Kayınvalideyle yaşamak? Kafam çok karışık...

canım kv değil başka birini bulmaya çalışsan başına kalma riski var yollayamazsın da o istemeden. riske girme bence

tecrübe ile sabittir asla öyle bir hataya düşme ücretsiz bakarlar ama bedelini bir ömür ödeyemezsin memnun edemezsin bende bi dönem öyle yaptım ve aynı evin içinde olmuyor özel hayat kalmıyor.ama şimdi bakıcımız var hem yemeğimizi yapıyor hem temizliğimizi o kadar rahat ettik ki sürekli kayınvalidemin kaprisleriyle uğraşmıyorum onu memnun etmek çok zorduuuu

Hem sikayet edildiginde eski konulari kapaticaz diyorlar hem de site kendisi hortlatiyor konulari anlamadim gitti...

Kazandığınız tüm parayı kreşe verecek olsanız da.. Kayınvalide yerine kreşi seçin. Bu şartlarda kazancınız para olmayacak ama huzurunuzu koruyacaksınız. Üstelik sizin çalışmak istemenizin nedeni sadece para değil. Çalışırsanız kendinizi ait hissettiğiniz ortamda olacaksınız, çocuklarınızın ve sizin geleceğiniz için yatırım yapacaksınız. İşe dönüşü geciktirdikçe iş bulma şansınız azalacak. Sizin yaşıtlarınızın konumundan daha altlarda yer bulacaksınız. En kötüsü de yıllar geçtikçe çalışma hayatına adapte olmakta zorlanacaksınız, cesaretiniz kırılacak

X