kayinvalidenize yatili gittiginizde esinizle ayri yatak hazirlasalar ...?

cif kisilik yatak yoksa,tek kisilik ayri yatak hazirlamasi olabilirde,
eger cif kisilik varken ayri hazirlarsa,icten ice gulerdim heralde,hazirlasin nolcak,kapiyi kapatir gecerim kocamin yaninayerimseniben

bana acayip geldi,
sanki evliligimizi kabul edememisler hala gibi..

normalde cok iyiyiz, hicbir sorunumuz yok esimin ailesiye, dusunceli insanlardir da;
ama boyle yapmalari tuhaf geldi ndense

çift kişilik yatak olmasa bile biz eşimle bi çekyata sığıyoruz ayrı yatamayız...

çift kişilik yatak olmasa bile biz eşimle bi çekyata sığıyoruz ayrı yatamayız...

biz de yatamayiz,
aynen biz de cekyata sığıştık... :1hug:

1 tek kisilik yatak bir de cekyat vardi oda da... belki de incelik olsun diye yaptilar, rahat edemeyiz diye.
ama dusunmeleri lazim, yeni evliler hic ayri yatar mi :uhm:

öyyle bişi yapmazlar yapıyor olsalardı kıskançlıktan kaynaklandığını düşünürdüm ama benim için fark etmz ayrı odayada koysalar biz buluruz birbirimizi ayrı yatmayız aynı evin içinde

enteresan:nazar::uhm:

benim için hiç önemli değil hangi martıkta yaptıkları ben bildiğimi okurum:jeyyar::kahve:

biz de yatamayiz,
aynen biz de cekyata sığıştık... :1hug:

1 tek kisilik yatak bir de cekyat vardi oda da... belki de incelik olsun diye yaptilar, rahat edemeyiz diye.
ama dusunmeleri lazim, yeni evliler hic ayri yatar mi :uhm:

bak sıgamazsınız diye düşünmüşlerdir ozmn yataktar tek kişilikmişakannehir

benım annemde ayrı yatak hazırlar çünkü evde başka 2 kışilik yatak yok. kayınvalıdem de hazırlasa aynı şeyi duşunurum art nıyet aramam sanırım

öyle yaparsa hiç hoşuma gitmaz sende söyle eşimle aynı odada uyumak istiyorum...
bu konuda haklarını yiyemem,her gittiğimizde bir odayı bize verirler çekyatta uyuruz beraber eşimle..

Bence siz buyutuyosunz bız evde ayrı yerde yatarsak ayrı yataklarda yatarız rahat etmeniziçin dir bence kötuye yormayın.

bunun altında da bişey mi arayalım şimdi yaaaaaaaa....
arkasından kayınvalidem kocamla nasıl yatacağıma karar veriyor mu diyelim...
tükaka kayınvalide mi diyelim...
ben anlamıyorum...belki iyi niyetledir, olamaz mı....

ayy bizde anneme gidince ayrı yatıyoruz ya rahat rahat çokda ii oluyoo
bence büyütme tatlım

X