Kaynım olacak kişi!

Valla hemcinsime kötü bir şey demek istemiyorum ama o da ayrı bir konu.Ailesi bunun okulu uzattığını bilmiyor 2 senedir güya.Bizim süper zeka kaynımdan para alıyordu kaynım çalışırken,harçlık diye.Hatta üniversitenin yaz okulu harcını bile buna ödetmişti.Valla roman olur benim eş ailesinden.Hatta bi ay parayı da kayınbabam göndermişti kıza ver diye.Ohoooo😂Bence kız bunu kullanıyor ama bizimkinin haberi yok.
O da sizi kullanmaya çalışıyor. Yakında kullanception olacak.

Ama sen üzülüyorsun yoktan yere. Küçük cocugun da var ne düşüncesiz bu insanlar kusmekten baska care birakmiolar ki. Gitti mi bari simdi, ise de girememis?
Gitti gitti.Hatta ailesiyle yaşadığı şehirde iş bile buldu.Pzt başlayacak.Burası da kesin cevabı yarına kadar verecekmiş.Eğer burası olumlu olursa gelecekmiş ama hiç sanmam.Sanırım kurtuldum🎊

Ya ben de sabah uyanamayan rahat bir insanımdır ama yol yorgunluğunu atınca ev bakmaya giderdim, uyanınca ev bakmaya gitmiyor mu? Bütün gün evde sizinle mi pinekliyor?

Düşünün firma o kadar iyi bir firmaydı ki,ilk görüşmesinden sonra zarfta 1000 lira verdiler,masraf yapıp geldiniz diye.Daha o gün aman ne var bunda diye küçümsemişti.Bi de abisine ben daha 2 aydır işsizim,istesem kendi istediğim şehirde de bulurdum da buraya cv doldurmaya geleceğim işte demişti.Ay bu çocuğun hayatla ilgili hiç bir bilgisi yok ya.
Ne mezunu ki?

O zaman eşim düşünsün.Alır çocuğu anneme giderim.
Eşiniz size destek olmasa dediğiniz yapılabilir.
Ama kendinizi eşinizin yerine koyun.
Kendi kardeşiniz gelse ve sizi bir şekilde bu tarz huzursuz etse illa idare ederiz değil mi?
En kötü açık açık konuşur gündelik ihtiyaçlarını görmesi,yapması konusunda laf sokarız v.s
Öyle yapın sizde.
Şuan burada yaşıyorsun ve bu evin kurallarına uyman gerekir. Çocuğum var ve herşeye yetişemem netice de burası otel değil,bende çalışan değilim.
Tarzında konuşulabilir.
Ama evi terk etmeniz bana göre yanlış olur.

Eşiniz size destek olmasa dediğiniz yapılabilir.
Ama kendinizi eşinizin yerine koyun.
Kendi kardeşiniz gelse ve sizi bir şekilde bu tarz huzursuz etse illa idare ederiz değil mi?
En kötü açık açık konuşur gündelik ihtiyaçlarını görmesi,yapması konusunda laf sokarız v.s
Öyle yapın sizde.
Şuan burada yaşıyorsun ve bu evin kurallarına uyman gerekir. Çocuğum var ve herşeye yetişemem netice de burası otel değil,bende çalışan değilim.
Tarzında konuşulabilir.
Ama evi terk etmeniz bana göre yanlış olur.
Gitti zaten 🎉🎊🎈

X