Kayinvalidem ve anlamlandıramadığım hayatı..

Karadeniz5354

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
13
1
Arkadaşlar merhaba iyi geceler.
Çok eski üye değilim az cok burayı takip ediyorum ancak ilk defa bir konu açıyorum fikirlerinize ihtiyacım var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Konu kayinvalidem.
2 yıllık evliyim.1 sene önce kayinpederim vefat etti.Vefat etmeden önce kayinvalidem ile pek karı koca ilişkileri yoktu.Kayinpederim yilda 7 8 ay memlekette diger zamanlar burda olurdu.Hem eş,muhabbet olarak hemde diğer türlü.Evde odalar ayri herkes kendi odasında takılıyor biz eşim ile gittiğimiz zaman salonda az çok muhabbet olurdu öyle yalandan yere desem yeri.Kayinpederim vefat ettikten sonra kayinvalidem psikolojisi bozuldu biraz yanliz kalmaktan korktu bosluga düştü sanırım birden bire
Bu arada 1 görümce var uni.sonda.Pandemi girince araya okullar tatil oldu Gorumcem ile ikisi evdeler su anda.Ancak kayinvalidem son 5 6 aydır farkli arayışlara girdi.Is yerinden evli adamlar ile sohbetler sosyal medyadan tanımadığı adamlara numara vermeler çok ileri derecede sohbet var.
((nasil öğrendiğimi sorarsanız eger bilgisayarımdan kayinvalidem sosyal medyasına giriş yapmışti daha sonra çıkamadığı için acik kalmış tamamen tesadüf eseri gördüm))
Esim is yerinde konuştukları cogu kisileri tanıyor abi kardeş muhabbetleri var eger böyle bir şey olduğunu duysa bilse benim de yuvam dağılır kayinvalidemi siler atar hayatından ve kurumsal bir firmada çalıştığı için anında gözünün yaşına bakmazlar eşimin de kayinvalideminde.
Kayinvalidemi görünce yüzüne bakmak istemiyorum midem bulaniyor içim kaldırmıyor ama mecbur yüz göz olmak zorundayız.Konuyu da dillendirmem asla o yüzden ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum.
Fikirlerinize ihtiyacım var.
Uzun olduysa kusura bakmayın okuduysaniz da teşekkür ederim.

Eşiniz ve kayınvalideniz aynı iş yerinde mi çalışıyor? Kurumsal firmalar kimsenin aşk hayatı ile ilgilenmez, bunun için işten çıkarmazlar merak etmeyin.
Mesajları nasıl gördünüz? Çıkış yapmasa bile kurcalamadan göremezsiniz. Bekar bir kadın istediği ile görüşmekte özgürdür. Sosyal medyadan birileri ile tanışmasında sorun yok ama dikkatli olmasını söyleyin.

Eş ve kv aynı iş yerindeyse evet sıkıntı ya iyi cesaret etmiş. Evli erkeklerle de konuşuyor olması garip. Hayatında biri olabilir ama siz fatklı bir şeyden bahsediyorsunuz.
sizin yuvanız neden dağılsın onu anlamadım ama inşallah eşiniz öğrenmez hiç çekilmez erkek çocuğu tavırları yani bu konuda.
Siz karışmayın bence ya çok garip bi durum.

Bence siz karışmayın. Bekar bir kadına yapabileceğiniz bir şey yok. Kv kendisi ve oğlunun öğrenilirse işsiz kalacağını göze almış demek ki. Dile getirirseniz öğrenilir zor durumda kalırsınız. Eğer bilmiyor gibi davranırsanız en azından ortaya hiç çıkmama ihtimali var. Eşinizin de işi sıkıntıya girmez böylece.

Kayinvalidemin huyu biraz değişik eşim ile arasi bozulursa bu konudan bizi de rahat bırakmaz benden bilir diye düşünüyorum.
Bu tuhaf kv ye inanacak biriyle evliyseniz önce kendi evliliğinizin sorunlarını halledin bence boşverin kv yasak aşk maceralarını, o onu bağlar

Eş ve kv aynı iş yerindeyse evet sıkıntı ya iyi cesaret etmiş. Evli erkeklerle de konuşuyor olması garip. Hayatında biri olabilir ama siz fatklı bir şeyden bahsediyorsunuz.
sizin yuvanız neden dağılsın onu anlamadım ama inşallah eşiniz öğrenmez hiç çekilmez erkek çocuğu tavırları yani bu konuda.
Siz karışmayın bence ya çok garip bi durum.
Eşimin tavrı siniri bu konuda gerçekten çekilmez gözü bir şey görmez o anda çeker döver vurur desem yeri.

X