Kaynana olacak

Annema

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2021
61
8
25
Arkadaşlar meraba yeni evliyim biraz zorluklardan sonra evlendik eşimle kaynanam o kadar kötü bir insanki sürekli beni asagiliyor şuan yanımızda değil ama gelebilirde bilmiyorum . Ama benim hakkımda öyle yalan şeyler konuşuyorki eşime ondan bosanacaksin diyor. Daha önceden birbirimizi tanımıyoruz. Sürekli bana küfür hakeretler ve beddular ediyor çocuğunuz olursa felç olsun diyor. Bu yüzden eşimle çok tartıştım ve kötü zmanlar geçirdim . Esim beni seviyor aslında ama annesi yüzünden ben dayanamıyorum ve ailemlede aram pek yok öğrenciyim ben sadece beni boşasada aileme gidemem canim çok skkn bu yüzden kaynanam benim için eşime sürekli bu kız evden kaçar orasını burasını verip para kazanır diyor anne baba evim rutubetli bir evdi bu yüzden eşime onların evi rutubetli pis kardeşi engelli babası pis annesinin gözleri bozuk diyerek dalga geçiyor ben kendi halinde bir insanım dayanacak gücüm kalmıyor eşim de artık ne diyeyeim onun gibi yapmam diyor. ben bazen ayrilacam diyorum sinirden o da onları sevindirirsin diyor evde huzurum kalmadı ne yapacağımı bilmiyorum zaten evde kaynanamın eşyaları çok benim hic bir şeyim yok henüz inaninki her şeyi isteyen bir kadında değilim ben iyi biri olmaya çalıştıkça daha kötü oluyor her şey ne yapayım lütfen bana bir şey deyin kaynanam çok kötü bir kadın aşırı kötü aşırı ağzı bozuk bir kadin .

Neden mesleğinizi eline almadan, para kazanmadan koşa koşa evleniyorsunuz hiç aklım almıyor. Ya kaynananızın akli dengesi pek yerinde değil ya da farklı durumlar var. Nasıl evlendiniz kaçarak mı? Yine de bu lafları söylememeli.

Sürekli bana küfür hakeretler ve beddular ediyor çocuğunuz olursa felç olsun diyor.

Kvnizle gerginlik yasayabilirsiniz ama sizi seven adam olsa bunlari soyletmez en azindan.

Ailesinin evinde kiymetli olmayani el evinde baskasi el üstünde tutmaz. Bu böyledir.
Eşiniz de gidemeyeceginizi biliyor.

Nasil evlendiniz? Bastan beri karsi miydi bu kadin size? Evlendikten sonra bisey mi oldu?
İlk başlarda her şey çok iyiydi beni görmüştü beğenmişti huyunu yüzümü bir gün evimize geldi eşimle ailemle tanışmak için ne olduysa eşime bu kız olmaz istemiyorum beğenmedim ahlaksız bu dedi evimizde bir lokma yemek yemedi eşimde çok üzüldü bu duruma çünkü boş yere öyle davrandı . Bizde en son kacara evlendik

Eşime söylüyor ses kaydı atiyor bende duyuyorum
sen de ikili oyna. Öyle şeyler söylediğinde kocacım çok üzülüyorum annem bana neden böyle şeyler söylüyor halbuki ben ona çok saygı duyuyorum falan de. Sürekli kötü konuşan kaynana olunca karşısında muhatap bulamayınca eşin de bi zahmet anlar heralde.
O değil de kocan neden annesinin çenesini kapatmıyor? Karım hakkında bi daha ileri geri konuşursan yüzümü göremezsin dese kv de susar

Kvnizle gerginlik yasayabilirsiniz ama sizi seven adam olsa bunlari soyletmez en azindan.

Ailesinin evinde kiymetli olmayani el evinde baskasi el üstünde tutmaz. Bu böyledir.
Eşiniz de gidemeyeceginizi biliyor.
Zaten aynen ya baba evinde de huzur yoktu ben eşime güvendim ama boşuna

sen de ikili oyna. Öyle şeyler söylediğinde kocacım çok üzülüyorum annem bana neden böyle şeyler söylüyor halbuki ben ona çok saygı duyuyorum falan de. Sürekli kötü konuşan kaynana olunca karşısında muhatap bulamayınca eşin de bi zahmet anlar heralde.
O değil de kocan neden annesinin çenesini kapatmıyor? Karım hakkında bi daha ileri geri konuşursan yüzümü göremezsin dese kv de susar
İşte bende neden annen benim hakkımda böyle konuşunca bir şey demiyorsun diyorum o da diyor ki ben ne diyeyim kadına söylesin dursun falan diyorikili oynamak mantıklı valla

İşte bende neden annen benim hakkımda böyle konuşunca bir şey demiyorsun diyorum o da diyor ki ben ne diyeyim kadına söylesin dursun falan diyorikili oynamak mantıklı valla
Eşinin de yaşı küçük ve annesinden maddi destek alıyorsunuz herhalde

