Kaynanami seviyorum ama.....

yeteroktar02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2014
29
0
Merhabalar... 2 ay oldu nişanlanalı benim bir sorunum var evlendikten sonra köyde oturmak hiç istemiyorum köy konusu açılınca sıkıntıya giriyorum bunalıma giriyorum beni boguyorlar sanki ve aynı zamanda kaynanamla ve bir de eltimle birlikte oturacağiz kaynanami çok seviyorum iyi bir insan ama birlikte oturasim hiç yok çünkü evliliğimizi olumsuz etkiler diye düşünüyorum hadi kaynana neyse de elti ile birlikte oturmak nedir ya ve evin içinde rahat edemem eşimle hayatımı yaşamak istiyorum. Köy konusunu nişanlıma açtım her defasında kavga çıkıyor kabul etmedi. Bana yardımcı olun fikirlerinize ihtiyacım var lütfen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

baska bi ev tutun.. :KK6:
aynı ev içinde zor ..:KK19:
evlenmeden çözüm bulun duruma ..
:KK20:

Bu yazdıklarımın hepsini nişanlıma anlatamıyorum soğur benden diye

Merhabalar... 2 ay oldu nişanlanalı benim bir sorunum var evlendikten sonra köyde oturmak hiç istemiyorum köy konusu açılınca sıkıntıya giriyorum bunalıma giriyorum beni boguyorlar sanki ve aynı zamanda kaynanamla ve bir de eltimle birlikte oturacağiz kaynanami çok seviyorum iyi bir insan ama birlikte oturasim hiç yok çünkü evliliğimizi olumsuz etkiler diye düşünüyorum hadi kaynana neyse de elti ile birlikte oturmak nedir ya ve evin içinde rahat edemem eşimle hayatımı yaşamak istiyorum. Köy konusunu nişanlıma açtım her defasında kavga çıkıyor kabul etmedi. Bana yardımcı olun fikirlerinize ihtiyacım var lütfen

Köyde yaşamayı geçtim hadi kayınvalideyide ama elti nedir ya? Ben asla kabul etmezdim böyle bir şeyi istediğin kadar sev o sevgi 2 gün sonra biter o kalabalıkta. Allah gerçekten sabır versin sana

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bıtecekse evlenmeden bıtsın..evlendikten sonra kolay olacağını mı sanıyorsun? hem kaynana hem elti? acık acık konuş eşinle..

tatlım seviyorsun belli ki tabi ki saygı gosterıyorum. Ama nişanlında biraz senin hislerine dusuncelerıne saygı gosterse.. İşin içine biraz bencillik sokmuş. Seni istemedıgın bır hayatı yasamaya kımse zorlayamaz. şimdi tamam dersın başarırırım dersin ama bundan bir 5 sene sonrasını dusun. İş bosanmaya kadar gider Allah korusun. Şimdiden ipleri eline verme, ilerde dönüşü cok zor olur, her istediğini yaptırabılecegını dusunur. Gerekirse ayrılmakla tehdıt et ama senı oldugun gıbı sevmesını, fıkırlerıne saygı gostermesını sagla.Bu tip çatışmalar erken çözümlenirse çok iyi olur. Allah yardımcın olsun

Yani sizce ne yapayım düğüne de 5 ay kaldı son oğlan bi de annesinden ayıran kötü gelin olmak da istemem bana yakışmaz bu durumu sizce nasıl çözmeliyim

Severek oldu nişan olmadan önce konuşuldu fakat sesimi çıkartamamıştım nişanlıma sevdiğim için kabullenmistim ama şuan çok pişmanım ne yapacağımı hiç bilmiyorum

Şuan pişman olduğum için 1 aydır şöyle düşünce var kafamda evlendikten sonra sıkıntıya girecegimi bildiğim için bu sıkıntıyı illa ki ona belli edeceğimi düşündüm belli edersem de ona karşı mutluluk sevgi falan gösteremem biliyorum

Kafam çok karışık mutlu olacağımı hiç sanmıyorum eminim

Ben asla kbl etmezdim bu durumu hangi cagdayiz ya ayri oturun nisanlinin isini öyle geliyorda kavga ediuor ailenede söyle sana arka ciksin ayri ev olsun

Bunlar çok çok önemli sorunlar. Henüz nişan olmadan konuşulmalıydı.En azından sen o zaman sesini çıkarmalıydın. Elti , kayınvalide aynı evde yaşamak nedir yahu ? Köy falan ama ayrı ev olsaydı bari . Mutlu olacağını hiç sanmıyorum. Yolun başındayken kesin dille konuş kabul ederse eder, etmezse bu işin oluru yok bence .

Fikirleriniz için çok teşekkür ederim. Bu durumun içinde bulunmak çok zor ne zamandır aklımdan hiç çıkmıyor bu konu bu da benim ımtihanim mıdır sizce

X