Kaynanama hakkimi helal etmiyorum

cimcime cimcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2015
40
23
34
Evlendigimden beri 3 yildir kaynanamin elini sicak sudan soguk suya sokmadim oglumun evi diyip istedikleri gibi gelip gittiler kaldilar yediler ictiler 1 kez bile is istemedim ondan ancak dogum yaptim ve o kaynanam bana bakamadi onume 1 tas corba bile koymadi uzuntuden sutum kesildi zorla yeniden getirdim bu sefer de bebegim doymamaya basladi dogumdan itibaren annem benle kaldi 2 hafta ve 2 hafta dunyanin en mutlu annesiydim logusalik denen sey yanimdan gecmedi bile ama kaynanam geldi 3. gun sutum kesildi sutum tekrar geldi ama bebegim doymuyordu bu arada deli gibi zayifliyodum bebek doymadigi icin huysuzdu ben stresliyim zqr zor kendime bisiler isitip yedim ve kaldigi 1 ay boyunca eline 1 kez bile bez alip temizlik yapmadi eve temizlikci cagirdim onun basinda bile durmadi oturdu yere tirnak kesti ben mememde bebegimle kadina is gosterdim baktim daha cok yoruluyorum ben kendim temizlemeye basladim sonuc dikislerim acildi ve suclu ben oldum bu arada gorup gorebelicegeinz en pis kadindir kendisi zaten o yuzden de hic is yaptirmazdim ona ve en kotusu 1 ay boyunca gazli yiyecekleri doldurdular eve banada hergun firinda kupkuru tavuk pisirdi ne dogru duzgun sutum oldu nede dinlenebildim ve en kotusu benim dikisler zor kapancak annem tekrar geldi ve annem gelicek diye ilk defa ev supurdu o yuzden hakkimi helal etmiyorum ve bana iyi bir anlamda hic bir destegi olmadigi icin bu yaptiklarini hic affetmicem istanbula dondukten sonra merdivenden dusup kolunu kirdi ve ben hic uzulmedim bu arada bu donemde esim isiyle ilgili buyuk sikintilar yasiyodu geceleri bana yardim ettigi icin uykusuzdu hemde gunduz iste sikintili diye ona hic bunlardan bahsedemedim simdi 5 aylik oldu bebegim bu ana kadar dogum yuzunden asiri hassasim diye boyle uzuldugumu dusunuyodum ama simdi kendimi toparladikca anliyorumki ben hassas falan degilmisim resmen bana bakan olmamis insallah benim yasadiklarimi kendi de yasar

whitepearll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
1.935
1.611
öncelikle bebeğini sağlıcakla büyüt hayırlı bir evlat oluşun inşallah,gençlere tavsiyem hamilelik hastalık değildir hamileyken ve doğum sonrası kendiniz her işinizi halledebilirsiniz çokta fazla beklenti içerisine girip ne kendinizi üzün nede huzurunuzu bozun yardımcı olan olursa dua edin yoksada canları saolsun.bu durum biz türklerde çok abartılıp problem oluyor,senin şanssızlığın beceriksiz kayın validen,fakat oğlu telafi ediyormuş burdan bak

ShellShock

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3.351
3.282
keşke hiç sokmasaydınız evinize . ayrıca tırnaklarını kesip yerleremi atıyordu yanlış mı anladım? burdan bile midem bulandı sizi düşünemiyorum. yerinizde olsam evime sokmam bir daha. keşke 40 nız çıkana kadar anneniz kalsaydı yanınızda.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1345 gün geçti.

cimcime cimcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2015
40
23
34
öncelikle bebeğini sağlıcakla büyüt hayırlı bir evlat oluşun inşallah,gençlere tavsiyem hamilelik hastalık değildir hamileyken ve doğum sonrası kendiniz her işinizi halledebilirsiniz çokta fazla beklenti içerisine girip ne kendinizi üzün nede huzurunuzu bozun yardımcı olan olursa dua edin yoksada canları saolsun.bu durum biz türklerde çok abartılıp problem oluyor,senin şanssızlığın beceriksiz kayın validen,fakat oğlu telafi ediyormuş burdan bak
Dogurana kadar benimde oyle bi beklentim yoktu zaten hatta diyorum ya annem varken ligusalik denen sey ugramadi bana insan yasamadan basina gelmeden farkina varamiyo bazi seylerin daha geldikleri gunun aksami bebegim bi kac kez kustu diye bi cocuga bakmayi beceremiyosun demisti kayin pederim bende hani ben logusayim ya ben aliniyorum gecicek diye kendimi avutup durmustum bunun gibi bi suru seyle karsilastim 1 ay boyunca oyle kolay atlatilmiyo bazi seyler

cimcime cimcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2015
40
23
34
keşke hiç sokmasaydınız evinize . ayrıca tırnaklarını kesip yerleremi atıyordu yanlış mı anladım? burdan bile midem bulandı sizi düşünemiyorum. yerinizde olsam evime sokmam bir daha. keşke 40 nız çıkana kadar anneniz kalsaydı yanınızda.
Yok ev temizlenirken yere oturup tirnak kesti ortu vardi galiba tam hatirlamiyorum yere atmadi onu biliyorum benm annem hala devlette calistigi icin ve ben aylik kontrole gidip acil doguma alindigm icin uzaktan hazirlik yapamadan gelmisti ancak 2 hafta kalabildi ben zaten boyle olacagini bilseydim akrabalarimi toptan diil sirayla teyzemi yengemi cagirirdim dedim ya tecrubesizlik iste allah kimseye yasatmasin boyle seyler