Saç Uzatma Yöntemleri Kaynak sac yaptiran varmi?

Vento

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2014
42
0
34
Saclarim uzamiyor. Dokuluyor, kiriliyor, genetik olarak da kotu. Sonunda kaynak sac yaptirmak karari aldim. Yaptiran varmi? Istanbulda fiyatlar nasil? Kimler yaptirdi ve memnun kaldi?

Saclarim uzamiyor. Dokuluyor, kiriliyor, genetik olarak da kotu. Sonunda kaynak sac yaptirmak karari aldim. Yaptiran varmi? Istanbulda fiyatlar nasil? Kimler yaptirdi ve memnun kaldi?

Canm ben kullanıyorum profil resmimde var çok memnunm ama önemli olan gerçek saç yaptrman iyi bir yer olması tabi naylon yapanlar var buda saça yapışıyor sakın dikkat et önemli bişi bu çnki gerçek saç genelde 500-600 civarları ama uzun seneler kullanırasn benim 5. Senem hala maşa föne düzleşticiye rağmen röfleyr ragmen sapasağlam bu sayede saçlaırmda uzuyor çnki asıldığı için kaynaklar diplerde geriliyor buda saçımı kolay uzatıyor çnki benimde saçlarmız uzamaz ve dökülürdü

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canm ben kullanıyorum profil resmimde var çok memnunm ama önemli olan gerçek saç yaptrman iyi bir yer olması tabi naylon yapanlar var buda saça yapışıyor sakın dikkat et önemli bişi bu çnki gerçek saç genelde 500-600 civarları ama uzun seneler kullanırasn benim 5. Senem hala maşa föne düzleşticiye rağmen röfleyr ragmen sapasağlam bu sayede saçlaırmda uzuyor çnki asıldığı için kaynaklar diplerde geriliyor buda saçımı kolay uzatıyor çnki benimde saçlarmız uzamaz ve dökülürdü

Senin saclar cok guzel! Canim, sen nerde ve kime yaptirdin? Saclari da salonda mi sana verdiler? Yani o ayri ucret mi? Ben mayidsa dusunuyorum, amma o kadar farkli seyler duydum ki, karasiz kaldim iste(

Senin saclar cok guzel! Canim, sen nerde ve kime yaptirdin? Saclari da salonda mi sana verdiler? Yani o ayri ucret mi? Ben mayidsa dusunuyorum, amma o kadar farkli seyler duydum ki, karasiz kaldim iste(

Benim en yakın arkadaşım bu işi yapıyor salonunda yapıor istanbul taksimde yeri saçları istediğin tenk ve uzunlukta ayarlıyorlar saçların parasını ödeyorsn canm takma ücreti ödüyorsun ama gerçek saç uzun seneler kullanılıyor ben baya zamndr kullanıyorm aşşağıya indikçe 2-3 ayda bir yukarı kaldrtıyorsn ozman saçları söküp tamir yapıyorlar

Benim en yakın arkadaşım bu işi yapıyor salonunda yapıor istanbul taksimde yeri saçları istediğin tenk ve uzunlukta ayarlıyorlar saçların parasını ödeyorsn canm takma ücreti ödüyorsun ama gerçek saç uzun seneler kullanılıyor ben baya zamndr kullanıyorm aşşağıya indikçe 2-3 ayda bir yukarı kaldrtıyorsn ozman saçları söküp tamir yapıyor

cok tesekkur ederim canim. Istanbula gelince sana yazarim, bana bi adress verirsin. :KK34:

Bende

yaptirmak istiyorum hatta kaporayi verdim ve tek randevu alip yaptirmam kaldi kullanimi kolaylastirmak icin neler yapiyorsuniz ve nasil tariyorsuniz zor taraniyor mu acaba

X