Kaynanalarımız evimizi karıştırıyor mudur ?

mamasugi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2016
41
10
Kızlar Merhaba,

Geçen hafta kayınvalidem gelip bir hafta bende kaldı. Aslında altı aylık evliyim ama doktor kontrolleri uzayınca kaldığı sürede uzadı. Bunu sıkıntı yapmadım ama merak ediyorum. Ben işe gidiyorum sonuçta. Sizce kayınvalidelerimiz biz yokken evimizi karıştırıyor mudurr ?

Normalde sabah giderken yatak odamın kapısını açık bırakıyorum akşam geldiğimde kapalı oluyor. Ama eşim söyledi, haftasonu ben şehir dışında toplantıdayken kayınvalidem bütün evi temizleyip sadece yatak odamıza girmemiş.

Sizce odamıza girip çekmeceleri falan açıyorlar mıdır ?

ince bilek

ankaram❤️
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.501
46.523
Var öyle tipler evet

ince bilek

ankaram❤️
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.501
46.523
Çok ilginç bunları yapan kayinvalideler. Çekmece karıştırmanın amacı ne olabilirki? Ne görmeyi umuyorlar acaba. Gelinin iç çamaşırlarına bakma fantezisi herhalde :)

gunduzgece123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2015
2.330
1.503
Bence kotu dusunme sadece toz gelmesin diye sadece kapiyi kapatmis olabilir. Yatak odasina baktinmi hic esyalarin yerinde degisiklik varmi mesala

cydates

Yetişin komşulaaaarrr!!!
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
1.972
1.309
Kızlar Merhaba,

Geçen hafta kayınvalidem gelip bir hafta bende kaldı. Aslında altı aylık evliyim ama doktor kontrolleri uzayınca kaldığı sürede uzadı. Bunu sıkıntı yapmadım ama merak ediyorum. Ben işe gidiyorum sonuçta. Sizce kayınvalidelerimiz biz yokken evimizi karıştırıyor mudurr ?

Normalde sabah giderken yatak odamın kapısını açık bırakıyorum akşam geldiğimde kapalı oluyor. Ama eşim söyledi, haftasonu ben şehir dışında toplantıdayken kayınvalidem bütün evi temizleyip sadece yatak odamıza girmemiş.

Açıyorlardır tabi... Sanki annesi odanızı karıştırsa annem yapmıştır mı diyecek eşiniz? Benim kayınvalidem neler yapıyor anlatsam şok olursunuz. Gözümün önünde yapıyor yani. Bir dahaki gelişine seks oyuncakları alıcam çekmeceye doldurucam. Manyak kadın. Belki yakalar, özel çekmecem diye kızarım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 756 gün geçti.

evrem_evrem11

♡♡♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2013
2.416
1.354
Karistiriyordur bence .gözümün önünde bişey alacakken çok alakasız cekmeceyi açıp bakan ben yokken de yapar yani .merak ediyorlar sanırım temizmi düzenli mi diye.of bak sabah sabah sinirlendim odaya pat diye defalarca giren en son kapıda bizi dinleyip uyudunuz mu diye geldim dinledim kapıda diyen bi tip işte

ahlas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2013
3.194
3.896
benimki hafta içi bende, hafta sonu evinde kızıma bakıyor:anne:yapıyorsa çoook bol vakti var:KK53: ama bilemem tabi ne yapayım başına bekçi koyamam ya:KK14:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1376 gün geçti.

eceezgi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.141
5.682
Kızlar Merhaba,

benimki gelse kesin karıstırır
görümcemle bir olup heryerı didik didik ederler
ama belkı sızınkı uysal sakin iyi niyetli biriyse ellemez

eceezgi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.141
5.682
Kızlar Merhaba,

benimki gelse kesin karıstırır
görümcemle bir olup heryerı didik didik ederler
ama belkı sızınkı uysal sakin iyi niyetli biriyse ellemez

CitlembiK

Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet...
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
3.721
2.002
Benim ki asla yapmaz. Asil kadındır, yakıştıramaz kendisine.
5-6 ay kadar kızıma bakmıştı o zaman zarfında gündüzleri bizde kaldı,
Allah razı olsun çamaşırlarımı yıkayıp ütülüyordu, gömlek ve pantolonları dolaba asıp katlı olanları yatağın üstüne bırakıyordu.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1183 gün geçti.