Gelinlik Modelleri Kayseri´de Gelinlikci bilen ???

D

DiptsDipts

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi DiptsDipts
Selam Kizlar,

benim ALLAH nasip ederse Mayis´ta Dügünüm olacak ve 2 hafta sonra Kayseri´ye Gelinlik almaya gidecegiz.
Ben Almanyada yasadigim icin hicbir Boutique tanimiyorum aranizda bana muhtesem bir Gelinlikci
önerebilecek olan varsa cok memnun olurum! bildiginiz web siteleri´de varsa
eklemenizi rica ediyorum! Tskkür ederim kocaman öpüldünüz:1hug:

• Konu Sahibi DiptsDipts
yeşim gelinlik ipek sarayda aysira var:1hug:

• Konu Sahibi DiptsDipts
canım ben gelinliğimi neşe gelinlikten aldım. gören herkes bayıldı.bu firma direk izmirle bağlantı kuruyorlar. izmirde zaten türkiyenin gelinlikte bir numaraları yeri. bankalar caddesinde bu gelinlikçi. kime sorsan söylerler. şengül abla var orada ona "ankaradan tuba ve fatih tavsiye etti"dersen sana her konuda yardımcı olurlar.emin ol oradan memnun kalacaksın. benim abimin eşi 4 yıl önce almanyadan geldi ve neşeden aldık gelinliğini. 4 metre kuyruklu ve fransız güpürlü yaptırdı.

• Konu Sahibi DiptsDipts
Sebnem Gelinlik diye bir Boutique´i arastirdim Sivas Caddesindeymis web sietelerinde cok mükemmel Gelinlikler gördüm ama dikim yapiyor ögrendigim kadariyla! Ben bir kere Istanbul Fatih´te bir Abiye diktirmistim cok pisman oldum ve iki bucuk milyarim bosuna gitti o yüzden artik kesinlikle diktirmek istemiyorum! Istanbuldaki Bayan bana bir diller döktü bir diller dökmüstüki bir an´da kendimi Dünyanin Kralicesi sanmistim :dance: tabi Abiyeyi görünce sok sok sok oldum ve asla birdaha öyle dil dökenlere inanmamaya karar verdim! Aysira´ya baktim web sitelerini göremedim ama hem Aysira´ya hemde Nese Gelinlige kesinlikle bakmam gerek! Fiyatlari nekadar acaba söylerseniz cok memnun olurum!!! Birde benim cok önem verdigim bir husus var bu Gelinlik meselesinde... Hani Gelinlikler vardir baktiginda taslarinin vs. afedersiniz dandik oldugunu anlarsiniz iste öyle Gelinliklere hic tahammülüm yok aldigim Gelinlige gercektende Gelinlik denmeli! insallah Gelinlik diyebilecegim kadar kaliteli Gelinlik bulurum tek korkum öyle birtane bulamamam cünkü Hayatimda ilk kez Kayseriye gelecegim :eek: Cok tesekkür ederim size Canlarim Şeniz

• Konu Sahibi DiptsDipts
o zaman neşe canım çünkü aysira tuzlu haliyle ama neşede pazarlık olur biraz :KK66:

• Konu Sahibi DiptsDipts
Marsmellow ve Karaca COK COK TESEKKÜR EDERIM Canlarim'!!! Allah razi olsun sizden öpüyorumŞeniz

canım benim gelinliğimin örneği vardı ben giydim denedim ve okey dedim bana dikilip izmirden geldi. boyuma göre ayarlandı. tamamen kesme kristal ve swarovski taşlarla işlenmişti.düğün salonunda ve dışarı çekildiğimiz bütün fotolarda gelinliğim ışıl ışıl ediyordu. gören herkes taşların kalitesinin belli olduğunu söyledi. ben kına kıyafetimle beraber aldım gelinliğimi 2.500 dü ve sıkı pazarlıktan sonra 1700 e aldık. neşe de kesinlikle pazarlık yap.

gece dışarıda çekilmiş bir fotom bu canım. istersen detaylıda eklerim.çevrem gelinliği satmamı istemiyor ama ben düşünüyorum bakalım :)

Ayyyyyyyyyyyyyyyyy Canim cooooooooooooooooook güzelmis masallah!!!!!!!!!! Isil Isil gercekten.... Detayli birtane daha eklersen cok ama cok sevinirim!!! ben zaten satafati cok severim, Internette Google´ye Seval Gelinlik yazdinmi kücük bir Fotograf cikiyor gelin bastan asagaya pul´mu desem tas´mi desem bilmiyorum ama parliyor yani hemen hemen seninki gibi...Böyle birsey düsünüyorum yani kesinlikle tasli olmali ve parlamaliyim ama etegin düz inisi beni düsündürüyor... Kimi zaman düz olsun diyorum sonra altini biraz kabarik istiyorum... Ikizler Burcu oldugum icin bir gün düz ertesi gün kabarik istiyorum altini bakalim ne olacak benim bu halim :nazar:

canım şimdilik bunlar var elimde yarın sırt kısmınında taşlarını eklerim. hem ışıl ışıl hemde zarif olmalı gelinlik sonuçta masumiyetin simgesi beyazı giyiyoruz. öyle abartıya kaçılmamalı. eteği kabartma yerine düz inen ama ışıl ışıl olması daha güzel durur.

Tskkür ederim cok güzelmis!!!!! sende haklisin Canim hele bir gideyim bende Pazar günü Kayseriye, Gelinlikcileri alt üst etmem lazim olumunekankayizsmile

canım ben yeşim gelinliği tavsiye edebilirim model çokluğu açısından ben yeşimi beğendim pazarlık payı heryerde var

aysira var neşe var yeşim var eğer dikim istersen kıymet moda evi var (süperrrrrrrrrrrrrrrrr)
burda gelinlikçi sonra şebnem gelinlikçi var
benim yengem ablama yeşim gelinlikçiden aldık çok güzeldi fransız gübüründendi
bence herşey bütçeye bağlı canım kolay gelsin

Selam Kizlar,

benim ALLAH nasip ederse Mayis´ta Dügünüm olacak ve 2 hafta sonra Kayseri´ye Gelinlik almaya gidecegiz.
Ben Almanyada yasadigim icin hicbir Boutique tanimiyorum aranizda bana muhtesem bir Gelinlikci
önerebilecek olan varsa cok memnun olurum! bildiginiz web siteleri´de varsa

eklemenizi rica ediyorum! Tskkür ederim kocaman öpüldünüz:1hug:
Merhaba canım Kayseri’de gelinlik denildiğinde akla gelen çok kaliteli marka bir mağaza var VALLS gelinlik 🫠 muhteşem gelinliğini burda bulursun buraya girmeden asla karar verme modeline dahi rüya gibi ürünler çünki kararın değişecektir modelleri gördüğünde😊 mutluluklar dilerim…

Merhaba canım Kayseri’de gelinlik denildiğinde akla gelen çok kaliteli marka bir mağaza var VALLS gelinlik 🫠 muhteşem gelinliğini burda bulursun buraya girmeden asla karar verme modeline dahi rüya gibi ürünler çünki kararın değişecektir modelleri gördüğünde😊 mutluluklar dilerim…
13 yıl önceki konu bu 😅

X