Kaynanamın bana aldığı yüzüğü beğenmedim sizce söylesem mi

Çok teşekkür ederim ❤️ Hayır pırlanta değil kuyumcudan alınmış bir baget yüzük. Ama ilk olarak nişanlıma söylesem daha uygun olur ama nasıl söylesem bilemedim ki şimdi

Alyans değil pırlanta değil ya ne olacak Söyle nişanlına değiştir o kırılır şu bozulur diye diye kendimize ediyoruz.

Ben nişanlılıyım, nişanlım bana baget yüzük alıcaktı ama çalıştığından dolayı vakti olmadığı için annesi almış. Fakat gitmiş kafasına göre takılmış numaramı bilmeden istediğim modelide bilmeden almış bir tane.

ben maalesef yüzüğü beğenmedim benim istediğim modelden değil. Onun aldığı daha çok eski modelden. Sonuçta sürekli elimde olacak bir yüzük o yüzden içime Sinen bir yüzük olsun istiyorum

bunu nişanlıma söylemek istiyorum ama bir yandan diyorum acaba ayıp mı olur ki? Güzel bir üslup ile söylesem olur mu ki nasıl söylenir sizce yardım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var
Neden ayıp olsun ki?
Benim kayınvalidem beğendiğim bir model olduğunu bilmediği için kendi almayı teklif etti.
Ama ben o zamanlar henüz sevgiliydik tabi sevgilimin alması gerektiğini sonuçta bunun özel bir yüzük olduğunu belirttim. Hiçbir şey söylemedi alınmadı da.

Benim bildiğim yüzüğü gelin kendi seçer kaynana ne mana kendi gidip almış.Beğenmemekte de gayet haklısın zevkine uymamış nihayetinde.

Madem alırken onlar sormadı sende kuyumcuya gidip kendi begebdigin modeli al farkını da kendin öde onlara minnet etme.bosver. sorarlarsa orda gördüm çok beğendim değiştirdim dersin sonuçta sen kullanacaksın sorması gerekirdi

Bu nişan yüzüğü olarak mı alındı yoksa öylesine hediye mi? Eğer nişan yüzüğü olaraksa siz olmadan seçmeleri hoş değil. "Kv yi veya nişanlınızı arayıp ölçüsü parmağıma hiç olmadı, hem düşündüğüm bir model vardı, onunla değiştirmek istiyorum, malum özel ve hep elimde olacak bir yüzük. İçime sinsin istiyorum " dersiniz. Ama bu size kv nizin aldığı hediye bir yüzükse hediyeyi koşup hemen değiştirmek nezaketen pek hoş olmayabilir. Dursun ileride evlenince değiştirin derim. Yine de nişanlınıza" yine de teşekkür ederim ama laf aramızda keşke beraber alsaydık, pek tarzım olan bir model değil, kullanamayabilirim "diye çıtlatın ki. Aynı olayı tekrar yaşamayın Hoppa

Kesinlikle. Bu iletişimsizlik yüzükten daha büyük bir sorun bence. Nişanlılık döneminde duygularınızı isteklerinizi saklamayın. Evlilikte çok üzülürsünüz
Evet eş olacaklar ama yüzüğü beğenmediğini söyleyemiyor daha 🤷🏻‍♀️
ama konu sahibi bence işin burasını görmezden geliyor şuan, konu şu ki isteklerini ve istemediklerini söyleyemediği bir adamla hayat nasıl geçecek

Ben nişanlılıyım, nişanlım bana baget yüzük alıcaktı ama çalıştığından dolayı vakti olmadığı için annesi almış. Fakat gitmiş kafasına göre takılmış numaramı bilmeden istediğim modelide bilmeden almış bir tane.

ben maalesef yüzüğü beğenmedim benim istediğim modelden değil. Onun aldığı daha çok eski modelden. Sonuçta sürekli elimde olacak bir yüzük o yüzden içime Sinen bir yüzük olsun istiyorum

bunu nişanlıma söylemek istiyorum ama bir yandan diyorum acaba ayıp mı olur ki? Güzel bir üslup ile söylesem olur mu ki nasıl söylenir sizce yardım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var
Büyük geldi değiştirdik dersin

o yüzügü nişanlınız da almış olabilirdi, değiştirecek miydiniz? teklif yüzüğünüz alyans mıydı ya da teklif almadınız mı bilmiyorum fakat bana tektaş teklif esnasında verildiği için bunu değiştirmeyi ayıp buluyorum. manevi kıymeti büyük

21 yaşında nişanlısın yazık gerçekten ben 21 yaşında evlensem ailem üzüntüden hasta olurdu sizin nasıl izin verdi
Sakın evlenmeyin okuyun meslek sahibi olun önce

Hic dallandirip budaklandirma, boyutunu ayarlatmaya gitmisken modeli de degistiriver iste :) degistrme imkanin olmasa bosver bir dahakine istedigin gibi olur tak gitsin derdim ama madem degistirme imkanin var hic begenmedim demeye gerek yok bence

Bu nişan yüzüğü olarak mı alındı yoksa öylesine hediye mi? Eğer nişan yüzüğü olaraksa siz olmadan seçmeleri hoş değil. "Kv yi veya nişanlınızı arayıp ölçüsü parmağıma hiç olmadı, hem düşündüğüm bir model vardı, onunla değiştirmek istiyorum, malum özel ve hep elimde olacak bir yüzük. İçime sinsin istiyorum " dersiniz. Ama bu size kv nizin aldığı hediye bir yüzükse hediyeyi koşup hemen değiştirmek nezaketen pek hoş olmayabilir. Dursun ileride evlenince değiştirin derim. Yine de nişanlınıza" yine de teşekkür ederim ama laf aramızda keşke beraber alsaydık, pek tarzım olan bir model değil, kullanamayabilirim "diye çıtlatın ki. Aynı olayı tekrar yaşamayın Hoppa
Aa ben oylesine hediye diye dusunmustm ama hep takacagim da demis smdi fark ediyorum, umarim kayinvalidenin kendi dusunup aldigi oylesine bir hediyesidir :S diger turlusu biraz garip acikcasi...

Ayıp deılki .Anne bunu begenmedım benım begwnfugım farklı gıdıp deıselım de

bunda ayıp olacak bir şey göremedim. ya kayınvalidene daraltmaya gideceğim de istediğim bir model vardı bulursam onunla değiştireyim de. ya da nişanlına söyle bunu. sonuçta eş olacaksınız artık, böyle şeylerde niye çekiniyorsunuz ki

Evleneceğiniz adamlardan neden utanmıyorsun annesini kötülemeden üslubuna söyleyin işte eş adayınız o sizin. Gerekirse der ki annemin içinden o gelmiş senin istediğinden bem alayım.

X