Kaynanam çok haksızlık ediyor

eslemnur

oğlum tatlı meleğim benim
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
540
0
ARkdaşlar artık beni tanıyosunuz kayınvalidemin yaptıı ayrıcalıklar her tarafta eltimi koruması beni umursamaması nabıcam bilmiyorum çok üzülüyorum hamileyim evi boyadılar eltimle altlı üstlü oturuyolar ben kiradayım ayrıyım ve eltim yardıma gitmiş ben gidemiyorum hamileyim bide çalıııyorum akşam tel.ettim diyoki esra gelsin bütün halıları yıkasın haha gülmeler falan nabıcam arkadaşlar bütün gece ağladım eşim benden yana oda üzüldü halie nabıcam nasıl davranıcam eltim benimle ayrı onlarla ayrı konuşuyo bu böyle yaptıkça ailesinden hiçbiri bweni sallamıyo bana yardımcı olun kızlar neolur çok üzülüyorum

nedne üzülüyorsun canım benim
hem hamilesin hem çalışıyorsun buna ne gücün ne vaktin yeterrr
doktora gittim de doktor skaın kendini yorma dedi evede bir yardımcı kadın alıcam
bana yardım için temizliğe deki bişey beklemesin çok ayıp valal üzülme
hamile gelinini üzdüğü için o üzülsünn sendee oo eltimde çok hamarattır banada gelsin yıkasın de 2 kat kahkaha at

canım onlar utansın ama,sen çalışıyorsun ve hamilesin,ne kadar düşüncesiz insanlar bunlar,sen üzülme onlar utansın canım sesini çıkarma,eşin sana destek veriyorsa hele hiç umursama boşver

ARkdaşlar artık beni tanıyosunuz kayınvalidemin yaptıı ayrıcalıklar her tarafta eltimi koruması beni umursamaması nabıcam bilmiyorum çok üzülüyorum hamileyim evi boyadılar eltimle altlı üstlü oturuyolar ben kiradayım ayrıyım ve eltim yardıma gitmiş ben gidemiyorum hamileyim bide çalıııyorum akşam tel.ettim diyoki esra gelsin bütün halıları yıkasın haha gülmeler falan nabıcam arkadaşlar bütün gece ağladım eşim benden yana oda üzüldü halie nabıcam nasıl davranıcam eltim benimle ayrı onlarla ayrı konuşuyo bu böyle yaptıkça ailesinden hiçbiri bweni sallamıyo bana yardımcı olun kızlar neolur çok üzülüyorum

bunun için mi ağladınız anlamadım valla..
desinler istedikleri kadar nolucak ki niye bu kadar üzülüyorsunuz?
hiç muatap olmayın boşverin siz..

Bütün gece halılar içinmi ağladınız ??? valla yazık etmişin kendine bu halinle onlar seni düşünmüyor bırak ne halleri varsa görsünler

eşin madem senden yana kendini hiç üzmeye değmezz
bırak onlar kendi kendilerine mutlu olsunlar öyle, sen kendi huzuruna bak tatlım

bence sen artık bir süre arama
o aradığındada dekii sağolsun kardeşin ablan annen yakındmaı bilmiyorum ama
geldiler bütün evmi temzilediler camlarımı sildiler de birde kahkaha at anlasın
iyi olmaya çalışma hiçbirzaman kötüde olma şirin olucam diye laf duyucanı bile bile arama

ARkadaşlar öyle haksızlılar yapıyoki yok eltim için şunu yaptı saolsun bunu yaptı saolsun siz durun gelmeyin bakın keyfinize gemeyin böyle bi suratlar asılıyor siirler tafralar inanın nabıcamı bilmiyorum iyi olucam diye uğraşıyorum diyorum ver yıkatayım çıkın evden evinizi boyatayım geldiğinizde pırıl pırıl görürsünüz dedim daha nabayım kızlar bu kadına nabayım ama ALLAHIM BÜYÜK

canım hiç sıkma canını
kaynana kısmına iyi olmaya çalıştıkça kötü belenirsin
en iyisimi onların dediğini hiç umursama, burnundan kıl aladırma tabiricaizse bak o zmana nasıl onlar sana yalakalık yapıyorlar
eşin madem senin destekçin, hususi kötülük yapma ama onların dediğinide duyma
bak hamilesin bu dönemler çok önemli bebişin herşeyi hisseder
sen sinirlendikçe oda sinirli bir yapıda çocuk olur sakın unutma

pes yanı hamıle kadına niye cephe alıyorlar kı eşinin seni koruması kollaması lazım

ARkadaşlar öyle haksızlılar yapıyoki yok eltim için şunu yaptı saolsun bunu yaptı saolsun siz durun gelmeyin bakın keyfinize gemeyin böyle bi suratlar asılıyor siirler tafralar inanın nabıcamı bilmiyorum iyi olucam diye uğraşıyorum diyorum ver yıkatayım çıkın evden evinizi boyatayım geldiğinizde pırıl pırıl görürsünüz dedim daha nabayım kızlar bu kadına nabayım ama ALLAHIM BÜYÜK

Neden illa iyi olmaya çalışıyorsunuz ki?
Haksızlık yapıyorlarsa,yapsınlar...
Eşinizle mutlu olmaya bakın,hiç kimsenin lafına bakmayın bence..

