Kayinvalidemle ilgili gelismeler

esinceo6

bir var,bir yok
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2016
269
285
Çok ayıp etmişsin ülke değişikliği yapmışsın bir helallik alsaydın daha iyi olurdu ,bu benim düşüncem tabiki.
Birde empati kurmalı insan hayat ozaman zorlasmaz kolaylaşır.

Hifaa

13.10.2015 :)
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2015
4.839
11.636
27
Teşekkür ederim bence de öylesi daha mantıklı görünüyor hem evle ilgili birşey olunca sürekli vekalet işleriyle uğraşmak zorunda kalmam
Birde ev alınırsa sizin üzerine olursa boşanma durumunda eşiniz de hak sahibi olur yanlış bilmiyorsam o yüzden ailenizin üzerine alınsın Allah korusun ama ne olur bilinmez

zeze_35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2015
3.103
8.183
35
Bu yemek olayı gereğinden fazla büyümüş zaten tavrınizi almışsınız kayinvalide de bunun farkında tamam işte böyle böyle sürdürürsünüz araya biraz mesafe koyarak.

Giderken yüz yüze istemeseniz bile kayinvalidenizi arayıp anne ben gidiyorum deseniz ne olacaktı? Cok
ayıp bir davranış. Şimdi durduk yerde yeni bir huzursuzluğun fitilini ateşlediniz üstelik .

Eşiniz havaalanında niye ağlıyor altı üstü ailenize gidiyorsunuz tatile .

Siz aylardan sonra ilk defa rahat bir uyku uyumuşsunuz falan olayları cok büyütüyor acıte ediyorsunuz.

Şunu da söylemeden geçemicem yeni evin etrafina yüksek duvar öreceğiz demissiniz olmadı dikenli telle çevirip, elektrik de verin nedir bu Allah aşkına aynı binada olmayacaksınız yakina gitmişsiniz ama eviniz ayrı sonuçta. O da eşinizin annesi arada büyük büyük sorunlar da yok bunu unutmayın bence.

Muhtelif Evhamli Hatun

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
7.119
24.761
Sienatan sana tavsiyem bu konuyu kapattır ve annenle olmanın tadını çıkar
Annenin yanındasın, ye iç gül eğlen
Ne diye buraya ha bire kv şunu yaptı diye geçmişi yazıp kendine hatırlatıyorsun ki?
Eve dönünce bu günleri özlersin, tadını çıkar
Psikolojine de iyi gelir

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Peynirdelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
4.765
8.301
Bence haksızlık ediyosunuz konu sahibinin eski konularini bilmiyosunuz ya da. Ben surekli takip ediyorum konularını, başta kizsam da zamanla mücadelesini takdir ettim. "Bir yemek mevzusu" dediğiniz şey ne yazık ki yemekle kalan bi mevzu değil, 365 gününüzün 365i de sizin çekirdek ailenizin dışındaki bi insanin iki dudağından çıkacak lafa bağlı olsaydı böyle konuşmazdınız sanırım.
Evet konu yemek değil
Yemek daveti yani ilik yapmak adı altında hayat yönetmek

Parolaben

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2018
4.907
12.163
Bir önceki konunuzda da demiştim. Siz biranda bir ay gitmeğiniz halde davet ettiklerinde gelemem demiştiniz. O zamanda size ayda bir gidilebilir. Bu kadar uzatmayın demiştim.

Kadın artık cidden sizin onu görmek istemediğinizi düşündüğü için kapınıza bırakıyordu belki de yiyecekleri.

