Kayınvalidem oğlumu benden kıskanıyor

Ummuaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2021
13
21
30
3 yıllık evliyim. Nişanlıyken kayınvalidem oğlunu bir dönem çok kıskandı. Yemeğe davet ettik tabağına tavuk koyacağım ayyy benim oğlum tavuk yemeeez demişliği vardır. Sonradan öğrendim en sevdiği yemek tavukmuş eşimin. Neyse o toplara hiç girmedim. Eşime de hastalık derecesinde bir bağ kurmadığım için al istersen kucağında sev umrumda olmaz modundaydım. Oğlum oldu bu sefer oğluma taktı. Ben onu kendi evlatlarından çok seviyorum vs abartılı sevgi hareketleri. Neyse o da olabilir netice de torunu ve oğlumun da babanesi sevgiden zarar gelmez dedim hiç kiskanmadim. Ve maalesef çalıştığım için haftanın 2 günü oğluma o bakıyor. İçeri geçip fısır fısır oğlum babanı mı seviyorsun anneni mi soruları vs. Benim torunum babaci babaci diyip dururdu. En son onlara gittik benim torunum falancanın çocukları gibi hiç anasını aramıyor hep baba istiyor dedi. Kan tepeme sıçradı. Kimi arıyor seni mi arıyor dedim. Ay ben öyle mi dedim ne dediğimi unutmuşum bile dedi. O falancayı da hep kötüler. Benim oğlum evde bana düşkündür ama dışarıda birilerinin yanında baba der hep. İlla şucu bucu mu demek gerekiyor. Yemek yaparım yemeğimle yarışır temizlik yaparım temizliğimle. Şimdi de oğluma taktı. Ben de kızdım çıktım onlardan. Eşime de bağırdım destek olmuyorsun dedim. O da eve gelmedi. Ne eşimi ne de yedi sülalesini görmek istemiyorum :KK43:

Aaa en sevdiğim şey babacı çocuk :KK70:

Ben bilerek babacı yetiştiriyorum. Geceleri baba diye ağlayıp oğlunu uyandırıyor ben fosur fosur uyuyorum diyecektiniz. Laf sokmaktan kavgadan anlayacak bi tipe benzemiyor ona onun gibi cevap vereceksiniz.

Eşiniz de madem kızınca eve gelmemiş ona da o şekilde cevap verin. Gitsin anasıyla yatsın.

Aaa en sevdiğim şey babacı çocuk :KK70:

Ben bilerek babacı yetiştiriyorum. Geceleri baba diye ağlayıp oğlunu uyandırıyor ben fosur fosur uyuyorum diyecektiniz. Laf sokmaktan kavgadan anlayacak bi tipe benzemiyor ona onun gibi cevap vereceksiniz.

Eşiniz de madem kızınca eve gelmemiş ona da o şekilde cevap verin. Gitsin anasıyla yatsın.
Aynen öyle dedim git annenle yat dedim

Eşinizin ne suçu var ki adama patladınız? Anasının densizliği yüzünden olan ona olmuş =))
Siz gereken tepkiyi vermişsiniz, eşinizin savunmasına ihtiyacınız yok ki.

Ay bak yine aklıma geldi. Benim kv de oğluma baktı. Küçük çocuk tabi ben eve gelince şımarıyordu nazlanıyordu bazen söz dinlemiyordu. Kv de ay bana hiç böyle yapmıyor çok uslu hep sana yapıyor dedi bir gün. Dedim bütün gün beni görmüyor beni özlüyor tabi bana yapacak sana mı yapacak.

Ay bak yine aklıma geldi. Benim kv de oğluma baktı. Küçük çocuk tabi ben eve gelince şımarıyordu nazlanıyordu bazen söz dinlemiyordu. Kv de ay bana hiç böyle yapmıyor çok uslu hep sana yapıyor dedi bir gün. Dedim bütün gün beni görmüyor beni özlüyor tabi bana yapacak sana mı yapacak.
Benin ki de öyle der sık sık. Ben yemek yedireyim yemesin ver bir de ben yedireyim der. Oğlum onu sevmez dersem dener mesela sever sever diye benimle inatlaşır. Bak ben daha iyi tanıyorum der gibi.

Benin ki de öyle der sık sık. Ben yemek yedireyim yemesin ver bir de ben yedireyim der. Oğlum onu sevmez dersem dener mesela sever sever diye benimle inatlaşır. Bak ben daha iyi tanıyorum der gibi.
Ben oğlumun yemeyeceğini hissettiğim an verirdim ona al sen yedir benim işim var diye. Yerse ne ala yemezse de ondan kaynaklı olur :KK70:

acaba onun laflarını yalandan onaylasanız hep bişiyleri ispat etmenin peşini bırakır mı? evet en çok babasını seviyordur anne doğrudur napalım diyin mesela. ya da ben yokken hiç beni aramıyosa afferin benim oğluma bağımsız evlat yetiştiriyomuşum demek ki gibi şeyler... böyle kadınlar genelde kocalarıyla aralarında sevgi bağı kalmamış kişiler ya da kocaları vefat etmiş kişiler oluyor. kocanız özel anlamda sizi sevdiği için onu sevicek olan yegane kişiyi kaybetme psikolojisi yaşıyordur. çocuk ağladığında ya da yoğun olduğunuzda hep babannesine paslayın anne sen daha iyi hallledersin diyip bi süre sonra zaten ispat çabası da söner.

Yanlış yapıyorsunuz. Kadın sizi kışkırtıp kendine sövdürtmüş. Ekmeğine yağ sürmüşsünüz. Tongaya düşmeyin lütfen. Çocğunuz üzerinden istediği manipülasyonu yapsın. Sonuçta besle danayı bilir anayı.

X