ARkdaşlar artık beni tanıyosunuz kayınvalidemin yaptıı ayrıcalıklar her tarafta eltimi koruması beni umursamaması nabıcam bilmiyorum çok üzülüyorum hamileyim evi boyadılar eltimle altlı üstlü oturuyolar ben kiradayım ayrıyım ve eltim yardıma gitmiş ben gidemiyorum hamileyim bide çalıııyorum akşam tel.ettim diyoki esra gelsin bütün halıları yıkasın haha gülmeler falan nabıcam arkadaşlar bütün gece ağladım eşim benden yana oda üzüldü halie nabıcam nasıl davranıcam eltim benimle ayrı onlarla ayrı konuşuyo bu böyle yaptıkça ailesinden hiçbiri bweni sallamıyo bana yardımcı olun kızlar neolur çok üzülüyorum[
arkadaşım neden ağlıyorsun eşin madem senden yana takma salla gitsin gülüm bende gıcık olurum bu durumlara
aynı olayları yaşadım canısı seni iyi anlayabiliyorum tatlım
bu ayrımçılıklar varya ah ah birde sözde k.valide olacaklar yere batsınlar kötükedihüso
eltin bir daha sana gelip ayrı konuşacak olursa susma
ağzını tıka canım
onlardan sana laf taşıyor sende kızıyor birşey diyorsun
eltinde gidip bir laf daha katıyor ve sana karşı nisbetlik olsun diye böyle yapıyorlar
ben yaşadığım için diyorum canım
eşin senden yana ise için rahat olsun üzülmeye değmez sende eltine
taviz verme lafları yapıştır böyle dedikodu yapmaya geliyorsan kapımı çalma bir daha de
bunu k.validene de yansıt ben öyle yaptım
sonun da eşim benden taraf olmadığı halde
şimdi 40'ından sonra kafası şarj etti de anladı beni kötükedihüso

iyi de siz niye kendinizi bunları yapmaya mecbur görüyorsunuz?
boşverin nasıl yapılıyorsa yapılsın..
siz niye üzülüp ağlıyorsunuz?
madem arkanızdan konuşacak kadar kötüler, bunları yapınca da arkanızdan enayi denmeyeceğini ne biliyorsunuz..
bırakın konuşsunlar..

AHHN ARKADAŞLAR bid eltim benimle herşeyi paylaşır ama k.valideme farklı yok hep aşağıdayım sıkılıyorum inmezsem laf oluyor gibi ama bide bakıyorum annecim annecim şunu ver yapayım bunu ver yapayım bide duyuyoruz eltim şunu yapmış falandı filandı daralıyorum arkadaşlar tek dileğim ALLAH GÖRÜYOR HERKESı KıM BENıM HAKKIM DA NE DÜŞÜNÜYOSA ALLAH ONA ON MıSLıSıNı VERSıN AMA KENDı KIZININDA K.VALıDESı HEP ELTıSıYLE BUNU DIŞLIYOLARMIŞ DUYDUĞUMA GÖRE RABBıM BÜYÜK AMA ANLAMIYO KADIN HEP AYNI HEP AYNI ÇOK ıÇERLEDıM AKADAŞLAR ÇOK ZORUMA GıTTı ÖYLE YAPMALARI HERKEZLE YEMEK YıYOLAR BıZı ÇAIRMIYOLAR FALAN OOOOOOFFF

üzülme strese girme canım bebegine zarar..vallahi bebeginden daha önemli olamaz hiçbirşey..
üstelik çalışıyorsun boşver onları..onlardan uzak bir semtte otur ara sıra görüş onlar seni aramadıkçada arama..sana mahsus yapıyorlar boşver takma canım...kendi ailenle birlikte ol bolbol..bebegine dikkat et canım..

aman canım boşver çagırmasınlar uzaklaş onlardan yoksa psıkolojın bozulacak...

eltinede güvenip sakına derdini paylaşma söylenme ona..laf taşıyordur yaranmak için

X