Kayseri Acıbadem Tüp Bebek Merkezi ??(Doç.Dr Mustafa Taş)

Denizell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
89
42
35
Herkese mutlu günler diliyorum Kizlar erkek infertilitesinde Kayseri Acıbadem Hastanesi nasıl Tüp Bebek konusunda Mustafa Bey çok iyi sanırım hep iyi yorumlar almış ama labaratuvar,ürolog ve embriyolog da önemli bizim için yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ???

Merhabalar ben şuanda Mustafa hocanın hastasıyım tüp bebek için 1 ay sonra transferim var inşaAllah ☺️

Herkese mutlu günler diliyorum Kizlar erkek infertilitesinde Kayseri Acıbadem Hastanesi nasıl Tüp Bebek konusunda Mustafa Bey çok iyi sanırım hep iyi yorumlar almış ama labaratuvar,ürolog ve embriyolog da önemli bizim için yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ???
merhabalar bende mustafa hocaya gidiyorum 4 ekimde yumurta toplama oldu 22 yumurtamdan 10tanesi döllendi 4 tanesi 5.güne geldi ve 4AA kalite 4üde. Embriyologlar çok iyi tercih etme sebeplerimden biride embriyologlar oldu zaten. Ve mustafa hocanın tüp bebek tutma oranı %80 falan sanırım kendisi açıklamıştı. Doktorla frekansının tutmasıda çok önemli. İçine sindiyse görüşmen bence mustafa hoca için düşünme😊 yinede senin vereceğin karar hayırlısı olsun hakkında canım. Ben 9ekimde hastalandım şuan 2.adetimi bekliyorum transfer hazırlığına başlycz adetle beraber.

merhabalar bende mustafa hocaya gidiyorum 4 ekimde yumurta toplama oldu 22 yumurtamdan 10tanesi döllendi 4 tanesi 5.güne geldi ve 4AA kalite 4üde. Embriyologlar çok iyi tercih etme sebeplerimden biride embriyologlar oldu zaten. Ve mustafa hocanın tüp bebek tutma oranı %80 falan sanırım kendisi açıklamıştı. Doktorla frekansının tutmasıda çok önemli. İçine sindiyse görüşmen bence mustafa hoca için düşünme😊 yinede senin vereceğin karar hayırlısı olsun hakkında canım. Ben 9ekimde hastalandım şuan 2.adetimi bekliyorum transfer hazırlığına
Hayırlı haberler verirsiniz inşallah 🙂bende kararımi verdim Mustafa beyle başlayacağız tedaviye👍

Bızde aralıktq baslayacaz ınsAllah tedavıye 😊hısteroskobı mıkrocıp yada embrıyoskop yaptıran varmı Tedavı olan arkadaşlardan acaba fıyatları ne kadar onların

Bıde ocakta fıyat artısı olacakmış aralıktq başlarsak aralıktakı fıyat gecerlı olur demı cunku hısteroskobı yapcak o da ocakta olacak

X