Haklıyken haksız duruma düştünüz. Orada hep yüz yüze bakacaksınız. Eviniz yakın. İlişkileri temelli koparmak yerine mesafe koymak her zaman için daha iyidir.

yolcu90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
1.208
2.020
Eltilerin savaşında yeni gelin eğitimli kültürlü bir kızken eski geline dönüşüyordu ya. Dikkat et de kayinvaliden seni kendine döndürmesin.bu tip insanlar yüzünden görgümüzü kaybetmeyelim. Düğün ölüm yolculuk.. gibi durumlarda vedalaşmak, merhabalasmak, hatırlamak adettendir. Yoksa diğer konularında haklısın

Sienatan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
566
501
33
Bu yemek olayı gereğinden fazla büyümüş zaten tavrınizi almışsınız kayinvalide de bunun farkında tamam işte böyle böyle sürdürürsünüz araya biraz mesafe koyarak.

Giderken yüz yüze istemeseniz bile kayinvalidenizi arayıp anne ben gidiyorum deseniz ne olacaktı? Cok
ayıp bir davranış. Şimdi durduk yerde yeni bir huzursuzluğun fitilini ateşlediniz üstelik .

Eşiniz havaalanında niye ağlıyor altı üstü ailenize gidiyorsunuz tatile .

Siz aylardan sonra ilk defa rahat bir uyku uyumuşsunuz falan olayları cok büyütüyor acıte ediyorsunuz.

Şunu da söylemeden geçemicem yeni evin etrafina yüksek duvar öreceğiz demissiniz olmadı dikenli telle çevirip, elektrik de verin nedir bu Allah aşkına aynı binada olmayacaksınız yakina gitmişsiniz ama eviniz ayrı sonuçta. O da eşinizin annesi arada büyük büyük sorunlar da yok bunu unutmayın bence.
Evi çevirmemiz Kayinvalidem yüzünden değil yanlış anladiniz sanirim önceki konularımda bahsettiğim için uzamasın diye tekrar açıklamadım.Gorumcem çalışmıyorum diye bir gün kavga çıkardı bana saldırmaya kalktı..Ayrıca köpeği bahçede bağlı olduğu için benim kedimin dışarı çıkmasını istemiyor kedimi dışarı çıkaramıyorum bizim evimiz suan bodrum kat gibi pencere duvara bakıyor ışık girmiyor hayvan bile sikiliyor bahceyi bildigi icin bahceye çıkmak istiyor..Evde miyavlayınca evde miyavladı kafam şişiyor,dışarı çıkınca dışarı çıkmasın benim köpeğimi rahatsiz ediyor durumları oldu..Dolayısıyla böyle sorunlar istemiyorum.O yüzden eşim evi cevirecegim dedi.Kimse karışmasın diye dedi.Esimin ağlaması da duygulandı yani gayet normal,kışın o çalışıyor ben okula gidiyorum zamanımız olmuyor birlikte biseler yapmaya,yazın da bu sorunlardan geçen sene görümcem yüzünden bu sene de kayinvalidemin bu sorunları yüzünden gelmek zorunda kaldım.Evet yemek olayı gereğinden fazla büyüdü çünkü gereğinden fazla ısrar edildi.6-7 saat orda durmak zorunda kalıyoruz gece vakti evimize dönebiliyoruz kim olsa sıkılır 1-2 saatlik birşey değil ki katlanalim

Sienatan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
566
501
33
Sienatan sana tavsiyem bu konuyu kapattır ve annenle olmanın tadını çıkar
Annenin yanındasın, ye iç gül eğlen
Ne diye buraya ha bire kv şunu yaptı diye geçmişi yazıp kendine hatırlatıyorsun ki?
Eve dönünce bu günleri özlersin, tadını çıkar
Psikolojine de iyi gelir
Evet haklisiniz😔 Mune Mune gerekli yorumları aldigimi düşünüyorum rica etsem konumu kapatabilir misiniz🙏

Birgaripanne

Sevda kalptendir.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
4.192
11.066
Bence de ev alinsin ama kira tr deki hesabinizda biriksin madem ihtiyaciniz olmayacak birikim olur hatta altin hessabi falan super durdugu yerde degerlenir ileride bir ev daha alirsiniz
Ustelik esinize ev alsinlar mi diye sorma cunku ne kadar izin gibi seyler sordukca hersey kendilerine bagli zannediyorlar