Kaynanalarımız evimizi karıştırıyor mudur ?

Abim 26 senelik evli. 26 senedir evlerine gider geliriz, onlar evde olmadığı sürede evde olmak durumunda da kalırız. Gerekli olunca yatak odaısna da gireriz, temizlik de yaparız. Çamaşır da yıkar ütü de yaparız. Allahtan yengem bdv kadını kafasında değil.

Yatak odasının süpersonik gizli bir alan olmasını da anlamadım, anlamayacağım sanırım. Ne yapıyorusnuz neler saklıyorsunuz yatak odalarınızda allah aşkına? Bir anlatın bana. Bizim çekmecelerde don atlet falan var. Sizinkilerde kırbaçlar, deri kemerler, fantazik hizmetçi kıyafetleri falan mı var? Kayınvalidem yok malesef, olsa da kocamın donunu benim sütyenimi görmesi ya da yatak odama girip yatagımda uzanması, dinlenmesi rahatsız etmezdi beni. Zira yatak odam evin en merkezi yerinde, kapıya gelen sucu da postacı da görüyor yatağımı. Aman tanrım...

Bu arada evlenirken nişan bohçası adı altında kayınvalidesine iç çamaşır aldıran kadınların yatak odama girdi, çekmeceme baktı diye dertlenmesi de pek ironik.

bunu kv en hariç kimse bilemez
ama meraktan illa ki bakmışdır

başkasının yanında özel hayat diye ahkam kesip
gelini tarafından yatak odasında gecelik çekmecesi açık askıda ki elbiselere bakarken yakalanmış kv var

kirli var mı bakıyordum :KK57:

eşinize ne söylediği (ki eşiniz özel hayata karışmıyor imajı çizmek için kendi de uydurabilir, mesela orayı bırak demişte olabilir annesine temizlik yaparken)
ya da başkasına ne söyhlediğine bakmayın derim
eğer özel görmesini istemediğiniz şeyler varsa kilitleyin
yatak odasında ki kilitle çekmece sizden başkasını ilgilendirmez
eşiniz söylemese de bilen olmaz

Yatak odasına bakınca ne oluyor ki ne var orada değişik, kıyafetlerimiz, iç çamaşırlarımız, makyaj malzemeleri vs. Ben yurtdışındayım o yüzden evime gelen olmadı daha, gelsinler baksınlar çok da enteran bişey yok içinde.
Ha biraz dağınığımdır baktıklarına pişman olurlar o ayrı.:KK48:

Karakterler alakalı bakmış olabilir ben şahsen bunu pek sorun etmem çekmecelerin içini açıp bakiyorsa göreceği seksi iç camasirlarindan prezervatiflerden donlardan vs. Ben sorumlu değilim :halay:gormek istiyorsa baksın yani ne olacak :KK45:

Abim 26 senelik evli. 26 senedir evlerine gider geliriz, onlar evde olmadığı sürede evde olmak durumunda da kalırız. Gerekli olunca yatak odaısna da gireriz, temizlik de yaparız. Çamaşır da yıkar ütü de yaparız. Allahtan yengem bdv kadını kafasında değil.

Yatak odasının süpersonik gizli bir alan olmasını da anlamadım, anlamayacağım sanırım. Ne yapıyorusnuz neler saklıyorsunuz yatak odalarınızda allah aşkına? Bir anlatın bana. Bizim çekmecelerde don atlet falan var. Sizinkilerde kırbaçlar, deri kemerler, fantazik hizmetçi kıyafetleri falan mı var? Kayınvalidem yok malesef, olsa da kocamın donunu benim sütyenimi görmesi ya da yatak odama girip yatagımda uzanması, dinlenmesi rahatsız etmezdi beni. Zira yatak odam evin en merkezi yerinde, kapıya gelen sucu da postacı da görüyor yatağımı. Aman tanrım...

