Kaynimla yasak aşk 😭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
[/QUOTE]
Hayır ben açmadım.. kendisi açtı.. bana sordu bende kendi hesabımdan açmasına izin vermedim oda kendini üye yaptı yeni üye olarak açtı ve kendisi yazdı..
[/QUOTE]
C Cemrem40

Peki öyleyse sizin üyeliğiniz 2. Üyelik olarak nasıl gözükecek? Demek ki sizin mail adresiniz kullanılmış açarken. Aklı başında vicdanlı bir insan olsanız nasıl izin verirsiniz buna? Kendiniz inanıyor musunuz bu söylediklerinize

Hayır ben açmadım.. kendisi açtı.. bana sordu bende kendi hesabımdan açmasına izin vermedim oda kendini üye yaptı yeni üye olarak açtı ve kendisi yazdı..
[/QUOTE]
Niye sizin hesabinizdan yazmak istesin , sanki üyelik parayla.. siz oldugunuz belli, en azından utanılacak bir şey olduğunun farkındasınız

[/QUOTE]

Peki öyleyse sizin üyeliğiniz 2. Üyelik olarak nasıl gözükecek? Demek ki sizin mail adresiniz kullanılmış açarken. Aklı başında vicdanlı bir insan olsanız nasıl izin verirsiniz buna? Kendiniz inanıyor musunuz bu söylediklerinize
[/QUOTE]
Ya hayır öyle de değil.
1 e postayla sadece 1 üyelik açabilirsin.
Kadının telefonundan açılmış konu, yönetim oradan buluyor sanırım.
H Hufezaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X