Kaynimla yasak aşk 😭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Melkrt

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2020
7
-2
43
Selamlar kk hanımları..
Uzun zamndır sayfayı takip ediyordum.. ve artık konuşacak ve anlatacak kimsem olmadığı için buraya yazmaya karar verdim .. çıkmazdayım.
Lütfen beni kınamadan yorum yapın.. evet başlıktanda anlasildigi üzeri başım dertte ..
Evliyim 3 tanede çocuğum var .. eşim çalışıyor evliliğimiz idare edecek şekilde gidiyordu ufak tefek sıkıntılar vardı ama tabir yerinde ise yuvarlanıp gidiyorduk işte..
Bundan 2 sene önce kanımla bi yakınlarsanız oldu bi düğünde eşim gelmemişti bende obalarla gitmiştim orda sağolsun bizimle çok ilgilendi .. beraber halay oyun tarzı işte yakınlastik ama ben kesinlikle o acıdan bi yakınlık göstermedim abi diye hitab ettim sürekli.. dönüşte yol uzundu benim iki büyük çocuk evde kaldı yanında küçük çocuğum vardı sadece kaynım ve eşi.. eşi önde ben ve çocuğum arkada kaybında araba kullanıyor biraz alkolde aldı işte sürekli müzik dinliyor böyle aşk acısı imali ve sinizden sürekli göz göze geldik.. ben yine hiç bi anlam vermedim ..
Neyse böyle bizi eve bıraktı onlar evlerine geçtiler.. 2 gün sonra bana mesaj attı nasılsın filan tarzında bende sagol abi iyiyim dedim oda aman iyi ol dedi öyle kaldı.. zamanla hergün yazmaya başladı bana bende cevap verdim .. .. işte içinde sana karşı olan aşkı bastıramıyorum biliyorum bu bir hata ne kül yanında ne alah yanında doğru değil ama ben sana aşık oldum dedi en son ben şok oldum ve engeleldim tersledim .. tabi engelleyince yazmadı bi süre ama evden aramaya başladı eşimin çalışma saatlerini bildiği için o evde yokken filan kapattım yine aradı falan derken .. bi şekilde başladı bizim iliski .. ama sadece telefonda konuşuyoruz mesaj yazıyoruz ve bi süre sonra bende ona aşık oldum.. 6 ay kadar böyle devam etti.. bana seninle.konsumak mesajlaşmak yetiyor dedi yazmadığın aski sende buldum ben hiç böyle olmadim falan filan.. bende aynı şekilde gerçekten aşık oldum .. eşimle görücü usulü evlendik ve aşık olmadım eşine sevdim ama aşk daha önce hiç yaşamadığım bir duyguydu.. neyse 6 ay sonunda biz birlikte olduk .. eşimin calsima saatleri vardiyalı gececi gittiğinde filan zaman ürettik ve beraber olmaya başladık. Kaynım kendi işinde ve ece geç saatte kapatıyor dükkanı eşim gececi iken işte aman ayırdı ya erken kapattı yada eşine bi bahane uydurdu bana geldi 2 saat kadar onunla oldum .. herşey güzeldi.. onunla olmak onun olmak bana zevk veriyordu aynı şekilde oda zevk alıyordu . Böyle 1 sene sürdü iliski ..
Ve birgün yine geldi beraber olduk .. sonra bana dediki ben artık kardeşimin yüzme bakamıyorum esiminde seni çok seviyorum ama bu iliski bitmeli ıkimizde bağrımıza taş basmalı ve ayrılmalıyız.. ağlayarak anlatıyor tabi bunları bende ağladım ve haklısın dedim .. ayrılmaya karara verdik ve gitti ..
sabah bana mesaj attı
- son bi kez daha beraber olalım tekrar kadının ol ve bu vedamiz olsun.
Bende gerek yok bitsin artık bu olay kapansın dedim..
Ve o bana aşık olan aşkından ölen adam çılgına döndü.. ne demek gerek yok sen nasıl istemezsin .. yok baskasinimi buldun yok or... kâh..
Neler neler etmediği hakaret kalmadı.. senin yüzünden oldu bütün herşeyin sebebi sensin .. 4 aydır sürekli böyle engelliyorum evi arıyor kaldır engeli hırsım geçemedi diye .. ama ben hiç vermiyorum cevap bu sürekli yazıyor bana hakaretler ..
Neyse geçen hafta eşinin doğum günü var ve bu sırf bana inat eşine supriz doğumgünü partisi yaptı ..
Hayatının kadını mükemmel kadın sen benim herşeyimsin falan filan çiçekler hediyeler işte kalabalık gerisi çağırdı bende gittim mecbur eşim biraz kaldı sonra ise gitmek zorunda kaldı..
Sonra içmek istediler bizdede evde viski vardı.. eşim dedi alın gelin onuda içsin misafirler .. Kaynım ve ben eve geldik içkiyi almaya .. yol boyu yine etemdik hakaret kalmadı bana neyse eve geldik ben indim arabadan aldım içkiyi.. geri bindim arabaya gidiyoruz yine bunun bana başladı işte o.. k..
Sen eşimin tırnağı olamazdı bak o hakettiği herşeyi alıyor senin değerin yok falan filan işte.. bende arabadan inerken (olay olduğundan beri tek kelime ne yazdim ne ettim )
Ben bunları haketmedim seni gerçekten sevmiştim aşık olmuştum allah belami versin dedim ve yürüdüm içeri girdim.. neyse pasta parti faslı devam etti sonra herkes dağılmaya başladı bi kaç aile yatılı kalacaktı orda .. Kaynım beni ve çocukları evimize bıraktı.. çocuklarla yukarı çıktım sonra zil çaldı ve kaynım asadan çağırdı arabada bise kalmış gel diye bende indim telefon dedim kaldı heralde çantaya bakmadım hani içindemi degilmi bilmiyorum..
Asa indim ne kalmış dedim bu birden çekti beni duvara yasladı ve dudaklarına yapıştı.. ben arabadan inerken söylediğim şey mis hep duymak istediği.. bütün bu yaptıkları ettikleri acı çekmesinden dolayıymış falan filan gene işte aşığım sana hep sevdim.hepsini senin canını acıtmak için yaptım dedi .. şensiz olmuyor etmiyor dedi.. hiç bise demedim o gittu evde misafirler var diye ..
Şimdi sürekli mesaj yazıyor ben tekrar istemiyorum olmaz diyorum anlamıyor.. ne yapacagimi şaşırdım.. son hafta küçük çocuğum hastaydı evde onunla ilgilendim hep bi bahane ile kaçtım işte.. ne yapmalıyım sizce .. evet sevdim ama o sin 6 ayda yaptıkları canımı acıttı hemde çok affedemiyorum bana yaptıklarını.. uzun oldu hakkınızı helal edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X