Bu arada evlenirken nişan bohçası adı altında kayınvalidesine iç çamaşır aldıran kadınların yatak odama girdi, çekmeceme baktı diye dertlenmesi de pek ironik.

son cümle çok güzel :))
kaldı ki kırbaç kelepçe fantazi kıyafet de olsa çekinmem ben şahsen, gördüğü onu bağlar hesap soracak değil ya bana ne bu kırbaç diye

Benimki çok meraklıdır ben yokken evime gelse kesin bakar ve karıştırır. Bi keresinde bize geldiğinde sabah uyandırdı kapıdan ben çıktım lavaboya gittim geldim Bi baktım yatağımızın başında oğlunu kaldırıyor. Sonra kalktık aradan Zaman geçti kahvaltı bitti falan ( bu arada ben eşime gizliden annenin yatak odamızda ne işi var demiştim odada )neyse Kv eşime prezervatif niye komodin üstünde niye ortada duruyor kardeşin gelse görse falan demiş :)) eşimde yatak odası orası niye giriyorsunuz ki yatak odasına görmek istemiyorsanız girmeyin demişti. En Nedret ettiğim şey yatak odana herhangibirinin girmesidir nedense bu konuda takıntılıyım. Ne annemin ne Kv yatak odasına girmem benimkine de girilmesini istemem evlenmeden önce de uyarmıştım bu konuda .

Benimki çok meraklıdır ben yokken evime gelse kesin bakar ve karıştırır. Bi keresinde bize geldiğinde sabah uyandırdı kapıdan ben çıktım lavaboya gittim geldim Bi baktım yatağımızın başında oğlunu kaldırıyor. Sonra kalktık aradan Zaman geçti kahvaltı bitti falan ( bu arada ben eşime gizliden annenin yatak odamızda ne işi var demiştim odada )neyse Kv eşime prezervatif niye komodin üstünde niye ortada duruyor kardeşin gelse görse falan demiş :)) eşimde yatak odası orası niye giriyorsunuz ki yatak odasına görmek istemiyorsanız girmeyin demişti. En Nedret ettiğim şey yatak odana herhangibirinin girmesidir nedense bu konuda takıntılıyım. Ne annemin ne Kv yatak odasına girmem benimkine de girilmesini istemem evlenmeden önce de uyarmıştım bu konuda .

harbi niye komodinin üstündeydi :)

son cümle çok güzel :))
kaldı ki kırbaç kelepçe fantazi kıyafet de olsa çekinmem ben şahsen, gördüğü onu bağlar hesap soracak değil ya bana ne bu kırbaç diye
Valla benimki görse gördüm demez ama Bi hikaye uydurur falanın kişisi yatak odasında kırbaç varmıştı fantezimiz şeyler varmış da evlerinin bereketi yokmuş da çok günahmış şöyle olmuş böyle çarpılmış yamulmuş falan ne terbiyezsizlikmiş de Bir sürü şeyi o hikayaye sığdırır Sen yatak odama mı girdin desem yok kızım ne yapcam ben senin yatak odanda der Çok güzel hikaye yazar yani. Hiç biri de demezlerki ne güzel renkli cinsel hayyları var diye

Yani yatakodasinjn kapisini siz neden acik birakiyorsunuzki kapatipda gidin . Sonucta ozel bir oda orasi siz acik birakirsaniz tabiki girer.

Kızlar Merhaba,

Geçen hafta kayınvalidem gelip bir hafta bende kaldı. Aslında altı aylık evliyim ama doktor kontrolleri uzayınca kaldığı sürede uzadı. Bunu sıkıntı yapmadım ama merak ediyorum. Ben işe gidiyorum sonuçta. Sizce kayınvalidelerimiz biz yokken evimizi karıştırıyor mudurr ?

Normalde sabah giderken yatak odamın kapısını açık bırakıyorum akşam geldiğimde kapalı oluyor. Ama eşim söyledi, haftasonu ben şehir dışında toplantıdayken kayınvalidem bütün evi temizleyip sadece yatak odamıza girmemiş.

Sizce odamıza girip çekmeceleri falan açıyorlar mıdır ?

karıştırsın ne yapabilir ki?
buna takılıp can sıkmaya değmez.
belki de yapmıyor günahını almamak lazım.

+1000 agzina saglik tamam yabanci kisiler icin uzak durulmasi gereken alan saygi edeptir zaten ama 1. Derece aile icinde bu kadar kutsallastirilma ne don atlet belki taki tuku para gordugu onu baglar burada hem cocuguna baktirip hem giriyormu diye kamera koymaya kalkan vardi .Allah korusun hasta oldun hastanedesin gelip cekmeceni acip don atlet pijama carsaf falan alabiliyor insanlar o cekmecelerden mesela ne biliyim sacma geliyor banada

X