı size ve daha doğmamış bebeğine sahip çıkmayı bilseydi kvniz haddini bilirdi.Sizin benim yaptığım bir şey yok diyorsanız ve olay sadece pazar günü dönmek istemenizse kısaca hakliysaniz sakın aman bitmesin, yapma etme deme.Ailesinden kimseyle iyi kötü görüşme kendini anlatma,dert yanma ne eşine ne ailesine cevap verme tenezzülünde bile bulunma eşine tamam sen bilirsin de top onda olsun.Dava açarsa boşanırsan sürekli evinde gezen kvden, annesinin kuzusu eşinden kurtulmuş olursun.(Hiç sanmıyorum açmaz şuan hamilesin ya sana ders veriyordur.)Dik dur sen biraz kafanı dinle bebeğine odaklan şükür ailende varmış önce kendini ve bebeğini düşün.İsteyen yanınızda olur.Olmayan,olmasını bilmeyene inanın gerek yok zaten

Merhaba
Bir kere ortada birşey yokken kimse eşine gel ve eşyalarını topla daha da benimle işin yok demez.. Haklıdır veya haksızdır bunu bilemem ama mutlaka bir sebebi vardır..

İkincisi sebep her ne olursa olsun kayınvalideniz yüzünden değil eşiniz sizi sevmediğinden ya da size sahip çıkmadığından veya ne bileyim o istemediği için boşanma sürecine girmişsiniz. Bunu olayı bilmeden net birşekilde söyleyebilirim..

Mesela annem beni kocamdan boşayamaz.. Ya da boşanmamı istese ben eşimi boşamam..

Allah yardımcınız olsun..

Şimdi olayın içeriğini bilemiyorum.
Sizin dediklerinize itimat ederek bu yorumu getiriyorum.
Sürekli aynı şeyi tekrar etmiş gibi oluyorum ama kocanızin bir kişiliği yok.
Ne eltinize ne de kv'nize yazar buradaki hata.
Bu evliliğin noktalanmasinin tek mimari beyniyle dusunemeyen,ilişkilerinde objektif kararlar veremeyen,dışardan söylenen her şeye kulak kabartan esinizde.
Yani %5 KV +elti %95 eşiniz sorumlu.

Eşiniz aklı ile düşünen anne ile eşi arasında çizgiyi çizen biri oldugu halde valide mi yuvayı yıkmış oluyor?
Söz nişan ne gibi törenli gelenekli günler varsa eş kişisi orda bile yüzünü gösteriyor ama biz evlenince adam ederim doğurur burnunu sürterim diyip hayallerden çıkmadan boşanma aşamasına varıyoruz.
Gel eşyanı al diyen eşe hayırdır niye boşanıyorsun diyen gel lan buraya sen benim kızımdan ne istiyorsun diyen biri olmalı öyle gel istemiyorum git evlilik kurumu degil yaşadığınız.evden gidecekse o gitsin hemde eşyalarını toplayıp

Kayınvalidem yuvamı yıkmayı başardı deyince gözümün önüne böyle iri yarı elinde balyozla evin temelini darbeleyen bir görüntü geldi
Biri sizin yuvanızı nasıl yıkabilir ya Allah aşkına
Kocanızı hipnotize edip bilinçsiz hale getirip boşanma dilekçesine imza attırıp mahkemeye mi çıkardı
Kocanızın gazozuna aklını vicdanını kalbini durduran bir ilaç atıp avukata boşanma vekaleti mi verdirdi
Yaknda oda olur kocam annesının ağzına bakarsa oyle olur

Eşin önce eş olmayı size ve daha doğmamış bebeğine sahip çıkmayı bilseydi kvniz haddini bilirdi.Sizin benim yaptığım bir şey yok diyorsanız ve olay sadece pazar günü dönmek istemenizse kısaca hakliysaniz sakın aman bitmesin, yapma etme deme.Ailesinden kimseyle iyi kötü görüşme kendini anlatma,dert yanma ne eşine ne ailesine cevap verme tenezzülünde bile bulunma eşine tamam sen bilirsin de top onda olsun.Dava açarsa boşanırsan sürekli evinde gezen kvden, annesinin kuzusu eşinden kurtulmuş olursun.(Hiç sanmıyorum açmaz şuan hamilesin ya sana ders veriyordur.)Dik dur sen biraz kafanı dinle bebeğine odaklan şükür ailende varmış önce kendini ve bebeğini düşün.İsteyen yanınızda olur.Olmayan,olmasını bilmeyene inanın gerek yok zaten
Gerçekten suan onlardan kımseyle görşmüyorum kayınvalıdem bır defa bıle aramadı beni aman kızım yapmayın etmeyn dıe bıde ustune ustluk heryerden engelı bastılar bana hem görümcem hem kv eşimde beni heryerden cıkardı facesınden herseyı kaldırdı ablası bana hakaret etti eşimde bişey yokmuş gbi o eve gidip herseyı sineye çekip oturmamı beklıyor bıde baana kalkıp ne seni nede cocugu artk gözüm görüyor dedi

X