İlk olarak eşiniz sizi sevmiyor bu konuda bir anlaşalım. Sevse kayinvalideniz size bunları söyleyemez ve böyle davranamaz. Buna neden musade ediyorsunuz? Ne münasebet bu kadar cirkinlesebiliyor.
Ben bunların elinde kalmışım esim bana bir keresinde seni sevmiyorum ama vazgeçemiyorum dedi hayatımın her alanında kendini attı ortaya defalarca annen istemiyor ayrılalım dedim ben yapamam bu iş biraz eşimin zoruyla oldu bazen şeytan diyor ki otur derslerini adam akıllı çalış bir sene geçsin git kendin bosa

23 yaşında daha öğrenciyken evlenirsen böyle şeylerle karşılaşma ihtimali artıyor. Kendi ayakları üzerinde durabilen biri olsanız kimseyi kendinize bu şekilde konuşturmazsınız. Eşinizin de ağzı var dili yok sanırım maşallah yazık

Arkadaşlar meraba yeni evliyim biraz zorluklardan sonra evlendik eşimle kaynanam o kadar kötü bir insanki sürekli beni asagiliyor şuan yanımızda değil ama gelebilirde bilmiyorum . Ama benim hakkımda öyle yalan şeyler konuşuyorki eşime ondan bosanacaksin diyor. Daha önceden birbirimizi tanımıyoruz. Sürekli bana küfür hakeretler ve beddular ediyor çocuğunuz olursa felç olsun diyor. Bu yüzden eşimle çok tartıştım ve kötü zmanlar geçirdim . Esim beni seviyor aslında ama annesi yüzünden ben dayanamıyorum ve ailemlede aram pek yok öğrenciyim ben sadece beni boşasada aileme gidemem canim çok skkn bu yüzden kaynanam benim için eşime sürekli bu kız evden kaçar orasını burasını verip para kazanır diyor anne baba evim rutubetli bir evdi bu yüzden eşime onların evi rutubetli pis kardeşi engelli babası pis annesinin gözleri bozuk diyerek dalga geçiyor ben kendi halinde bir insanım dayanacak gücüm kalmıyor eşim de artık ne diyeyeim onun gibi yapmam diyor. ben bazen ayrilacam diyorum sinirden o da onları sevindirirsin diyor evde huzurum kalmadı ne yapacağımı bilmiyorum zaten evde kaynanamın eşyaları çok benim hic bir şeyim yok henüz inaninki her şeyi isteyen bir kadında değilim ben iyi biri olmaya çalıştıkça daha kötü oluyor her şey ne yapayım lütfen bana bir şey deyin kaynanam çok kötü bir kadın aşırı kötü aşırı ağzı bozuk bir kadin .
esınız sızı sevse hakkınızda kımsenın boyle konusmasına dayanamazdı
annesıne ya konusmalarına dıkkat et derdı ya da uzak dururdu tavır yapardı

kayınvalıdenız korkunc bırı ınsan bıle degıl
ama esınızde dogru bır eş degıl

Ben bunların elinde kalmışım esim bana bir keresinde seni sevmiyorum ama vazgeçemiyorum dedi hayatımın her alanında kendini attı ortaya defalarca annen istemiyor ayrılalım dedim ben yapamam bu iş biraz eşimin zoruyla oldu bazen şeytan diyor ki otur derslerini adam akıllı çalış bir sene geçsin git kendin bosa
Şeytana Uy

Hah bak doğru yolu bulmuşsun o şeytan ne diyorsa doğru söylüyor o seytani dinle ve otur dersine çalış mesleğini eline al.

Eşine gelince annesinden korkup kaçarak evlenen ve annesinin attığı ses kayıtlarını dinleten bir eş fazla söze gerek yok.

e hanı esınız sızı aslında sevıyordu sımdı de sıze sevmıyorum ama vazgecemıyorum demıs onu yazmıssınız
ahh ah...

sız derslerınıze agırlık verın sımdı herseyı bosverın
ıyı calısın hemen okulu bıtırın de cok acil işe gırıp kendı hayatınızı kurun derım

Korunun.
Bir daha söylüyorum: Korunun.

Hemen evlendik hadi bebiş gelsin moduna girmeyin, özellikle sizin zaman vermeniz lazım.

Eşine bu hakaretler yapılırken “naaapayım?” diyen bir eş bana güven vermiyor üzgünüm. Kendini annesine bir küsse annesi kendini tutar.

İşinizi elinize alın, paranızı kazanın.

Annesinde bazı psikolojik sorunlar da olabileceğini düşünüyorum, zamanla çıkar. Annesi tedavi görmüş mü doktorla görüşmüş mü?

Zaten çok değil 6 ay- 1 yıl bekleseniz ne yapacağınıız biliyor olacaksınız bize gerek kalmayacak.

X